[POMOC]Rcon login

Započeo Dane, Jun 02, 2011, 09:47:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GF
Detaljan opis problema:Pa ja kad se uću ulogirat sa rcon password ja ukucam /rcon login i password svoj i stisnem spawn i bude mi Server closeed to cenection nezz zašto jel mi možete pomoc??
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

sto stisnes spawn? Nemozes se logirat kao rcon pa se onda logirati obicno s recimo /login
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pa kad uÄ'em u server znači imam da se ulogiram obično /login i password ali ja se ulogiram /rcon login i onda password i onda znate da imaju dole ne strelice i spawn e pa kja stisnem spawn i bude mi server closed to conection

dragan12

Pa da jer u vecini RP modova prvo moras da se ulogujes i zato te kick stalno. Nmz ici spawn jer je tako radjeno u modu prvo moras da se ulogujes. Ja msm da je zato

Pa kako onda sad da se prvo /login i passwprd svoj onda neću moći /rcon login  nikako?

Sta ti baljezgas?

upises /login [pass] i spawnas se i normalno onda upises /rcon login [rcon_pass]

Nemore kad uÄ'em /login [pass svoj] i ukucam /rcon login [pass svoj] piÅ¡e mi SERVER:You are logged in an admin i sad naprimjer kd sebi hoću dat admina nemogu piÅ¡e mi nisam autoriziran da koristim tu komandu??
Poslednja Izmena: Jun 02, 2011, 10:29:44 PRE PODNE od Non-Stop Samper

Prvo jedan savet: Procitaj CELU samp-wiki!
Onda kako trebas:
Posto ti u komandi /makeadmin nije definisano za RCON Admina otvori folder gde ti je samp-server.exe,otidji u scriptfiles/users ili kako je vec,nadji svoje ime,otvori to preko notepada i pisace ti AdminLevel=0 tako nesto,to promeni na 1338/9 koji ti je max admin level i eto..,.

Znam to sam ja i radio preko skripte davo sam sebi!!Kako promijenit komande neke npr.za gamemastera da bude ovako /gamemasteri i onda da pokaže online gamemastere i tako za lidere admine itd..I jel mi možete reći koji ID-ovi su lideri??

dragan12

I rcon pass nije tvoj pass nego pass iz server.cfg tu imas rcon_password i pored taj pass i njega kucas kada se logujes kao rcon admin


Pa ne koristis tacan rcon pass...
Otidji u panel i pronadji rcon pass...
A trebas se prvo logovati na /login [password]  Pa kad se spawn onda /rconlogin [password(rcon)] {ili koja vec komanda za rcon login ko tebe na modu }

Znam ja to sve kako treba koji mi je rcon pass i to ali jel se može mijenjati komande za npr./admins da bude /admini i tako a lidere gamemastere itd..I jel mi možete reći koji su ID-ovi koji lideri??

 A joooooj...  :D

Pod 1.

/admins mozes da promenis u /admini u skripti. Otvori svoj mod tj. otidji u mod/gamemods i otvori .pwn file.
Onda pritisni ctrl + f i kucaj /admins.
Kada to pronadjes umesto /admins napisi /admini i bice ti zamenjeno
:D

Pod 2.

Idovi organizacija zavise od moda i edita. Mozda imas komadnu ingame /factionlist na koju mozes da vidis... Ili /makeleader sam sebe sve organizacije pa proveravaj koja je organizacija na /stats.. Obicno je LSPD ID 1.
Ili otidji u .pwn file i proveri organizacije..
:D

Pod 3.

Ako gamemasteri ne postoje u modu moraces da ih napravis.. Skini sebi neki mod za koji znas da ima Gamemastera i kopiraj sve vezano za gamemastere
:D

Pod 4.
Sve komande mozes da izmenis kako zelis. Pogledaj TUTove.. sve ti je u skripti :D

P.S. Necu sad da se mesam i ostalo.. Ali prvo nauci par tutova iz skriptanja i nauci da se snalazis u skripti pa onda reni sa otvaranjem servera.. Tako ces uspeti inace ce sve propasti ;)

Nezz koja mi je komanda da vidim GM-ove online pa nemogu nać u pawnu da zamijenim kod mene je gamemod GF??