Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Zato mu se server i zove Venera.. hahah

Ako neverujete nemojte ni komentirati.
Neke stvari treba videti da bi verovali...

Citat: aleluja poslato Jul 03, 2011, 01:39:36 PRE PODNE
Zato mu se server i zove Venera.. hahah
XAXAXXXAXA da secam se da smo ucili to pre 5 godina o veneri xaxaaxax kako se vec zove bate.
E moj cu nazvat Saturn xaaxxaaxxa


ALIEN INVASION Ma ti si kick odlepio majkemi napio si se ti

Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 01:41:50 PRE PODNE od Digimontre

Citat: KiCk^^ poslato Jul 03, 2011, 01:39:47 PRE PODNE
Ako neverujete nemojte ni komentirati.
Neke stvari treba videti da bi verovali...
Ja ne vidim ništa :S

Citat: [ED] gonss poslato Jul 03, 2011, 01:41:11 PRE PODNE
Citat: KiCk^^ poslato Jul 03, 2011, 01:39:47 PRE PODNE
Ako neverujete nemojte ni komentirati.
Neke stvari treba videti da bi verovali...
Ja ne vidim ništa :S
Pa kindapovaliga Vanzemaljci i sada ga ostavili i gledao kako im ide svemirski brod ma ovo je Alien Invasion.
Vidis da je lik strucnjak za vanzemaljce zove mu se server Venera xaxa
EDIT: Kick bez uvrede bate ali nasmejo si me bate kupi svemirske naocare :P
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 01:43:24 PRE PODNE od Digimontre

Zaboravite da sam to napisao... -.- I vama ce se desiti tako nesto..

Nisam samo ja video, videlo je celo moje drustvo i roditelji...uostalom nije ni bitno.. :)
Ja nisam rekao da su to vanzemaljci, nzm koji je to intelektualac odvalio...  ::)

Citat: KiCk^^ poslato Jul 03, 2011, 01:45:37 PRE PODNE
Zaboravite da sam to napisao... -.- I vama ce se desiti tako nesto..

Nisam samo ja video, videlo je celo moje drustvo i roditelji...uostalom nije ni bitno.. :)
Ja nisam rekao da su to vanzemaljci, nzm koji je to intelektualac odvalio...  ::)
Ja sam taj intelektualac i ja sam to odvalio sta ti mislis da lazes ovde pa nije ni cudo stotise server zove Venera.
A pricas nesto plavo na nebu i nestxo to je AVION ti nikada nisi video avion ili kako ide po nebu ma iz kog si ti veka ja sam iz 21
iz koje si ti 15?
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 01:52:25 PRE PODNE od Digimontre

cristiane

Ajde Å¡ta lika pravite budalom,Å¡to bi lagao da je vidjeo? Ako ne vjerujete mu zaobiÄ'ite ga.UopÅ¡te Å¡ta ima tu teÅ¡ko da se povjeruje,i ja sam viÅ¡e puta vidjeo svaÅ¡ta neÅ¡to nepoznato po nebu,to je normalna stvar.

Citat: Digimontre poslato Jul 03, 2011, 01:49:28 PRE PODNE
iz kog si ti veka ja sam iz 2011
Blago tebi pa si doživjeo 2011-ti vijek.
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 01:58:52 PRE PODNE od Koksildo

Citat: Digimontre poslato Jul 03, 2011, 01:49:28 PRE PODNE
Ja sam taj intelektualac i ja sam to odvalio sta ti mislis da lazes ovde pa nije ni cudo stotise server zove Venera.
A pricas nesto plavo na nebu i nestxo to je AVION ti nikada nisi video avion ili kako ide po nebu ma iz kog si ti veka ja sam iz 2011
iz koje si ti 1515?

Nisam znao da je 2011 vek...  :D
Da te naucim...

