/zakaci

Započeo SARMA, Decembar 25, 2009, 18:43:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako da napravim komandu /zakaci, tj. kad je igrac u nekom autu i iza njega ima neko auto,on upise /zakaci i to se auto zakaci za njega i on ga vuce za sebom...
Plss help!!




EDIT:PLSS HELPPP
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2009, 17:21:24 POSLE PODNE od ωω^ 50rf4 ^ωω

_MaX_PaynE_

Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Decembar 25, 2009, 18:43:50 POSLE PODNE
Kako da napravim komandu /zakaci, tj. kad je igrac u nekom autu i iza njega ima neko auto,on upise /zakaci i to se auto zakaci za njega i on ga vuce za sebom...
Plss help!!




EDIT:PLSS HELPPP
ma lol druze ko ce ti to praviti....i koji ce ti to qrac??? staces kaciti auto za auto lol...gdje to jos ima???

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 27, 2009, 16:59:28 POSLE PODNE
Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Decembar 25, 2009, 18:43:50 POSLE PODNE
Kako da napravim komandu /zakaci, tj. kad je igrac u nekom autu i iza njega ima neko auto,on upise /zakaci i to se auto zakaci za njega i on ga vuce za sebom...
Plss help!!




EDIT:PLSS HELPPP
ma lol druze ko ce ti to praviti....i koji ce ti to qrac??? staces kaciti auto za auto lol...gdje to jos ima???

Na SpeedTouchu
+ Inace ti se auti mogu slepat u RL ako nisi znao ...(_MaX_PaynE_)

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 27, 2009, 16:59:28 POSLE PODNE
Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Decembar 25, 2009, 18:43:50 POSLE PODNE
Kako da napravim komandu /zakaci, tj. kad je igrac u nekom autu i iza njega ima neko auto,on upise /zakaci i to se auto zakaci za njega i on ga vuce za sebom...
Plss help!!




EDIT:PLSS HELPPP
ma lol druze ko ce ti to praviti....i koji ce ti to qrac??? staces kaciti auto za auto lol...gdje to jos ima???

Ma ja mislim da mu treba za posao pomoc na cesti ili nesto :d

_MaX_PaynE_


Citat
Inace ti se auti mogu slepat u RL ako nisi znao ...(_MaX_PaynE_)


ejs zar mogu......stvarno nisam znao....HVALA na informaciji......a lol covjece pa sta ce mu nesto sto vec ima na nekom serveru, ne mora ih odma kopirati.....neka izisli nesto novo.....POSTO ako otvori ikad server odma ce mu sa ST-a srati da ih reklamira....nije vise zanimljivo igrati po COPY serverima neka izmisli neku drugu ideju........I jos jednom hvala dinko na informaciji za SLEPANJE ono......
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2009, 17:06:57 POSLE PODNE od _MaX_PaynE_

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 27, 2009, 17:06:33 POSLE PODNE

Citat
Inace ti se auti mogu slepat u RL ako nisi znao ...(_MaX_PaynE_)


ejs zar mogu......stvarno nisam znao....HVALA na informaciji......a lol covjece pa sta ce mu nesto sto vec ima na nekom serveru, ne mora ih odma kopirati.....neka izisli nesto novo.....POSTO ako otvori ikad server odma ce mu sa ST-a srati da ih reklamira....nije vise zanimljivo igrati po COPY serverima neka izmisli neku drugu ideju........I jos jednom hvala dinko na informaciji za SLEPANJE ono......


Nema na cemu,ti si sam svojim postom dokazo da neznas da se to moze
Citatstaces kaciti auto za auto lol...gdje to jos ima???
.

_MaX_PaynE_

ako ces iskreno nisam znao......ali da nisam vjerovao da se to ne moze napraviti nije tacno..., posto sta se danas jos ne moze napraviti......a najvise me nervira ovako ovo sto hoce sad da kopira ST.....i kad dodje neko na njegov server i pita jesi to ti napravio(tvoja ideja) on ce reci: "JESAM" ili "JESTE"

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 27, 2009, 17:15:59 POSLE PODNE
ako ces iskreno nisam znao......ali da nisam vjerovao da se to ne moze napraviti nije tacno..., posto sta se danas jos ne moze napraviti......a najvise me nervira ovako ovo sto hoce sad da kopira ST.....i kad dodje neko na njegov server i pita jesi to ti napravio(tvoja ideja) on ce reci: "JESAM" ili "JESTE"

Nebitno cija je ideja,bitno jel on radio.Pogledaj malo servere,MALO KOJI da nema vecinu toga istog samo drukcije raporedeno,znaci sad on nebi smio napravit mehanicara jer to ima ST ili sta ti ja znam?Smijesan si.Onda neka svi ukinu Organizacije,registraciju na server,evente jer je to CH prvi imo, a svi ih kopiraju...

_MaX_PaynE_

Citat: dinkO14 poslato Decembar 27, 2009, 17:28:43 POSLE PODNE
Onda neka svi ukinu Organizacije,registraciju na server,evente jer je to CH prvi imo, a svi ih kopiraju...
zato i jeste najpopularniji.....:PPP


Hvala GGC uspio sam.


Moze ljokot.

Citat: dinkO14 poslato Decembar 27, 2009, 17:28:43 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 27, 2009, 17:15:59 POSLE PODNE
ako ces iskreno nisam znao......ali da nisam vjerovao da se to ne moze napraviti nije tacno..., posto sta se danas jos ne moze napraviti......a najvise me nervira ovako ovo sto hoce sad da kopira ST.....i kad dodje neko na njegov server i pita jesi to ti napravio(tvoja ideja) on ce reci: "JESAM" ili "JESTE"

Nebitno cija je ideja,bitno jel on radio.Pogledaj malo servere,MALO KOJI da nema vecinu toga istog samo drukcije raporedeno,znaci sad on nebi smio napravit mehanicara jer to ima ST ili sta ti ja znam?Smijesan si.Onda neka svi ukinu Organizacije,registraciju na server,evente jer je to CH prvi imo, a svi ih kopiraju...

S ovime se slažem... Mi smo se žalili kad se netko time hvalio kao svojom idejom a uzeli su od nas... Ali ne kad netko samo kopira. Na kraju krajeva, mi smo to kopirali iz RL, a ne da smo to izmislili... Evo npr. svi serveri su uglavnom imali myCar a mi smo prvi stavili myBoat, myPlane i slično. Sad to i CH ima i meni ne smeta... Dapače, bio sam neki dan igrat na CH da razgledam novi mode i meni su se dopale neke stvarčice pa je moguće da ću pokupit neke idejčice, ali naravno realizirat ih na drugim lokacijama i na drugačiji način... I kad me netko pita dali je moja ideja, nikako neću reći DA kao prvo iz poštenja, a kao drugo da sebe ne obrukam.

Btw. organizacije i evente nije prvi imao CH... Oni su isto uzeli gotov Godfather kao i mi na početku, a to je free mod i svatko ga može uzet pa se nemože reć da je to CH prvi imao  :)

@[ST]Injection
** Netko tko je u potpunosti razumio sta sam htio rec ;).
Sto se tice da CH nije prvi imao Organizacija/Evente to sam mislio na Balkanu da je prvi imao ;)...

Hehe, tebe uglavnom uvijek razumijem... Pametno zboriÅ¡  ;D  ;D  ;D

Aha, ok  :)