[Pomoć] MTA ne očitava objekte?

Započeo Perke, Maj 30, 2011, 13:44:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam mali problem...
Napravim mapu u MTA i sve sredim, ali kad idem da testam ono nema ni jednog objekta ni kola, ma ničega, samo CJ... Ali kad stopiram testiranje ono sve ima i sve stoji kako sam ja izmapao.
Zna li neko o čemu se radi i kako popraviti?

Tako je i kod mene CJ dodje a nigdjen nicega nema
Doso sam na selo,
Tu kod moga dede..
Ovaj vidim ekstra ribu, Znaci kako sarmu jede..
Sazno da je Mara, Jedan fetis ima..
Kada cuva krave,Ona voli da ga prima.
Cujem u daljini kako krava muce,
Poce mene Mara za stojka tu da vuce.
Udri Stojko jako, znam da nije lako,
Ja sam sitne gradje zato ti je sladje.....

REF.. 2x

Kuku lele,kuku lele,
Ima glavu kao tele..
Kuku lele,lele kuku,
Imam papke mesto ruku..

Pogledo na sat, podne vec je bilo,
Eto moje Mare, sede mi u krilo..
Kaze da me zeli da za stojkom zudi..
Vidim da je vrela dok joj diram grudi..
Malu dok sam diro, tele vec je jelo..
Tad povika baba Maro vrati se u selo..
Iza babe ide jetrva pa tele..
Necu da se zenim alo Maro ko te j***.....???

REF.. 2x

Kuku lele,kuku lele,
Ima glavu kao tele.. Kuku lele,lele kuku, Imam papke mesto ruku....


Citat: [A]xel_[N]elson poslato Maj 30, 2011, 14:16:13 POSLE PODNE
ma imamo sam i ja isti problem... reinstall MTA i bit ce ti ok  :'(

JEsam i nista
Doso sam na selo,
Tu kod moga dede..
Ovaj vidim ekstra ribu, Znaci kako sarmu jede..
Sazno da je Mara, Jedan fetis ima..
Kada cuva krave,Ona voli da ga prima.
Cujem u daljini kako krava muce,
Poce mene Mara za stojka tu da vuce.
Udri Stojko jako, znam da nije lako,
Ja sam sitne gradje zato ti je sladje.....

REF.. 2x

Kuku lele,kuku lele,
Ima glavu kao tele..
Kuku lele,lele kuku,
Imam papke mesto ruku..

Pogledo na sat, podne vec je bilo,
Eto moje Mare, sede mi u krilo..
Kaze da me zeli da za stojkom zudi..
Vidim da je vrela dok joj diram grudi..
Malu dok sam diro, tele vec je jelo..
Tad povika baba Maro vrati se u selo..
Iza babe ide jetrva pa tele..
Necu da se zenim alo Maro ko te j***.....???

REF.. 2x

Kuku lele,kuku lele,
Ima glavu kao tele.. Kuku lele,lele kuku, Imam papke mesto ruku....

Udji u igru i pitat ce te zelis li update-ati, klikni "Yes" i sacekaj da se update, onda bi sve trebalo biti ok, bar je meni bilo...

Tako je i meni bilo,ali sam tu pitao za pomoć. Odgovorio mi je Nik Delgad.lua.

Evo Å¡to trebate napraviti:

Skinite ovo http://mtasa-resources.googlecode.com/files/mtasa-resources-r692.zip te  stavite u MTA San Andreas\server\mods\deathmatch\resources Zamjenite za sadaÅ¡njim fajlovima. To bi trebalo popravit. Nadam se da će vam sad sve radit.  Najbolje bi bilo da obriÅ¡ete sve u starom resoruces(ako imate mapu sačuvajte je) te staviti ovo Å¡to ste skinuli.

[/b]

Citat: [ED] Williams poslato Maj 30, 2011, 22:30:35 POSLE PODNE
Tako je i meni bilo,ali sam tu pitao za pomoć. Odgovorio mi je Nik Delgad.lua.

Evo Å¡to trebate napraviti:

Skinite ovo http://mtasa-resources.googlecode.com/files/mtasa-resources-r692.zip te  stavite u MTA San Andreas\server\mods\deathmatch\resources Zamjenite za sadaÅ¡njim fajlovima. To bi trebalo popravit. Nadam se da će vam sad sve radit.  Najbolje bi bilo da obriÅ¡ete sve u starom resoruces(ako imate mapu sačuvajte je) te staviti ovo Å¡to ste skinuli.

[/b]
Opet ne radi. Da reinstall?

Da.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Da li mozda imas dva MTA ? Npr 1.0.5 i jos jedan sa 0.3c dodacima ? Meni se zbog toga desavalo, a ako nece probaj i da skines najnovije recource
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti poslato Maj 31, 2011, 14:12:25 POSLE PODNE
Da li mozda imas dva MTA ? Npr 1.0.5 i jos jedan sa 0.3c dodacima ? Meni se zbog toga desavalo, a ako nece probaj i da skines najnovije recource
Ma reinstall windows, i install MTA... Pa jedno 4-5 sati dok sam pravio mapu radilo je sve ok, posle nema ni jednog objekta, ne znam Å¡ta da radim.

Koliko imas MTA instalirana ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


...Neno...

* Ukoliko imas MTA 0.3c objekte skinute,premjesti mapu tu,udji na 0.3c i eto,valjda ce ti raditi,barem meni radi. ;)

jesi stavljao puno objekata? JA sam radio za event mapu i bilo je puno objekata i laggalo je u MTA pa sam ih morao u SA:MP staviti... probaj neku drugu mapu napraviti!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √