Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: [TG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 26, 2011, 13:57:08 POSLE PODNE
xfire : virtuozo1 , tj. ovdje nick : Mr Willy Wonka pita zasto je i na koliko je banan.
virtuozo axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxa :D :D :D :D

omg,crkavam  :D

on nam skriptao za rpf dok je bio BU Edit na rpf,nakon dva dana,dogovorio se sa admin timom i banali nam server.I bolje sto je banan  :D

da.. virtuozo je dijete od 11 god :P
kad je doso kao da skripta sta god mu kazes da uradi on nadje nacin kako da se izvuce ili dokaze kako je to nepotrebno a zapravo nezna XD
bannan je sa svih foruma koje ja znam.. BS,SMF,GB itd. itd. :D

@neno  on nam skriptao? hah -.-'' nisi bas najbolje upucen xD

SoNNix

Citat: |SX:RPG| K4[Я]!K3 poslato Jun 26, 2011, 14:21:43 POSLE PODNE
da.. virtuozo je dijete od 11 god :P
kad je doso kao da skripta sta god mu kazes da uradi on nadje nacin kako da se izvuce ili dokaze kako je to nepotrebno a zapravo nezna XD
bannan je sa svih foruma koje ja znam.. BS,SMF,GB itd. itd. :D

@neno  on nam skriptao? hah -.-'' nisi bas najbolje upucen xD

ako vam je on skriptao onda se mozete ubit

Citat: SoNNix poslato Jun 26, 2011, 14:27:10 POSLE PODNE
ako vam je on skriptao onda se mozete ubit

text služi da se čita... prema tome prvo pročitaj Å¡ta piÅ¡e u postu  pa tek onda izvaljuj gluposti! ok?

SoNNix

Citat: |SX:RPG| K4[Я]!K3 poslato Jun 26, 2011, 14:37:23 POSLE PODNE
Citat: SoNNix poslato Jun 26, 2011, 14:27:10 POSLE PODNE
ako vam je on skriptao onda se mozete ubit

text služi da se čita... prema tome prvo pročitaj Å¡ta piÅ¡e u postu  pa tek onda izvaljuj [cenzura]osti! ok?
ok,nisam sve vidio...sory

Vidim BS svima proradio... opet preko 160 posjeta :D
Jel ima neki domaći country server sa barem 20+ igrača?

Citat: SoNNix poslato Jun 26, 2011, 14:39:40 POSLE PODNE
ok,nisam sve vidio...sory
nema frke

Citat: [TG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 26, 2011, 15:00:44 POSLE PODNE
Ovo je dobio moj prijatelj na PP/PM.

CitatHtio bih da budem admin na tom serveru ali kad odem na www.tera-gc.com ne radi?
Ukoliko stvano nemate jos web stranicu posalji mi format  (formular) da se prijavim ovdje preko Balkan-Sampa.
Imam iskustva bio sam cak Head admin 7 dana na NGRP dok je pravi Head bio na odmoru a znas da je NGRP bio prvi dok hakeri nisu prije nekoliko dana ukrali skriptu, i ja sam sad krenuo u misiji da pomognem nekom Balkan serveru da postane prvi kao sto sam pomogao NGRP da bude svjetski.
Ja sam na NGRP bio od njegovog stvaranja i doveo sam ga dotle. Bio sam Head mapping teama, i ako si ikad ulazio na tajserver vidio si kakve su mape.
Svi saBalkana su zeljeli da bbudu bar GM na NGRP ali nisu uspjeli. Ja jesam pa cak sam uspio da mu pomognem da postane svjetski.
Izabrao sam vas server Tera Gamming Community da vam pomognem.
Uskoro i ja otvaram svoj server Best Generation of Roleplay.
To je skripta od Next Generation Roleplay samo prevedena na nas jezik i editovana 57%Server ce sigurno biti najbolji na Balkanu pa cak bolji i od CroHerze, ali naravno ne odma na pocetku.
Na serveru ce biti i Engleska skripta koja je takodje 57% editovana samo ce biti na Engleskom.I svi igraci sa NGRP (oko 1400)(oko 800 aktivnih) doci ce na server a admin na Engleskoj skripti ce biti Vlasnik NGRPa. Kad se to procuje na balkanu, a svi su zeljeli da postanu admini na NGRP doci ce na server. No admine ce dobiti oni najbolji. Dok cu ja biti Vlasnik citave skripte i na Engleskom i na nasem. Garantujem da ce svaki da na serveru biti po najmanje 650igraca. Tj. 350 na engleskoj 300 na nasoj skripti. Moguce je cak i da ciav Next Generation Community bude spojen sa nama tako da ce vlasnik NGC mozda spojiti njegov drugi server na englesku skriptu. A onda cemo vidjeti pa napraviti Best of Next Generation Community koja ce biti vlasnistvo Roleplay, Freeroom, DM servera a moguce je da se i engleska skripta nakon nekog vremena odvoji u poseban server zbog Slotova ukoliko dodje da zajednica ima preko 2000 igraca. Tako ad budu moguce 2 RP servera.

Ovo samo da ti kazem koliko imam potencijala i da ako dodjemkod vas mozda se spojimo, tako da budete prvi sa nama. Ali ime ce ostati nase Tako da ce biti tri vlasnika, 4 servera, i 1 najbolji mozda i svjetski Community koji potice sa Balkana. Moj server je trenutno 85% gotov tako da se otvaranje ocekuje 2012. u Maju. Do tad oavj vlasnik panira do porene ovaj NGRP server novi sa potpuno drugacijom skriptom, hdje cs kad se rodis prvo ibti beba pa sve cos stariti dok ne ostanes deda. Level ce biti tvoja godina. To ce biti spojeno sa starom skriptom tako da ce bii ubacene neke organizacije , poslovi itd.

Pa ti sad malo razmisli pa mi se javi.

Odnosno ja :P
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


hahah prvo ćeÅ¡ bit beba pa onda deda a leveli su tvoje godine  -.-''
ako nije tajna ko je taj bott?
Poslednja Izmena: Jun 26, 2011, 15:09:23 POSLE PODNE od |SX:RPG| K4[Я]!K3

Nekakav : [BGRP]Markus
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [TG] !Snitch poslato Jun 26, 2011, 15:09:34 POSLE PODNE
Nekakav : [BGRP]Markus

On je počasni član(idiot) nove grupe na ovom forumu!
tj.

[BGRP]Markus ÄŒestitamo na uspjehu :)

Å ta je ono pisalo da je forum suspendiran?

Jedva udjoh na forum  ;D

Javite administraciji da cu bit odsutan par dana.Ne mogu ja na mobu sam


SoNNix

Citat: [ED] Williams poslato Jun 26, 2011, 16:01:28 POSLE PODNE
Proradio BS! Wee

meni nije radio do jutros...vec sam mislia da je mene suspendiralo jer je pisalo korisnicki racun suspendiran,onda sam poslje shvatio da je do hostinga

Mikic95

Dobro, svi smo shvatili da Balkan SA:MP radi, nemora sad svaki post bit o tome kako je "proradio napokon" .