[pomoc] 3D

Započeo sampzone, Jun 05, 2011, 09:37:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mod koji ja koristim: BU

problem: mozel mi neko pomoci kako da napravim kada neko kuca komandu npr /3d da mu se otvir prozor u koju kuca maximalno 5 slova i ta slova da mu doda na auto za stalno....tj i da ostanu nakom GMX

dio skritpe:/

slike:/

Hvala za pomoc unaprijed!

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

znam napraviti komandu i da odma izadje mu 3D ovaj input style ali kako sad povezati da doda na auto ono sto napise

To je sve do savea lako, mi neznamo ni sta koristis za sacuvaavnje podataka...

pa kako da provjerim...pa da vam dam da mi pomognete


samo da kazm...znam napraviit komandu da ti se pojvi input dijalog...ali je problem kako sad taj text dodati na auto....i da se on sacuva poslije GMX

to ti je vec malo naprednije ako to hoces ingame sve raditi... imas tu dosta posla...
STRANICA U IZRADI

Zelis li naraviti tablice ili 3dtextlabel i da to nalijepi na auto ?
Prvo napravis to i onda jos moras dati kao sto je rekoa extreme
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 05, 2011, 09:48:13 PRE PODNE
To je sve do savea lako, mi neznamo ni sta koristis za sacuvaavnje podataka...

ili ako znas sam napraviti da savea.
Poslednja Izmena: Jun 05, 2011, 17:12:31 POSLE PODNE od [LYG] $--L84S--$

hocu kao tablice..kad igrac kuca komandu i napise brojeve u dijalog da mu sacuva te brojeve na autu za stalno i posle gmx...sva znam do pojavljivanja dijaloga i pravljenja komande...ali nzm kako da sad taj text doda na auto sto je ukucam i da ga za stalno sacuva