[MAP] Los Santos Police Department - Cop art

Započeo Gotti747, Maj 19, 2011, 12:30:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, jutros sam dosao na ideju da uradim jednu RP mapu, nakon duzeg vremena :) Radi se o LS Police Departmentu, preko vec postojece zgrade dodao dam jednu iz San Fiera (Cop Art), napravio sistem prelaska sa jedne na drugu stranu (sa stepenicama i staklima), i uredio sam okolinu. Uskoro od mene mozete ocekivati RP izmapovan ceo LS, ali na SF foru, tj sa nekim objektima preko vec postojecih i naravno jos vise uredjenja. Takodje, uradicu i kafic sa liftom kao sto sam uradio u SF-u, samo u LS-u. Do tada, uzivajte:


http://img153.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20110522121758.png
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Tocnije amo ovako :
Skale : 7/10 razlog : nekako su mi non-rp
PD : 10/10 zato Å¡to je jako ljepo ureÄ'en !
Poslednja Izmena: Maj 19, 2011, 12:41:30 POSLE PODNE od |SKOL/SLOU| DJ $K0RA

A, omg!
Mappa: 1010!
RP mappa skroz na skroz xD!
Poslednja Izmena: Maj 19, 2011, 12:35:44 POSLE PODNE od |SLOU/SKOL|Reddy

Ja stvarno nemam reci  ???

PravA ROLEPLAY MAPA

Bravo Gotti

100/10

Auuu sine... brao.. svak cast 10/10 !!
SA:MP in <3 .. :D


Citat: |SKOL/SLOU| DJ $K0RA poslato Maj 19, 2011, 12:35:13 POSLE PODNE
Tocnije amo ovako :
Skale : 7/10 razlog : nekako su mi non-rp
PD : 10/10 zato Å¡to je jako ljepo ureÄ'en !

Pa valjda treba nesto da drzi stepenice?  :D




@Hvala svima.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Hvala.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


XxKeKoxX


lijepo je samo malo skale usran* i ova zgrada na zgradu je malo...
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Nesto novo :) Od sad ce svi da stavlaju neku novu zgradu preko PD-a kao i ti :D

0/10
Edit: Uzimaš neke stvari od propali servera
Poslednja Izmena: Maj 19, 2011, 15:21:47 POSLE PODNE od Chicharito014