Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Stara tema #1.
Stara tema #2.
Stara tema #3.
Stara tema #4.
Stara tema #5.
Stara tema #6.
Stara tema #7.
Stara tema #8.

Molio bih bez spamanja, svaÄ'a i nacionalizma.
Svi takvi postovi biće grubo kažnjeni ili obrisani.

OD DANAS JE ZABRANJENO SPOMINJANJE POLITIKE NA OVOM FORUMU KAO I UPUSTANJE U BILO KAKVU RASPRAVU U VEZI POLITIKE, MOLIM MODERATORE I ADMINISTRATORE DA PRAVILO UVEDU MEDU OSTALA PRAVILA FORUMA TAKO DA SE ZNA!

TAKODER, ZA POTPIS I AVATAR NE DOPUSTAM SLIKE NIKAKVIH POLITICKIH OSOBA, NITI IKAKVE SLIKE KOJE IMAJU BILO KAKVO POLITICKO ZNACENJE, JEDINO DOPUSTENO SU ZASTAVE ZEMALJA U KOJIMA ZIVITE, POD UVJETOM DA SU NORMALNE ZASTAVE A NE NEKE PROVOCIRAJUCE!


EDIT: NECU DA VIDIM U POTPISIMA NIKAKVE CITATE, IZREKE, STIHOVE NITI BILO KOJA DRUGA POLITICKA SRANJA!
Poslednja Izmena: Februar 28, 2012, 09:43:33 PRE PODNE od Chris

XxKeKoxX

Svaka cast. Ti su mi najgori.. kad se ku**e po forumu tamo vamo....Bar ce sad bit manje svadja

Evo sada vas opominjem da ne držite u avatarima i podpisima, bilo kakvog političara ili zločinca. Jer ovo je SA:MP forum ne politički forum.
Osobe koje to trenutno imaju ću opomenuti na PM, a ako to ne učine deliću banove na 10 dana.

Znaci ja smijem da imam ovu zastavu ?



XxKeKoxX

Pa jel ti citas pise da su zastave dozvoljene!!

@DrunkenBudha Da,dozvoljene su,ali ne one provocirajuce...A ta zastava se nalazi medju "Zastavama Sveta" u biranju avatara na forumu tako da je mozes imati...


Poslednja Izmena: Jun 03, 2011, 10:03:17 PRE PODNE od Mafia Sused

napokon!

A gdje je correlli otisao? Vidim da je Gost :SS


Edit:A vidim temu! xd
Poslednja Izmena: Jun 03, 2011, 10:33:02 PRE PODNE od [AG] System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Samo da vas obavjestim da sam ja odustao od svoje pozicije Co-Administratora.

Smorila me sva ova priča, nacionalizam i ostale glu*osti.

Ostat ću na forumu sa vama, kao običan član.

Pozdrav,

Alen.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

E ovako imam pitanje jel bi moglo nesto da se uradi povodom kreiranja Balkan SAMP Wiki, da se prevedu sve stranice sa sluzbene SAMP Wiki i tako se olaksa uvod u skriptanje pocetnicima ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti poslato Jun 03, 2011, 11:57:08 PRE PODNE
E ovako imam pitanje jel bi moglo nesto da se uradi povodom kreiranja Balkan SAMP Wiki, da se prevedu sve stranice sa sluzbene SAMP Wiki i tako se olaksa uvod u skriptanje pocetnicima ?
Ja sam pitao sve betatestere vec i rekli su da nemogu trenutno da izvedu to...

Johnny


makelele

Moze ko pomoci,skinuo sam sebi PES 2010 i instaliram i sve to ali kada krenem ulaziti prikaze se samo crna slika to mi se i prije desavalo pa moze ko pomoci kako da to rijesim??

Citat: Johnny[E] poslato Jun 03, 2011, 13:06:45 POSLE PODNE
Vidite ovaj FAIL na DM - FFA serverima haahahahha!!!!

http://www.dodaj.rs/f/3E/124/4OidTJB9/lol--tard.png

Koji retard majko mila :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda