[MAP]Second Kind Of Life | East Side Locos

Započeo [•]SoberMutant[•], Maj 19, 2011, 11:46:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

SKOL RP Mapping team vam predstavlja East Side Locos bazu , nadam se da je dobra :

Ulaz :



Unutrašnjost :



Pogled Unazad :




Odmah da napomenem , tko bude rušio ove ograde (namjerno) oduzima mu se 1 tisuća dolara , jer neće server bit PvE , to je samo napomena .

A vi ocjenite , kako da vam se sviÄ'a , razlog i to je to :D .



Iskreno, sta ce bandama tolike ograde?  :-X

Ako vec pravis bazu neke bande samo im stavi spawn u nekom zapustenom hoodu kao ovaj sto je, i ne dodaj im objekte vec samo vozila (ako hoces da ti server bude RP , naravno ne Balkan style)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri




jest , ali koja svrha da samo slikam zapuÅ¡teno mjesto i aute , to bih bilo nekako kao SPAM onda  :D



Nije Rp..3/10

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||



Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 12:30:03 POSLE PODNE
Iskreno, sta ce bandama tolike ograde?  :-X


To i jest a nije tačno. Ako je neki RP server niko nije lud da dolazi u bazu bande (RP) ali poÅ¡to ima botova doÄ'e samo da neÅ¡to pokvari na non-rp način.
Ocjena 7/10 veoma dobro. SviÄ'a mi se to Å¡to se oduzima 1.000$ mada to bi trebalo uskladiti sa standardom servera.

upravo tako , nisam ja radio da ih oni ruÅ¡ili , hvala na ocjenama , te 3 ... hvala vam za to , i to je ocjena  :D

Lijepo, 10/10

Citat: |SKOL/SLOU| DJ $K0RA poslato Maj 19, 2011, 11:46:02 PRE PODNE
tko bude rušio ove ograde (namjerno) oduzima mu se 1 tisuća dolara

A kako ce server prepoznati da ih netko rusi namjerno ili slucajno ?  :)
+ Ja bi jos platio da nekoj bandi raznesu ograde, oni su negativci =)

hehe, a jesi metalac , sto bi im srusio , pa da te poubijaju , ubiti meni ce se u sve baze moc uc , al koja korist kad samo clanovi mogu auta vozit