Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Tek ce da vidite kad izadje sledeca verzija sampa  :P

Mikic95

Pričate glu*osti, možda neki prestaju igrati, ali zato i dolazi dosta novi igrača ... mislim da SA:MP nemože tako brzo propast.

Ali dolaze nove generacije, naravno da vi mozda ncete vise igrati ali docice nove generacija koje ce igrati i praviti SA:MP servere.

dajte ljudi ,vi stvarno mislite da ce samp ostati vjecno popularan ?  :-[
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Saul_Hudson poslato Jul 04, 2011, 00:16:56 PRE PODNE
dajte ljudi ,vi stvarno mislite da ce samp ostati vjecno popularan ?  :-[

Ko je to rekao? Opstace jos minimalno 5god

nevjerujem al ajde ...nego jel ko vidio ovo http://www.youtube.com/watch?v=VyinSxU21ME
Ne igram SA:MP vise..

To se nikad ne zna. Opstace dok god budu ulagali u njega, kad i njima dosadi, ugasice.


SoNNix

ja sam koristio to,i uopce nije nesto posebno

XxKeKoxX

opet nemogu citirat ugl. ja nisam to koristio a niti vidim cemu to sluzi??

pa mozes staviti sliku na srv...ako si koristio jel mozes malo pojasniti kako se instalira  :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: [ED] k@lu poslato Jul 04, 2011, 00:18:23 PRE PODNE
Citat: Saul_Hudson poslato Jul 04, 2011, 00:16:56 PRE PODNE
dajte ljudi ,vi stvarno mislite da ce samp ostati vjecno popularan ?  :-[

Ko je to rekao? Opstace jos minimalno 5god
Ne vjerujem baš da će još 5 godina trajat. Današnje mlađe generacije od nas bitna je grafika a gta sa nema grafiku s kojom se može hvaliti.

Ako će ko živit za 5 god to će biti MTA ! :P Već postoji ono od 2003 tak da se nebi čudio da preživi sve žive mp modifikacije. :D To je moje mišljenje.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 02:35:39 PRE PODNE od Nik Delgad.lua




SoNNix

ja se mogu kladit da mladja djeca koja imaju dobar komp prije igrali GTA IV nego samp,mogao bih dat prst da ce tako i bit

...Neno...

Citat: [GG] SoNNix poslato Jul 04, 2011, 02:36:30 PRE PODNE
ja se mogu kladit da mladja djeca koja imaju dobar komp prije igrali GTA IV nego samp,mogao bih dat prst da ce tako i bit
Do sada su postojala samo 3 IV:MP server na BALKANU!A i to je odma propalo,jer,malo ih ima tako jak komp a i hebeno je igrati i obicni GTA IV!

a sto se tice sampa,to ce odluciti oni koji su ga stvorili,doklem oni budu pravili nove verzije toliko ce samp zivjeti,a ja mislim da ce to biti jos 4-5 godine!

@Nik - Mta ce zivjeti i preko 5. godina,jer puno je zanimljivije od sampa i ima puno vise opcija,a i vidim da tih par MTA RP Servera ima preko 200 igraca!
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 09:10:50 PRE PODNE od [SX-RP]...Neno...

samo dok se jos malo razvije IV MP i svi klinci ce ga igrat ..malo ko ce uzeti samp ....
Ne igram SA:MP vise..