2009,2010,2011 - To su godine
19,20,21 - To su vekovi

Eto, nadam se da sad znas.. :)

Citat: Koksildo poslato Jul 03, 2011, 01:53:59 PRE PODNE
Ajde Å¡ta lika pravite budalom,Å¡to bi lagao da je vidjeo? Ako ne vjerujete mu zaobiÄ'ite ga.UopÅ¡te Å¡ta ima tu teÅ¡ko da se povjeruje,i ja sam viÅ¡e puta vidjeo svaÅ¡ta neÅ¡to nepoznato po nebu,to je normalna stvar.
Ma pusti ih. Sigurno imaju 11-12 godina...
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 01:57:09 PRE PODNE od KiCk^^

Citat: KiCk^^ poslato Jul 03, 2011, 01:56:46 PRE PODNE
Citat: Digimontre poslato Jul 03, 2011, 01:49:28 PRE PODNE
Ja sam taj intelektualac i ja sam to odvalio sta ti mislis da lazes ovde pa nije ni cudo stotise server zove Venera.
A pricas nesto plavo na nebu i nestxo to je AVION ti nikada nisi video avion ili kako ide po nebu ma iz kog si ti veka ja sam iz 2011
iz koje si ti 1215?

Nisam znao da je 2011 vek...  :D
Da te naucim...

2009,2010,2011 - To su godine
19,20,21 - To su vekovi

Eto, nadam se da sad znas.. :)

Citat: Koksildo poslato Jul 03, 2011, 01:53:59 PRE PODNE
Ajde šta lika pravite budalom,što bi lagao da je vidjeo? Ako ne vjerujete mu zaobiđite ga.Uopšte šta ima tu teško da se povjeruje,i ja sam više puta vidjeo svašta nešto nepoznato po nebu,to je normalna stvar.
Ma pusti ih. Sigurno imaju 11-12 godina...
Editiro sam post odma kada sam kako mozes i videt. pogresio sam ispravio sam nebrini se ti  ;) ;)
To mozes lazes nekog drugog mene nemozes a to plavo cudno sto si video ili je avion ili zvezda ma neznam bre ali mnogo komplikujes i lupas  ;)
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 01:59:08 PRE PODNE od Digimontre

Nije plavo vec belo, i ne moze biti avion, avion se jedva vidi, ovo je jako blizu.. Ovo se spoji u jedno, pa se razdvoji na 2-3 dela i leti u krug,napred nazad..

Drustvo i ja , idemo prema tome, to ide sve dalje, vracamo se nazad, to ide za nama... I ja stvarno neznam sto bih lagao u vezi ovoga? Msm mozete samo da mislite da sam lud ili sto Koksildo kaze, da me pravite budalom...

I da, zaboravio sam da kazem da se to desava u okrugu crkve 1-3 km...  mozda i dalje
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 02:02:14 PRE PODNE od KiCk^^

cristiane

Citat: Digimontre poslato Jul 03, 2011, 01:58:22 PRE PODNE
Editiro sam post odma kada sam kako mozes i videt. pogresio sam ispravio sam nebrini se ti  ;) ;)
To mozes lazes nekog drugog mene nemozes a to plavo cudno sto si video ili je avion ili zvezda ma neznam bre ali mnogo komplikujes i lupas  ;)
Ajde intelektualac dosta,pročitaj šta sam napisao.

Citat: Koksildo poslato Jul 03, 2011, 02:01:04 PRE PODNE
Citat: Digimontre poslato Jul 03, 2011, 01:58:22 PRE PODNE
Editiro sam post odma kada sam kako mozes i videt. pogresio sam ispravio sam nebrini se ti  ;) ;)
To mozes lazes nekog drugog mene nemozes a to plavo cudno sto si video ili je avion ili zvezda ma neznam bre ali mnogo komplikujes i lupas  ;)
Ajde intelektualac dosta,pročitaj šta sam napisao.
Znam nisam video sada sam video nego lik provocira.
Ok necu vise ti si Global mod jbt moram te slusam  ;D ;D

Provociras ti jer me pravis budalom.... -.-  ::)

Mikic95

Ajde sad prekinite sa spamom o tim letećim tanjurim   ;)