[POMOC] Banka i bankomati..

Započeo Snich, Jun 07, 2011, 16:34:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich

Skripta koju koristim:FGRP
Detaljan opis problema:Naime, radi se o bankomatima, kada unesete iznos naprimjer "- 10000000" toliko i dobijete novca ali u minusu
Dio skripte: <script src="http://pastebin.com/embed_js.php?i=4yraPene"></script>
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 16:44:48 POSLE PODNE od Snich_Falcone

procitaj pravila + nista te nisam skuzio :S
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Snich

Citat: [AG] System32 poslato Jun 07, 2011, 16:36:10 POSLE PODNE
procitaj pravila + nista te nisam skuzio :S

Pravila davno procitao + otvori mozak pa ces me "maybe" skuzit.

dragan12

Kontam dodaj tamo kod svih ispod izbranasuma... pa ispod dialoga
Ovako
if(izabranasuma < 1)  { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Suma ne moze da bude manja od $1."); return 1; }
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 16:44:50 POSLE PODNE od Gagi_Corleone

ne procita pravila pa se jos i bahati :S

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11453.0

obrati paznju na ovaj kod :S
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

dragan12

Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 07, 2011, 16:46:10 POSLE PODNE
Snich pokusava rec da kad uzme 100.000$ sa bankomata,da lik bude u minusi 100.000$ ako sam ga skuzio dobro.
Dao sam mu ja tamo gore. Odes u banku i ukucas -100000 i on te pare stavi na racun, a igraca posalje u minus.

pokusaj umjesto onih caseova staviti u svaki dialogid (za kredit) GivePlayerMoney a ne sa caseovima
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Snich

Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 07, 2011, 16:46:10 POSLE PODNE
Snich pokusava rec da kad uzme 100.000$ sa bankomata,da lik bude u minusi 100.000$ ako sam ga skuzio dobro.

Ne vanilla, nego, igrac ode na bankomat, unese iznos npr: - 10000000000, dobije taj novac, ali bude u minusu, - (minus) mi predstavlja problem.

dragan12

Citat: Snich_Falcone poslato Jun 07, 2011, 16:49:21 POSLE PODNE
Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 07, 2011, 16:46:10 POSLE PODNE
Snich pokusava rec da kad uzme 100.000$ sa bankomata,da lik bude u minusi 100.000$ ako sam ga skuzio dobro.

Ne vanilla, nego, igrac ode na bankomat, unese iznos npr: - 10000000000, dobije taj novac, ali bude u minusu, - (minus) mi predstavlja problem.
A jel si probao ovo
if(izabranasuma < 1)  { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Suma ne moze da bude manja od $1."); return 1; }
Tako sam ja radio i radi. 

Snich

Nemoze Gagi , ovaj tvoj Kod, izbaci mi Pwn.

dragan12

Citat: Snich_Falcone poslato Jun 07, 2011, 16:56:51 POSLE PODNE
Nemoze Gagi , ovaj tvoj Kod, izbaci mi Pwn.
Aj ubacicu ti ja pa ti dati. Radio sam kod mene

EDIT:
Evo ti moje kako sam radio mozda si me pogresno razumeo.
http://pastebin.com/6Tdxgh2M
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 17:00:50 POSLE PODNE od Gagi_Corleone

N0NE

new novac = PlayerInfo[playerid][pCash]

if(suma > novac) { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Nemate toliko novca."); return 1; }

nemoj to raditi pogotovo na gf editu... ako to napravis previse ce se abuse jer ako si u minusu (to ti hoces napravit da u bankomat uplatis i da budes u minusu) odes sljedeci payday u zatvor i imas 0 kad izadjes a pare na racunu ostaju.... nekuzim koja je svrha toga?!
STRANICA U IZRADI

Citat: Wicked poslato Jun 07, 2011, 23:19:28 POSLE PODNE
nemoj to raditi pogotovo na gf editu... ako to napravis previse ce se abuse jer ako si u minusu (to ti hoces napravit da u bankomat uplatis i da budes u minusu) odes sljedeci payday u zatvor i imas 0 kad izadjes a pare na racunu ostaju.... nekuzim koja je svrha toga?!
Prvo nije trazio savjet nego pomoc i ako mu nemozes pomoci nemoj postati.
drugo uopce nije tako on nezeli kada daje deposit da mu igrac ode u toliki minus znaci njemu je problem -
@Snich probaj ovo sta su ti zadnja dva posta dali ako nevalja probat cu nesto skombinirat.

Snich

Sredio sam problem...  :-*
Hvala.
Moze katanac.