RPF Big Burger | Map By ...Neno...

Započeo ...Neno..., Maj 21, 2011, 09:28:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


8/10 Zato što svi rade kafiće bolje da radiš nešto orginalno mislim na nekoj drugoj lokaciji. Nesvjesno si nekoga kopirao.


Citat: Chicharito014 poslato Maj 21, 2011, 10:59:19 PRE PODNE
8/10 Zato što svi rade kafiće bolje da radiš nešto orginalno mislim na nekoj drugoj lokaciji. Nesvjesno si nekoga kopirao.

Ovo je burg za njegov server, ne za drkanje, naravno da će da ga uradi . Ne vidim da je bilo koga kopirao, bar od ovih poznatijih .

Uglavnom Neno, svi znamo da nemaš pojma da mapaš, tako da, ostavi se ti toga.

10/10

Kad će RPF?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Chicharito014 poslato Maj 21, 2011, 10:59:19 PRE PODNE
8/10 Zato što svi rade kafiće bolje da radiš nešto orginalno mislim na nekoj drugoj lokaciji. Nesvjesno si nekoga kopirao.

Ti care vidim radis sve originalno i unikatno  :D Osim sto ser*s po najboljim maperima  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nije mi nesto

8/10



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Jao, predobro  :D svaka cast Neno  ;)  9.5/10
Poslednja Izmena: Maj 21, 2011, 11:15:04 PRE PODNE od Wang



...Neno...

Citat: Djea poslato Maj 21, 2011, 11:01:05 PRE PODNE
Citat: Chicharito014 poslato Maj 21, 2011, 10:59:19 PRE PODNE
8/10 Zato što svi rade kafiće bolje da radiš nešto orginalno mislim na nekoj drugoj lokaciji. Nesvjesno si nekoga kopirao.

Ovo je burg za njegov server, ne za drkanje, naravno da će da ga uradi . Ne vidim da je bilo koga kopirao, bar od ovih poznatijih .

Uglavnom Neno, svi znamo da nemaš pojma da mapaš, tako da, ostavi se ti toga.

10/10

Kad će RPF?
8. mjesec,mod zavrsen 20% !  ;)
Hvala svima !

Eh , sad malo je dati dam 10 , nego koja lukavost , DOK NENO otvori temu ... ma brate to se mora vidjet zna se da je NEÅ TO super kull urbano , jako , jako DOBRO !! SAMO DALJE

...Neno...

Citat: |SKOL/SLOU| DJ $K0RA poslato Maj 21, 2011, 14:15:32 POSLE PODNE
Eh , sad malo je dati dam 10 , nego koja lukavost , DOK NENO otvori temu ... ma brate to se mora vidjet zna se da je NEÅ TO super kull urbano , jako , jako DOBRO !! SAMO DALJE
Hvala skora  :D ;)

Nisam odavno vidio bolji burg  :D  10/10
a mogo si i meni na PP send -.-''

...Neno...

Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 21, 2011, 18:39:07 POSLE PODNE
Nisam odavno vidio bolji burg  :D  10/10
a mogo si i meni na PP send -.-''
Sutra ces dobiti download i hvala na ocjeni  :D