Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 04, 2011, 21:51:38 POSLE PODNE
Waaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzaaaaaaaappppppppp

nema te nesto ovde  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


...Neno...

Dosao alen,izgleda da ce snjeg udart  :D  :D  :D sto te nije bilo ??

Sad ce biti mir na Forumu... :D

www.usb-cs.mojkgb.com sta mislite za forum? dopizdio vise smf :D

Nakon Å¡to je Å¡kola zavrÅ¡ila, bio sam sa rajom na partiju jednom i opijali se... Poslije sam u takvom stanju, po noći, krenuo kući... NiÅ¡ta na oči nisam vidio, i kad sam prelazio ulicu auto me udarilo. ÄŒudno mi je bilo to Å¡to nisam ni vidio to auto kako se približava, samo me pokupilo. Dosta jako me udarilo, tako da me odbacilo par metara unazad, gdje sam opalio od nekakvu banderu. Samo se sjećam da je auto bilo žuto, neko sportsko... Vozač je pobjegao, a ulice su bile puste tako da sam se načekao dok je javljeno hitnoj. Morao sam na hitnu operaciju grudnog koÅ¡a, jer mi ga je poprilično sjebalo auto. TakoÄ'er, nervni sistem mi je bio neÅ¡to oÅ¡tećen. Kad sam prebaćen u bolnicu, izazvali su mi neÅ¡to kao 'umjetnu komu', da bih se lakÅ¡e oporavio. ProÅ¡lo je dosta vremena, a mojim roditeljima nije bilo javljeno, tako da su se oni zabrinuli i pozvali policiju. Brinuli su se neko vrijeme ali su me napokon pronaÅ¡li u bolnici, gdje sam bio živ, ali na aparatima.  Nakon 5-6 dana su me probudili i odveli na operaciju, koja je imala par komplikacija zbog kojih sam imao nekih problema. Moja stara je doživila infarkt od silnog nerviranja, tako da je trenutno ona u bolnici. I tako... Pustili su me danas iz bolnice, i to na moje insistiranje, jer mi je dosadilo ležati.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [TG] UseR poslato Jul 04, 2011, 22:21:08 POSLE PODNE
Hahah xD
Koji si ti retard. Sta je tu smesno majke ti?

izvinite na izrazu... ali morao sam -.-
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 22:21:57 POSLE PODNE od KiCk^^

Sta je tu smesno retardu? sto mu je majka dozivela infarkt a on saobracajnu nesrecu?


Zelim ti da se sto pre oporavis kao i tvoja majka i da izadje iz bolnice  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Å alim se, bio sam u Beogradu kod ujaka   :-*

Citat: KiCk^^ poslato Jul 04, 2011, 22:21:34 POSLE PODNE
Citat: [TG] UseR poslato Jul 04, 2011, 22:21:08 POSLE PODNE
Hahah xD
Koji si ti retard. Sta je tu smesno majke ti?

izvinite na izrazu... ali morao sam -.-

On se smijao postu u kojem je pisalo da se Å¡alim,  koji vi ostali niste stigli pogledati, jer sam ga obrisao da bi bilo zanimljivije hah.

Oprostit ću ti ovo vrijeÄ'anje, jer je opravdano haha
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Jaooo :D

Sta odmah skupljate postove -.-
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 04, 2011, 22:23:31 POSLE PODNE
Å alim se, bio sam u Beogradu kod ujaka   :-*

Citat: KiCk^^ poslato Jul 04, 2011, 22:21:34 POSLE PODNE
Citat: [TG] UseR poslato Jul 04, 2011, 22:21:08 POSLE PODNE
Hahah xD
Koji si ti retard. Sta je tu smesno majke ti?

izvinite na izrazu... ali morao sam -.-

On se smijao postu u kojem je pisalo da se Å¡alim,  koji vi ostali niste stigli pogledati, jer sam ga obrisao da bi bilo zanimljivije hah.

Oprostit ću ti ovo vrijeÄ'anje, jer je opravdano haha

a jbg, ne ocitava mi toliko brzo dok ti obrises post  :D Uplasio si me
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Omg Momak ja bas citam reko koliki si ti bot kad ti stara zbog tebe dobila infarkt xD
kad se ono sali :P

Citat: [TG] UseR poslato Jul 04, 2011, 22:24:35 POSLE PODNE
Jaooo :D

Sta odmah skupljate postove -.-

Smije li se ovdje sta reci a da neko ne kaze da se skupljaju postovi?

U sarajevo svaki dan nesrece , pa me ni ovo nebi cudilo ali si malo pretjerao sa pricom tako da se moglo skontati

Citat: [TG] UseR poslato Jul 04, 2011, 22:24:35 POSLE PODNE
Jaooo :D

Sta odmah skupljate postove -.-

Ti si počeo   :P

I da, Gotti hvala ti na lijepim željama.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 04, 2011, 22:28:59 POSLE PODNE
Citat: [TG] UseR poslato Jul 04, 2011, 22:24:35 POSLE PODNE
Jaooo :D

Sta odmah skupljate postove -.-

Ti si počeo   :P

I da, Gotti hvala ti na lijepim željama.

Nema na cemu  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri