ocject streamer

Započeo Lumpri77, Decembar 24, 2009, 14:44:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

e ljudi nemojte se ljutit ako ova tema več postoji nemogu je nač

treba mi object streamer da mogu imat puno objekata na kučnom serveru ali ga nzn isntalirat ili šta več treba neznam kako ti ide pa ako mi neko može dat neki tutorial za instalirati ga i link za download ( ako postoji ) čuo sam da je midostream dobar i prova sam snjim to napravit njim ali nisam ga uspio instala ili šta več PLS POMOČ
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2009, 14:52:19 POSLE PODNE od lumpri

Imas Djurine kucne carolije o svim streamerima, izvoli naci.
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2009, 15:10:46 POSLE PODNE od Dexter Dakar - Leo


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: Dexter Dakar - Leo poslato Decembar 24, 2009, 15:10:32 POSLE PODNE
Imas Djurine kucne carolije o svim streamerima, izvoli naci.

našao sam ih ali nkontam baš instal zapravo instalirao sam sam taj streamer kojeg sam naveo i odavde http://gtamap.delux-host.com/converter/ iz mta formata konvertirao u midostream objcet i stavio u gf mod pod ongamemodeinit sa 4 razmaka odpočetka ali u igri mi se nisu vidjeli objekti koje sam stavio na taj način
ÄŒAK MI JE TAJ LIK KOJI JE TO POSTAVIO INSTALIRAO A JA NEVIDIM OBJEKTE PA AKO BI MOGAO TI OBJASNIT AKO ZNAÅ  PLS
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2009, 16:21:26 POSLE PODNE od lumpri

[CH]grudvo

Citat: lumpri poslato Decembar 24, 2009, 16:20:20 POSLE PODNE
Citat: Dexter Dakar - Leo poslato Decembar 24, 2009, 15:10:32 POSLE PODNE
Imas Djurine kucne carolije o svim streamerima, izvoli naci.

našao sam ih ali nkontam baš instal zapravo instalirao sam sam taj streamer kojeg sam naveo i odavde http://gtamap.delux-host.com/converter/ iz mta formata konvertirao u midostream objcet i stavio u gf mod pod ongamemodeinit sa 4 razmaka odpočetka ali u igri mi se nisu vidjeli objekti koje sam stavio na taj način
ÄŒAK MI JE TAJ LIK KOJI JE TO POSTAVIO INSTALIRAO A JA NEVIDIM OBJEKTE PA AKO BI MOGAO TI OBJASNIT AKO ZNAÅ  PLS

zar ne treba iz MTA u PAWNO?

Citatzar ne treba iz MTA u PAWNO?
a nzn mislim da je to obično a da za streamere treba u mido format ( ako je mido streamer ) nzn nebi ti ništa govorija jer se ne kontan u to
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2009, 23:34:25 POSLE PODNE od lumpri