ProGaming.Ba SA:MP [RolePlay] OTVORENJE!

Započeo bake_pg, Jun 04, 2011, 20:50:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





ProGaming spada u sami vrh Balkanskih CS 1.6 Communitya. MeÄ'utim cilj zajednice je i ostvarivanje značajnog uspjeha na polju San Andreas Multiplayera. U tu svrhu pokrenut je i ovaj server. Scripter sam ja (bake) a mapper servera je eki. Radnja se odvija u Los Santosu, a server je RolePlay Å¡to dokazuju i realistične plate, kao i cijene.




Početak i Spawn

Naravno, prije spawnanja slijedi registracija. Registracija je odraÄ'ena kompletno u dijalogu, a nakon nje trebate odgovoriti na par pitanja i nakon toga vaÅ¡e Rpanje može započeti. Za spawn lokaciju odabran je Hotel prikazan na slici. U blizini hotela imate Car Rental, Bike Rental, Heli Rental.. firme, pa nećete morati puno trčati da bi već krenuli s aktivnim igranje.

     

Poslovi

Na serveru ima ukupno 17 poslova koji su poredani počevši od level 1 pa do level 8. Za početnike svakako preporučujem posao Farmer, ali i ostali poslovi su jako isplativi. Za vecinu poslova imate postavljene checkpoint pa vam nije teško odraditi zadanu turu. Zarada je realna, tj. Sliči stvarnom životu, što je i cilj RolePlay Servera.

   

Firme

Apsolutno sve što vam je potrebno možete kupiti u odgovarajućoj firmi/prodavnici. Server nudi:
   -24/7,
   -Burger,
   -AmmuNation,
   -Clothes Shop,
   -Sex Shop i
   -Caffe Club Sistem.
Cijena proizvoda je pristupačna, baš kao i cijene firmi koje možete kupiti.
Kao dodatak svemu tome, u mogućnosti ste da kupite i Komunalno Poduzeće, EuroTruck, Rudnik, i ostale Firme koje upravljaju poslovima na serveru.

         

Kuće

U ponudi za kupnju igraču imaju preko 210 kuća u cijelom Los Santosu. Kucni sistem nudi brojne pogodnosti, kao što je; stavljanje imena kuće, kupnja alarma, kupnja psa čuvara, itd.
Upravljanje kućom je krajnje jednostavno jer se odvija kroz dijaloge.

   

Organizacije

Nastojao sam da ne pretjerujem sa brojem Organizacija/Bandi jer ono Å¡to mi se ne sviÄ'a na pojedinim novim serverima je veliki broj istih. Pa se tako desi da na serveru uopÅ¡te nema Civila. Organizacije zadužene za sigurnost graÄ'ana i borbu protiv kriminala su:
-Police Department i
   -FBI,
A osim njih tu su i Bolnicari, koji su uvijek spremni pomoći u nevolji. Hitman je posebna organizacija čiji je zadatk ubijanje ucijenjenih glava, za što i dobijaju pare.
S druge strane Bande su:
-Ruska Mafija,
   -LCN,
   -Grove Street Family,
   -Corleone Family.
Važno je napomenuti da su baze svih organizacija/bandi dodatno izmappane, a sve kapije se otvaraju komandom /otvori, odnosno zatvaraju sa /zatvori.

             

Važnije lokacije

Vjerujemo da će glavna atrakcija na serveru biti Vodeni Park „Ribica“. Park se nalazi u blizini brane nadomak Las Vegasa. Specijalne zasluge idu našem maperu koji je napravio ovaj park od 0. Tu imate u ponudi Rentanje Brodova te nekoliko firmi.
Å to se tiče ostalih gradskih lokacija, dodatno su izmapane i Gradska Vijecnica te Gradska Banka. Kada zaradite dovoljno novca imate respektabilan izbor za kupovinu automobila. Cijena se kreće od najmanje 25k$ pa do najvece od nekoliko stotina $. I ovdje je takoÄ'er bio cilj da se RolePlay Å¡to viÅ¡e približi igračima.

       




Više informacija:
   -U važnije  zgrade/objekte kao Å¡to su baze Organizacija i Gradski objekti ulazi se jednostavnim klikom na Ulaz nakon sto se pojavi dialog.
        Ista je situacija i sa kućama.
   -Biznis sistem sadrži sve potrebno za RP igranje, proizvode, mogucnost kupovine proizvoda, dizanje novca iz kase, ostavljanje novca, itd.
   -Mnoge lokacije u gradu su mappane i sreÄ'ene.
   -Na serveru postoje GameModeratori umjesto GS-ova odnosno GameModova.
   -Level vam se automatski povećava kada popunite zadani broj sati, dakle komanda /buylevel ne postoji.
   -PayDay je takoÄ'er realan i plate nisu ogromne, već su simulacija stvarnog života.
  -KoriÅ¡ten je streamer i sscanf2 plugin odnosno ZCMD sistem komandi.
  -Ovo je prva verzija Moda, nadamo se da će sever uspjeti pa da unaprijedimo skriptu.

 
Poslednja Izmena: Jun 04, 2011, 23:55:31 POSLE PODNE od bake_pg

Dobar je opis [Nije los].  ;)
Sretno sa serverom ..
Poslednja Izmena: Jun 08, 2011, 20:38:50 POSLE PODNE od Dera â„¢

cristiane

Jako dobro koliko opis pokazuje,sa srećom. ;)

Spike


Ops je odlican, koliko sam uspio vidjeti imate i dobre mape, kasnije cu vidjeti server

Zar niste bili zatvorili serv. ili je novi vlasnik ? Opis 10/10

Da server je  bio zatvoren,a li je sada skripter i skripta promijenjen.

Hvala ljudi
Poslednja Izmena: Jun 04, 2011, 22:14:57 POSLE PODNE od bake_pg

Pa ok, ne svidja mi se opis preterano. A rekao si ilegalne PD, FBI i Medic. Fail.

Nonrp su ograde organizacijama

Odlican ti opis, a vidim imate i 10/50 igraca dobro je za pocetak. Ucicu InGame da razgledam Server, i ako se moze znati ko je Mapper dobre su Mape ?

@Sabbath da greÅ¡ka :D nenamjerna  ;D

Johnny, mapper je Eki

dečki sretno na serverom !! možda vas jednom posjetim !
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Dobar je server samo da je jos malo popravit ove bugave koji su ostali njih 3-4 i super bi bilo samo mi malo smeta previse ograda po gradu ... al svatko ima svoj okus pa dobar je server. :P

Citatnajmanje 25k$ pa do najvece od nekoliko stotina $.

dodaj "stotina tisuca $"  :) ok opis sretno!
STRANICA U IZRADI


Hvala svima na potpori bugove cemo rijestit valjda :D
by:Eki
big respect 4 Blaeks Vuzimir  Shoorty Scripter HamZa