[Pomoc] Oko DM zona

Započeo System32, Jun 01, 2011, 11:19:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: iStunt
Detaljan opis problema: ma imam par DM zona sa radnom spawnom i zelim kad neko nekoga ubije u toj zoni da se onda on opet stvori u toj zoni, pokusavao sam pod OnPlayerDeath ovako ali nece
if(InDmZone[playerid]==1)
{
   InDmZone[playerid]=0;
SetPlayerPos(playerid, dm_spawn[random(sizeof(dm_spawn))][0],dm_spawn[random(sizeof(dm_spawn))][1],dm_spawn[random(sizeof(dm_spawn))][2]);
return 1;
}

Dio skripte:eto je gore kako sam pokusavao
2.Probelm, kad igrac umre u toj zoni spawna se normalno ali nemoze kucati komande, stavljao sam svasta pod OnPlayerSpawn i OnPlayerDeath ali nece, prije je htjelo no sad kad sam prebacio to u Dialog (Te DM zone) nece, sad mora kucati /exitdm kad ga ubiju u toj zoni :((
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Poslednja Izmena: Jun 01, 2011, 11:31:43 PRE PODNE od [AG] System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pa kada upise tu komandu, moras mu InJDmZone[playerid] staviti na 1... Znaci ovako: InJDmZone[playerid]=1;

EDIT:i ovo ce te stvorit u pripizdini, ide ovako:

if(InDmZone[playerid]==1) 
   { 
      new rr=random(sizeof(dm_spawn));
      SetPlayerPos(playerid, dm_spawn[rr][0],dm_spawn[rr][1],dm_spawn[rr][2]); 
      return 1; 
   } 
Poslednja Izmena: Jun 01, 2011, 11:33:04 PRE PODNE od [AG] BloodMaster

Citat: [AG] BloodMaster poslato Jun 01, 2011, 11:31:31 PRE PODNE
Pa kada upise tu komandu, moras mu InJDmZone[playerid] staviti na 1... Znaci ovako: InJDmZone[playerid]=1;
ma ne komandu brate, nego kad umre u toj zoni onda nemoze kucati koamndde, kuzis? Kad umre u zoni on se spawna na spawnu i onda moras kucati /exitdm da moze kucati komande a ja to ne zelim
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √