[ANKETA] Najbolji gamemode na balkanskim serverima?

Započeo kat5, Jun 04, 2011, 10:29:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Po meni , trenutno najbolji ima GeForce. Ali SpeedTouch će na ljeto komparirati sa CH,GF i BU s novim Gamemodom.
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------

Nisi stavio CroHerze freeroam  :-\

EDIT:  ;D
Poslednja Izmena: Jun 04, 2011, 10:34:08 PRE PODNE od [BU][CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

kat5

Citat: [BU][CH:FR] Gotti poslato Jun 04, 2011, 10:31:58 PRE PODNE
Nisi stavio CroHerze freeroam  :-\
Ubačeno.

Citat: Jin Kazama poslato Jun 04, 2011, 10:31:32 PRE PODNE
Po meni , trenutno najbolji ima GeForce. Ali SpeedTouch će na ljeto komparirati sa CH,GF i BU s novim Gamemodom.
Tko drugi nego GeForce  8)

Å¡ta si sad izbacio Balkan Express?  :-[
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)


Mogli bi ste ova pravila i da upotrebite u ovoj temi


Citat: pravilo*Kada otvorite novu temu sa mapom, morate staviti anketu sa ocenama (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10) i javiti nekod od Co-Administratora, SuperModeratora ili moderatora da zaključa temu ili će vam ista biti obrisana.