Faction Game Roleplay [otvorenje]

Započeo Snich, Jun 05, 2011, 21:27:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich



Owner: Snich Falcone
CoOwner: Nidza Haos
Forum Designers: stef. & niww.



IP Servera: 178.63.80.210 :8912
Forum: www.faction-game.info






Prije svega zelim da pozdravim sve Administratore, Moderatore i ostale clanove Balkan Samp Forum.
Zelim da vam predstavim novi FactionGame RP Server, kao sto i sami znate FG server je vec postojao,
ali zbog mnogih problema, bio sam primoran da ga zatvorim.
Ovog puta sam puno toga uradio, naravno uz Update ce dolaziti i nove stvari.
Na serveru postoji mnogo novih mapa, mnogo novih interijera i  mnogo novih komandi.
Pojedine mape sam iskoristio sa SA:MP foruma, dok sam druge radio sam.
Sve kapije i rampe su prebacene na H (kada ste u vozilu, na H otvarate, kada ste na nogama na C).
Svaka mafija/banda je sa preciznoscu odradjena, te mogu zasigurno kazati da ce se mnogima svidjeti.
Na serveru postoje Legalne i Ilegalne org.
Na serveru postoji preko 120 kuca i preko 20 biznis, (uskoro vise).
FactionGame RP podrzava JunkBuster AC koji ce cheaterima pruziti ugodan kick ili ban (ovisi od toga, sta urade)
Da ne duljim mnogo, posjetite nas, i zabavite se...






Police Departmant:
Red i mir u Los Santosu su posao Los Santos Policije.Dobro obrazovani ljudi zavrsavaju u njoj , brinu se o saobracaju na nasim putevima , resavaju manje krivicne zlocine i privode njihove pocinitelje . Los Santos Police Departmant pripada Vladi San Andreas-a , imaju svoju obavezu prema njoj i finansiraju se iz nje .

-pd1
-pd1
-pd1

Federal Berau of Investigation:
FBI je tajna sluzba koja se kao i LSPD finansira iz Vlade i pripada njoj . Obuceni agenti se tajno bore protiv kriminala i resavaju teske zlocine . Sam Federal Berau of Investigation ima nekoliko Sektora takticki rasporedjenih po citavoj bazi kriminalnih dosijea .

-fbi1
-fbi2
-fbi3

Special Weapons And Tactics:
SWAT je vojska San Andreasa . To su dobro obuceni ljudi , spremni za rat u bilo koje doba na bilo kom mestu . SWAT pripada Vladi San Andreasa i finansira se iz nje . Njihova vojna baza je dobro zasticena i unutra se nalaze tajni planovi i tesko naoruzanje koje koriste u ratu .
-swat1
-swat2
-swat3





Crips Gang:
Crips Gang smesten u istocnom delu Los Santosa . Jedana od najopasnijih skupina crne populacije u gradu . Prepoznaju se po plavoim vozilima i plavim maramama . Bave se prvenstveno trgovinom droge i ucenama bogatih ljudi . U vecnom su ratu sa Bloods Gangom , prezir prema njima ih motivise na kriminalna dela .

-crips1
-crips2
-crips3

Bloods Gang:
Bloods Gang je smesten blizu Los Santos Aerodroma . Jedna od opasnijih skupina crne populacije u gradu . Prepoznaju se po crvenim maramama i crvenim kolima . Bave se svercom oruzja preko San Fierra . U vecnom su ratu sa Crips Gangom , cilj im je unistenje Crips-a i osvajanje crnog trzista oruzjem .

-bloods1
-bloods2
-bloods3

La Cosa Nostra:
Italijanska mafija smestena u juznom delu Los Santosa . Zalizana kosa , dobra i sjajna odeca , zlatni nakit nas asocira na ovu uzasnutu familiju . Spremni su da umru za familiju ali isto tako su spremni da odaju familiju za gomilu novca . Fokusiraju se na apsolutnu vladavinu nad svojom teritorijom .
-lcn1
-lcn2
-lcn3

Yakuza Mafia:
Japanska Mafija smestena na severu Los Santosa . Mafija koja se bavi zastitom svog naroda u ovom gradu na ilegalni nacin . Ceste su otmice bogatih i ucene uglednih ljudi . Vladaju Vinewoodom bez ikakvih problema i trude se da njihova skladista ostanu cista . Drogu svercuju preko dalekog Las Venturasa .

