Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: _eXtreme_ poslato Jun 08, 2011, 10:19:06 PRE PODNE
Sto cekas Naneka :(
Da, mislio sam još nešto da ubacim, pa da vidim sa njim...
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 08, 2011, 10:19:06 PRE PODNE
Marko hoces li doci danas na Beta Test?
Ako mene pitaš, neverujem... Izlazim, pa ako oćeš ti umesto mene? Bio sam ja tri puta ;)


Ludilo.  Bio sam sinoć na tekmi BiH - Albanija u zenici, sa BHF-om naravno.   OtiÅ¡li dlanovi i grlo u *urac, al' bilo je vrijedno toga  (:

Samo mi se baÅ¡ i nije svidio dio kad su se drotovi zaletili na nas i Å¡utali nas  -.-  Umalo pendrekom po glavi da dobijem...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 08, 2011, 10:27:31 PRE PODNE
Ludilo.  Bio sam sinoć na tekmi BiH - Albanija u zenici, sa BHF-om naravno.   OtiÅ¡li dlanovi i grlo u *urac, al' bilo je vrijedno toga  (:

Samo mi se baÅ¡ i nije svidio dio kad su se drotovi zaletili na nas i Å¡utali nas  -.-  Umalo pendrekom po glavi da dobijem...
Koliko je BiH dobila Albaniju?

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Jun 08, 2011, 10:22:20 PRE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 08, 2011, 10:19:06 PRE PODNE
Sto cekas Naneka :(
Da, mislio sam još nešto da ubacim, pa da vidim sa njim...
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 08, 2011, 10:19:06 PRE PODNE
Marko hoces li doci danas na Beta Test?
Ako mene pitaš, neverujem... Izlazim, pa ako oćeš ti umesto mene? Bio sam ja tri puta ;)
Izlazis sredom ajde dobro xD
Evo ja cu umesto tebe :3.

Citat: aleluja poslato Jun 08, 2011, 10:28:36 PRE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 08, 2011, 10:27:31 PRE PODNE
Ludilo.  Bio sam sinoć na tekmi BiH - Albanija u zenici, sa BHF-om naravno.   OtiÅ¡li dlanovi i grlo u *urac, al' bilo je vrijedno toga  (:

Samo mi se baÅ¡ i nije svidio dio kad su se drotovi zaletili na nas i Å¡utali nas  -.-  Umalo pendrekom po glavi da dobijem...
Koliko je BiH dobila Albaniju?

2:0
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Poslednja Izmena: Jun 08, 2011, 11:34:31 PRE PODNE od [AG] System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


SoNNix



Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

SoNNix

Mogu pitat zasto je "Aleksandar?" moderator Offtopika nije aktivan i ne brine se o svome podforumu??

Citat: |ЯPF| SoNNix poslato Jun 08, 2011, 13:06:21 POSLE PODNE
Mogu pitat zasto je "Aleksandar?" moderator Offtopika nije aktivan i ne brine se o svome podforumu??
Pa odavno je on tamo moderator. A izgleda da ima probleme sa Å¡kolom...

SoNNix

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Jun 08, 2011, 13:06:56 POSLE PODNE
Citat: |ЯPF| SoNNix poslato Jun 08, 2011, 13:06:21 POSLE PODNE
Mogu pitat zasto je "Aleksandar?" moderator Offtopika nije aktivan i ne brine se o svome podforumu??
Pa odavno je on tamo moderator. A izgleda da ima probleme sa Å¡kolom...

Znam ja da je on odavno tamo moderator,ali mogao je bar najavit da ima problema sa skolom da nemoze na balkan-samp ili koji je vec razlog,nekome na PM da prenese...tebi ili nekome Sup.Modu ili administratoru...mislim da nije uredu da se tako ponasa moderator teme u kojoj se najvise posta!