[pomoc] biznisi

Započeo sampzone, Jun 01, 2011, 20:06:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mod koji ja koristim: BU

problem: kako da napravim bizove kao pay n spray .... da imam jedno sjediste tj kao kancelariju i kada tu kipim biz da odma kupim i 3/4 poslovnice...kao u pay n spray kada kupite onu garazu...odma postaju i vase one garazice gdje farbate auta...nadam se da ste shvatili moj problem...ako niste coment...

dio skripte:/

slike:/

Hvala za pomoc unaprijed!

napravis taj veliki biz, kancelariju i onda napravis ostala 3-4 koliko ih ima i samo stavis kad kupi taj glavni da su i ova ostala 3 njegova!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

znam napraviti bizove....ali npr kako da napravim kao pay n spray....iako nije kupljen glavni biz ljudi mogu da farbaju auta i ovim malim....a kako da povezem to da ako neko kupi veliki biz da su i mali njegovi...?

ako biz nije kupljen nemos spreyat? Kako to?

Neznam kako bi o mogao, napravi ta 3 bizza i jedan veliki pa mi onda sve postajav mozda imam nacin!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ok....znaci da ova 3 napravim normalno kao i svaki drugi

Citat: sampzone poslato Jun 01, 2011, 20:34:09 POSLE PODNE
ok....znaci da ova 3 napravim normalno kao i svaki drugi
ta 3 napravi normalno kao i drugi i isto tako glavni napravi kao i svaki drugi
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √