[Pomoc] MTA Interijeri

Započeo Shira Rodbina, Maj 31, 2011, 23:11:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Moje pitanje je u MTA kada radim nesto u MTA, kao i na CH tamo Djuro ili ostali mapperi naprave nekako novi interijer i dodaju objekte, nije onaj interijer koji je vec napravljen pa ga mi jos malo uredjujemo nego bas uzmu prazan interijer i urede ga..mene zanima kako to rade :S :S :S Molim sto prije pomoc! Hvala..ako sam pogresno otvorio temu, oprostite ;)

ne kuzim?? NAprave interijer pa onda opet nesto novi cisti ??
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Klikni gore na LOCATIONS, i tu imas sve enterijere
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

@Gotti, to nije to...
Oni bas uzmu prazan interijer pa stave objekte, ne vec napravljene pa ti nesto stavis.. :S ne znam kako da objasnim


EDIT:
@System valjda u MTA objektima uzmu novi interijer, odnesu ga u zrak i urede ga ili kako :S :S :S
Poslednja Izmena: Jun 01, 2011, 11:05:07 PRE PODNE od Junkie

ma sat ga imaju nosit, uzm interijer i urede ga,metnu u mod i to je to, sta ima sada tuplit o tome?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Napravis int negdje u zraku i kada ga covertiras u samp code, int objekta stavi na id koji ti oces,,,

Pa napravis int negde visoko u zraku i uredis ga kako oces, convertas i ubacis u mod... E i onda izmeris koordinate interijera pa zeljeni interijer zamenis sa tim.. ili ako pravis novi dodas /enter i /exit komande na taj interijer :D

Ok, mislim da sam skuzio :D

VELIKO HVALA SVIMA!!!!!