-yakuza1
-yakuza2
-yakuza3

The Escobar Cartel:
Kolumbijska mafija smestena na velikoj udaljenosti od grada . Glavni su proizvodjaci i sverceri droge , njihovi clanovi su veoma bogati . Oslanjaju se na podplacivanje ljudi u organima reda . Pokusavaju da ostanu tajni i ne ulaze u velike sukobe . Velike plantaze zelene biljke su pod njihovim vlasnistvom .

-tec1
-tec2
-tec3

Hitman Agency:
Tajna organizacija za koju niko ne zna gde se nalazi . Crni ljudi , totalni nepoznati se zovu Hitmani . To su placene ubice spremne da ubijo bilo koga na bilo koji nacin u bilo koje vreme na bilo kom mestu za novac . Pazite se , mozda ste bas vi njihova sledeca meta .

-hitman1
-hitman2
-hitman3

Nisam zelio da pisem mnogo, jer znam da pojedini nece procitati ni ovo.

Otvorenje 05.06.2011 u 22:00 sati.

IP adress: 178.63.80.210 :8912

Forum: www.faction-game.info
Poslednja Izmena: Jun 05, 2011, 21:28:01 POSLE PODNE od Snich_Falcone


XxKeKoxX

Opis je za mene dobar skroz xD Sretno sa serveom dalje  :) :) :) :) :) :)

Sretno sa serverom, Snich, nadam se da ces uspeti ovog puta.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Po ko zna koji put, ali nadam se da sad neces odustati kao ranije !
Sretno, navarticu !

opis dobar,forum dobar idem da vidim kakav je server
Mario_Balukcic


Udjem tek ,hteo da upisem pass za registraciju kad me kicka ibot ,razlog : afk :D :D :D Btw,dobar opis ...Srecno ! ;)

Mnogo mi je drago sto se ponovo otvara FG. Nadam se da cete ovaj put uspjeti , samo malo kasno otvaranje inace sretno!

Citat: [SX:RP]Nxidza poslato Jun 05, 2011, 21:43:17 POSLE PODNE
Udjem tek ,hteo da upisem pass za registraciju kad me kicka ibot ,razlog : afk :D :D :D Btw,dobar opis ...Srecno ! ;)
To ti je mali Bug, ne dogadja se stalno poznato mi je to od proslih Servera na kojim sam igrao.


Dobar opis, forum nije los Sretno vam.

EDIT:Neko se registrovo na moj Nick Johnny Daniels.
Poslednja Izmena: Jun 05, 2011, 21:48:34 POSLE PODNE od [AG] Johnnyâ„¢

Server je odlican,Snich nemam reci ,mozes ti i bolje ali ovo je odlicno

Johnny

Ne mozes ti bez SA:MP-a Snich,opis je mali ali je sve na jednom mestu (10/10) Srecno sa serverom! :)

SoNNix

Citat: Johnny[E] poslato Jun 05, 2011, 22:15:25 POSLE PODNE
Ne mozes ti bez SA:MP-a Snich,opis je mali ali je sve na jednom mestu (10/10) Srecno sa serverom! :)

slazen se sa tobom u potpunosti!

Snich

Citat: SoNNix poslato Jun 05, 2011, 22:29:48 POSLE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Jun 05, 2011, 22:15:25 POSLE PODNE
Ne mozes ti bez SA:MP-a Snich,opis je mali ali je sve na jednom mestu (10/10) Srecno sa serverom! :)

slazen se sa tobom u potpunosti!

I ja se slazem  8)  ;)

BTW: Hvala svima...   ;)

Sandek_Biscic