Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [GG] SoNNix poslato Jun 29, 2011, 12:40:07 POSLE PODNE
hahahah pre dobro je...umiren od smijeha

Molimo bez takvih komentara :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Imal ba ko Na Plemenima acc da,da

Citat: |SX-RP|StereoLoveâ,,¢ poslato Jun 29, 2011, 12:52:25 POSLE PODNE
Imal ba ko Na Plemenima acc da,da

Aj prekini vise da spamujes molim te ides mi vise na zivce, ovo ti je 2. post na ovoj stranici GR-a o tom acc-u  :-X
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TG] !Snitch poslato Jun 29, 2011, 11:41:19 PRE PODNE
Istina...

In-Hotsing prodaje 50 slotova za 1 euro :D

Imam kod njih hosting :) Game HR i In Hosting imaju najbolji Game panel .. :)

Ja na Tera Gamingu pito BestOnea jel gej on odgovori ovo

Citat: BestOne
Znam za koga je postavljeno >.<
Da


Jesi ti gay?
Poslednja Izmena: Jun 29, 2011, 17:56:52 POSLE PODNE od [TG]Vilko

Da li neko zna kako da popravim ovo:

kada se konektujem na CS zacrni mi se ekran i na sredini pise "Out of range" to mi se desava samo u CS-u
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

SoNNix

Citat: Gotti747 poslato Jun 29, 2011, 18:42:42 POSLE PODNE
Da li neko zna kako da popravim ovo:

kada se konektujem na CS zacrni mi se ekran i na sredini pise "Out of range" to mi se desava samo u CS-u

i meni tako isto,ali smao ponekad...moze mi tko reci odgovor...sta da napravim??

Citat: [GG] SoNNix poslato Jun 29, 2011, 19:11:52 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Jun 29, 2011, 18:42:42 POSLE PODNE
Da li neko zna kako da popravim ovo:

kada se konektujem na CS zacrni mi se ekran i na sredini pise "Out of range" to mi se desava samo u CS-u

i meni tako isto,ali smao ponekad...moze mi tko reci odgovor...sta da napravim??

evo ja sam ispravio, ako imas Steam, idi na Games Library, pa onda desni klik na Counter Strike - > Options i tu upisi "-window" bez navodnika i stisni enter, i kad udjes u CS posle podesi rezoluciju.. barem sam ja tako resio.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

SoNNix

Citat: Gotti747 poslato Jun 29, 2011, 19:15:38 POSLE PODNE
Citat: [GG] SoNNix poslato Jun 29, 2011, 19:11:52 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Jun 29, 2011, 18:42:42 POSLE PODNE
Da li neko zna kako da popravim ovo:

kada se konektujem na CS zacrni mi se ekran i na sredini pise "Out of range" to mi se desava samo u CS-u

i meni tako isto,ali smao ponekad...moze mi tko reci odgovor...sta da napravim??

evo ja sam ispravio, ako imas Steam, idi na Games Library, pa onda desni klik na Counter Strike - > Options i tu upisi "-window" bez navodnika i stisni enter, i kad udjes u CS posle podesi rezoluciju.. barem sam ja tako resio.

evo i ja sam rjesio...hvala ti puno

Poklon Gamehosting, više informacija u mom potpisu :)

Citat: [TG]Vilko poslato Jun 29, 2011, 21:00:43 POSLE PODNE
Poklon Gamehosting, više informacija u mom potpisu :)

Fino sto poklanjas :)

Citat: [ED] k@lu poslato Jun 29, 2011, 21:01:48 POSLE PODNE
Citat: [TG]Vilko poslato Jun 29, 2011, 21:00:43 POSLE PODNE
Poklon Gamehosting, više informacija u mom potpisu :)

Fino sto poklanjas :)

Baš to i nepoklanjam..
Imam na panelu COD4, COD2, i 2 samp servera
Pa sam napravio sub-usera za jedan od ta dva SAMP servera, tako da mi nemože dirat druge servere :)
Samo može svoj server ureÄ'ivat, restartat, stopat i startat, isto tako mi nemože uniÅ¡tit cPanel :)

Jel ima netko ideju sto da mappam? Nemogu na Edimax,pa mi je dosadno.

Idi na tera gaming :D Oni uvijek imaju posla.. xd

Citat: [ED] Williams poslato Jun 29, 2011, 21:06:57 POSLE PODNE
Jel ima netko ideju sto da mappam? Nemogu na Edimax,pa mi je dosadno.

Sto nemozes?