Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BC]crozzer poslato Jun 18, 2011, 22:20:14 POSLE PODNE
Ma u selu nemoze uspjet jer je pokusao onaj sa Red County i jos je jedan sa njegovim modom pokusao ,ali nist LV I SF ljudi nisu navikli jer napamet znaju LS tako tesko

Haha, ja neznam jos LS napamet ^^ :D
Vise znam LV i SF, jer igram trucking servere :))

●° John °●

Ja gledam ove ruske itd servere pola njih i vise se obicno radnja odvija u Las Venturasu i mislim da nebi bilo lose i neko od nas tako da se dogovorimo i probamo nesto da napravimo u Las Venturasu jer gledam svi njihovi serveri imaju preko 400 + igraca neki i 450 + igraca kada su u las venturasu hehe :D

Ma sve se može složit kad se hoće. :D

Last nick: Paradox

Ja cu se utusit! Nanekov i moj rad propade :/ A jest pouzdan onaj hosting -.- Odnosno to vam je vlasnik onog cro sampa

●° John °●

Citat: |ЯPF| Paradox poslato Jun 18, 2011, 22:51:06 POSLE PODNE
Ma sve se može složit kad se hoće. :D

Naravno ali tu mora i dosta truda i bez svadje :P

dragan12

Jedno pitanje gde su [LYG] $--L84S--$ i _eXtreme_ ? Vidim da ih nema ceo dan pa reko gde li su?

Citat: ●° [CL] John °● poslato Jun 18, 2011, 22:52:02 POSLE PODNE
Naravno ali tu mora i dosta truda i bez svadje :P

Slažem se.

Citat: Vilko poslato Jun 18, 2011, 22:51:55 POSLE PODNE
Ja cu se utusit! Nanekov i moj rad propade :/ A jest pouzdan onaj hosting -.- Odnosno to vam je vlasnik onog cro sampa

I šta sad? Prešli ste na novi host ili ?

Last nick: Paradox

Citat: Vilko poslato Jun 18, 2011, 22:51:55 POSLE PODNE
Ja cu se utusit! Nanekov i moj rad propade :/ A jest pouzdan onaj hosting -.- Odnosno to vam je vlasnik onog [cenzura]a

zato fino nadjes hosting koji je pouzdan nakon onolikog rada nebi bio grijeh baciti par eura kad ste se vec toliko trudili

●° John °●

Citat: [Balcanium]Gagi_Corleone poslato Jun 18, 2011, 22:53:14 POSLE PODNE
Jedno pitanje gde su [LYG] $--L84S--$ i _eXtreme_ ? Vidim da ih nema ceo dan pa reko gde li su?

Pa i oni spameri imaju odmor hehehe :P , zar ne ?

Citat: Vilko poslato Jun 18, 2011, 22:51:55 POSLE PODNE
Ja cu se utusit! Nanekov i moj rad propade :/ A jest pouzdan onaj hosting -.- Odnosno to vam je vlasnik onog [cenzura]a

I šta sad? Prešli ste na novi host ili ?
[/quote]

Kakav novi hosting -.- Odustajem od tog projekta, vlasnik vodi cro samp "zajednicu", sta mogu ocekivat onda -.-

Citat: [RPF] k@lu poslato Jun 18, 2011, 22:55:25 POSLE PODNE
Citat: Vilko poslato Jun 18, 2011, 22:51:55 POSLE PODNE
Ja cu se utusit! Nanekov i moj rad propade :/ A jest pouzdan onaj hosting -.- Odnosno to vam je vlasnik onog [cenzura]a

zato fino nadjes hosting koji je pouzdan nakon onolikog rada nebi bio grijeh baciti par eura kad ste se vec toliko trudili

Da se mene pita, meni nije zao dat za najbolji web hosting i game hosting ;)

dragan12

Citat: ●° [CL] John °● poslato Jun 18, 2011, 22:55:35 POSLE PODNE
Citat: [Balcanium]Gagi_Corleone poslato Jun 18, 2011, 22:53:14 POSLE PODNE
Jedno pitanje gde su [LYG] $--L84S--$ i _eXtreme_ ? Vidim da ih nema ceo dan pa reko gde li su?

Pa i oni spameri imaju odmor hehehe :P , zar ne ?
Pa da. Dobro menjam ih ja tamo malo da neostaju neki bez odgovora :D



Citat: ●° [CL] John °● poslato Jun 18, 2011, 22:55:35 POSLE PODNE
Citat: [Balcanium]Gagi_Corleone poslato Jun 18, 2011, 22:53:14 POSLE PODNE
Jedno pitanje gde su [LYG] $--L84S--$ i _eXtreme_ ? Vidim da ih nema ceo dan pa reko gde li su?

Pa i oni spameri imaju odmor hehehe :P , zar ne ?
e ako su oni spameri.... (( pomazu svakom u vezi skriptanja i ostalog... jedni od kojih se najvise trudi.... POGOTOVO L84S... ))
koji si ti k... onda ????

●° John °●

haha decko nisi me shvatio ja sam to spameri rekao u pozitivnom smislu nisam mislio nista protiv njih lose :P  8)

Citat: ●° [CL] John °● poslato Jun 19, 2011, 00:28:34 PRE PODNE
haha decko nisi me shvatio ja sam to spameri rekao u pozitivnom smislu nisam mislio nista protiv njih lose :P  8)
spameri su konkretno oni poput tebe trenutno...
oni spamaju jedino kad mogu pomoc.... eXtreme i ovako voli spamat ali ujedno i voli pomoc...xD

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=0HpgyR3eErk&feature=related   Ismet Horo... hahaha... jesam se nasmijao...
"Sto se mog izgleda tice i oni koji ne vjeruju u Boga kazu: Boze sacuvaj ! " hahahaha....

EDIT 2: jel neko zna zasto je GamerX offline ?
Poslednja Izmena: Jun 19, 2011, 00:51:36 PRE PODNE od KombinatoR