[pomoc] pauk

Započeo sampzone, Jun 03, 2011, 17:10:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mod koji ja korisitm: BU

problem: kada ja napravim org kako da napravim njen zadatak tj...pauk...on ima svoja auta i kada sjedne u njega i voza se po gradu i ako naidje na neko auto nepropisno parkirano da npr stisne neku tipku ili kuca komandu npr /pauk i da to auto onda odma teleportuje na otpad tj na odredjene kordinate...namda se da ste me shvatili...

dio skripte:/

slike:/

Hvala za pomoc unparijed!

aj napravi orgu pa ti mozda objasnim/napravim kako, usput napravim im neku bazicu
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

napravio sam org...sta dalje?

Ja da sam na tvom mestu stavio bi klasicna mehanicarska vozila...jer nemas ti nesto sto bi moglo asocirati na pauka u GTA..a mehanicari mogu da zakace i eto :D
//

Citat: Ralph poslato Jun 04, 2011, 00:29:24 PRE PODNE
Ja da sam na tvom mestu stavio bi klasicna mehanicarska vozila...jer nemas ti nesto sto bi moglo asocirati na pauka u GTA..a mehanicari mogu da zakace i eto :D

a imas onaj kamion bas ko pauk izgleda...

Vehicle ID: 578
Vehicle Name: DFT-30

STRANICA U IZRADI

koga briga koje ce vozilo imati. nego da ti ja pokusam napraviti, najlkase mi bi bilo da mi posaljes mod (Ako nemas nesto vazno u njemu)
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

nemogu ti mod poslati zato sto sam dosta toga editovao....i imam dosta vaznis srvati...ajde mi daj sad sta cu gdje da ubacim....pls...ako hoces salji na PM

ovo je vrlo jednostavno napraviti, napravis komandeu /pauk i koristis ove funkcije

IsPlayerInVehicle
SetVehiclePos

Kucaj ove 2 funkcije na google i izbacit ce ti za wiki-samp, tu pogledaj koji paramteri idu itd.
Za SetVehiclePos samo satvis koordinata tamo gdje ces se spawnati auto

evo linkovi

http://wiki.sa-mp.com/wiki/IsPlayerInVehicle
http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetVehiclePos
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

nerazumijem stace ovo IsPlayerInVehicle...ustvari...jel to provjeravam da li je igrac tj vozac pauka u vozilu?...al kako da napravim sad kada kuca komandu igrac ili stine tipku ako nema niko u autu da auto odmabi na odredjenu pozciju tj SetVehiclePos

pa cujes li, koristi IsPlayerInVehicle da provjerava jeli igrac u pauku a ne da stoji na nogama, i koristi SetVehiclePos da porta to auto tamo, ja bi ovo mogao nekako napraviti ali samo sa ZCMD i sscanf a sumnjam da to koristis
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

usvari...pade mi sad na pamet...mehanicar ima komandu /tow ja sad uzmem i preuredim tu komandu....msm da je to jednostavnije