Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

IV:MP slabo napreduje.

Juce sam igrao na nekom stunt serveru, imaju po max 20 igraca :)

a uznapredovace jednom ....
BTW. sta sve treba da bi se on mogo igrat ? ...msm jel moze piratski gta iv il treba orginal trebajul kakvi patchavi i to ? :D
Ne igram SA:MP vise..

Ne secam se stvarno, instalirao sam ga pre mozda godinu i po dana. Valjda samo treba instalacija, i posle s neta skines IV:MP :)




Btw, evo jedan vic :D

Ciganin u ispovjedaonici kod Velikog Brata:
-Veliki Brate, rjeÅ¡io sam, ću da izaÄ'em iz ove kuće!
Veliki Brat:
-Pa, zašto, šta je razlog?
Ciga:
-Pa, svi ukućani, u ovu kuću su anti-Romi!
VB:
-Ma, hajde, odkud ti to??
Ciga:
-Uradio sam im jedan test, pitao sam ih..Å ta mislite o tom da se objese svi Cigani i frizeri??
Veliki
Brat zbunjeno:
-Å to frizeri??
Ciga:
-Eto, vidiÅ¡ i ti si, takoÄ'er!!!

Citat: Nik Delgad.lua poslato Jul 04, 2011, 02:33:38 PRE PODNE
Citat: [ED] k@lu poslato Jul 04, 2011, 00:18:23 PRE PODNE
Citat: Saul_Hudson poslato Jul 04, 2011, 00:16:56 PRE PODNE
dajte ljudi ,vi stvarno mislite da ce samp ostati vjecno popularan ?  :-[

Ko je to rekao? Opstace jos minimalno 5god
Ne vjerujem baÅ¡ da će joÅ¡ 5 godina trajat. DanaÅ¡nje mlaÄ'e generacije od nas bitna je grafika a gta sa nema grafiku s kojom se može hvaliti.

Ako će ko živit za 5 god to će biti MTA ! :P Već postoji ono od 2003 tak da se nebi čudio da preživi sve žive mp modifikacije. :D To je moje mišljenje.

Vjerujem da će novi igrači prije u tražilicu upisati "San Andreas MultiPlayer" nego "Multi Theft Auto San Andreas"...
I SA:MP će biti popularan još makar 4-5 godina jer nemaju baš svi komp za pohvalu, ali i zato što IV:MP nema igrača...

Jedino mi je žao što VC:MP više nema igrača, on je odlužio svoje vrijeme...

EDIT:

MTA je inače doista bolji, tu nekažem niÅ¡ta, ali... SA:MP je SA:MP  :)
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 10:02:43 PRE PODNE od [TG] BloodMaster

MTA je napredniji mnogo, ali upravu si kad kazes da niko nece da kuca Multi Theft Auto, nego San Andreas MultiPlayer :)

Citat: [BC]crozzer poslato Jul 04, 2011, 10:21:22 PRE PODNE
Za San aNDREAS ti netreba aman zaman komp ,a za IV:MP treba onako pojak
nti boga na kojem je to jeziku?

samp for ever :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Gta SA je najpopularnija igra od Rockstar gamesa koju je ikada proizveo, pa ce i tako raja koja bude znatizeljna na google kucati san andreas multiplayer. Jeste da stara raja odlazi, ali tu je uvijek nove raje :) , tako da barem racunajte na jos 5 godina postojanja SA:MP projekta...
Just one more time.

Ma MTA Mozda jeste napredniji ali gdje su im igraci kad,malo skroz a i dobar samo za dm,stunt,race itd a to meni dosadi kao i vecini za 10min

Jedini nedostatak kod MTA je max slot od 32 igraca za razliku od SA:MP-a koji ima max 500...

I da, MTA trosi vise memorije, dok SA:MP trosi manje memorije
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 10:55:04 PRE PODNE od EM|Pacino
Just one more time.

Meni je SAMP dosadio, i prestao sam da ga igram...
Poceo sam MTA i mnogo mi se svidja sve.



Jedino sto dalje radim jeste Skriptanje ali igranje ne  :) Nema vise kvalitetnih servera  :(

Eh to i jeste, razlog je taj sto je pawno laksi i lakse se razumije od Lua jezika, pa ovde kod nas sve neka djeca servere otvaraju jer su zeljni administratora... I ja sam poceo nesto bio Lua raditi, ima neke elemente C/C++ :P
Just one more time.

Citat: EM|Pacino poslato Jul 04, 2011, 11:20:35 PRE PODNE
Eh to i jeste, razlog je taj sto je pawno laksi i lakse se razumije od Lua jezika, pa ovde kod nas sve neka djeca servere otvaraju jer su zeljni administratora... I ja sam poceo nesto bio Lua raditi, ima neke elemente C/C++ :P
Sve sam poceo sa SAMP-om, naucio sam donekle Pawn jezik, onda sam se prebacio malo na C/C++ sto mi se cinilo veoma slicno pawn jeziku, posle toga me je Nik zvao da igram MTA video sam nesto zanimljivo pomogao mi je malo da skontam nesto poceo sam nesto da raduckam sa Lua ali ne nista puno i nakraju HTML, CSS, PHP + Imam theme club u kom radim :D

Ufff jed dodjes ponekad na DDC ja nisam bio dugo .. vidim Nik jos igra. Ono su bili dobri dani xD , zajebancija do jaja xD

Citat: [SA4EVER]Tinu_Tuna poslato Jul 04, 2011, 11:42:16 PRE PODNE
Ufff jed dodjes ponekad na [uklonjeno] ja nisam bio dugo .. vidim Nik jos igra. Ono su bili dobri dani xD , zajebancija do jaja xD
Molim te obrisi ime servera netrebaju nam balkanci, dobio sam admina tamo lvl 2 :D

Citat: EM|Pacino poslato Jul 04, 2011, 10:53:43 PRE PODNE
Jedini nedostatak kod MTA je max slot od 32 igraca za razliku od SA:MP-a koji ima max 500...

Trenutni max slot u MTA-u je 128, nije 32. I to će se povećat sa MTA 1.1 verzijom. :)

Last nick: Paradox