Imena, Community-ji sa imenom Paradox

Započeo [HL]Filyx, Maj 17, 2011, 22:55:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdarv..

Evo ljudi samo da vam nesto kazem u vezi imena Paradox.
Posto vidim da se cesto upotrebljava ime Paradox.
Pa ovako ako niste znali Paradox je Profesionali COD4 igrac.
I njegovo ime je zasticeno!
To vam je isto kao vi ste nekomu ukrali ime od server a niste ga ni pitali za dopustenje!
A ako se skuzi mislim oni tamo amerikancii ako doÄ'u do tog da neko ima ime Paradox mozete gadno najebati!

Ovo je samo "upozorenje"
Tako da nemojte me krivo svatita da ja sad vas zelim da vi ne uspijete i to xD
Poslednja Izmena: Maj 17, 2011, 22:56:57 POSLE PODNE od [MRP] Filyx √

HAahhahahahahahaah
Daj kako je njegovo jebeno ime zasticeno? Paradox je rijec a ne ime igraca, uostalom znam za njega... (Bio fan dok sam igro cod ^^)
Ima 50000 call of duty 4 klanova sa tim imenom, da ne spominjem koliko ima ljudi sa tim istim nickom.
Malo ste se svi previse ufurali u to kopiranje i slicne stvari.
Evo moj nick je L1berty, neka slobodno ko god oce otvori server sa tim imenom, bio bi faca xD.
Also : http://en.wikipedia.org/wiki/Paradox

Sta ti sad oces da ga pitam na xfire dal smijem koristit njegovo ime? I di je to ime registrirano majke ti.
Poslednja Izmena: Maj 17, 2011, 23:00:19 POSLE PODNE od [Paradox] Sonny

Ma nezz ja uglavnom to procitao na Es Subi to jest u officialnoj stranici tog klana xD

On igra u Powergamingu ja mislim, a tu ima na forumu neka ekipa koja je ripala sve od njih, logo, ime, header, ikonice, ma sve zivo.

Ne može on da prisvoji reč. Možda i može da je zaštiti kao nick na COD-u, ali ovako ne može, nije je on ni smislio.

Meni je iskreno glupo ime Paradox jer glavni AG skripter koristi taj nick ali ajde, nije na meni da brinem o tome. Modern je bilo mnogo bolje.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Modern projekt je propao, ovo sve ide nanovo... Modern zaboravite... :)

Citat: [MRP] Filyx  âˆš poslato Maj 17, 2011, 22:55:02 POSLE PODNE

A ako se skuzi mislim oni tamo amerikancii ako doÄ'u do tog da neko ima ime Paradox mozete gadno najebati!



Sine jesi sta pusio ovo ti je Balkan, pa koji ce kreten da dodje iz USA zbog .ebenog imena. Ako vec dolazi mora da zna da ce imati koristi od toga odnosno da ce preko suda da dobije neko nece ti on doci ovdje i reci alo sine koristis "moju rijec" nemoj da to radis ha ha. 

hahahah moze da mi ga popusi :D

sta ce on meni doc docu ispred njega i stavt to ime i sta mi moze rece li a sljedi nesto zabavno :D

:D ovo si negdje porcitao pa prosljedio tako da nemojte crniti po njemu
Poslednja Izmena: Maj 17, 2011, 23:35:09 POSLE PODNE od [BC]Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato Maj 17, 2011, 23:34:37 POSLE PODNE
hahahah moze da mi ga popusi :D

sta ce on meni doc docu ispred njega i stavt to ime i sta mi moze rece li a sljedi nesto zabavno :D

:D ovo si negdje porcitao pa prosljedio tako da nemojte crniti po njemu

Tako je xD

Citat: Chicharito014 poslato Maj 17, 2011, 23:32:25 POSLE PODNE
Citat: [MRP] Filyx  âˆš poslato Maj 17, 2011, 22:55:02 POSLE PODNE

A ako se skuzi mislim oni tamo amerikancii ako doÄ'u do tog da neko ima ime Paradox mozete gadno najebati!



Sine jesi sta pusio ovo ti je Balkan, pa koji ce kreten da dodje iz USA zbog .ebenog imena. Ako vec dolazi mora da zna da ce imati koristi od toga odnosno da ce preko suda da dobije neko nece ti on doci ovdje i reci alo sine koristis "moju rijec" nemoj da to radis ha ha.  
Paradox je iz poljske... Kao i cijeli Powergaming klan... (Luboshmir ja mislim nije, Mazarini je, Toxjee brijem da je, paradox je sigurno a ostatak starog lineupa se ne sjecam... Sad znam da Mazarini ne igra za pwr vise... Ma hrpa toga se promijenilo dok sam igro cod...)
Uglavnom mi necemo mijenjat ime... I paradox ionako nebi nis napravio niti bi mogo napravit... Pa odrastite vise :S
Paradoxovo ime nije zasticeni niti je moguce zastiti ime, to je kao ovo.
Ja se zovem Dorijan i ima jos jedan tip sta se zove Dorijan i sad ja njemu idem srat zato sto se zove kao i ja.

Ovo sa kopiranjem imena servera je malo kompliciranije... Ovdje vas od takvih kopiranja stiti balkan sa:mp zajednica, dok vas na nekim drugim igrama ne stiti nitko, osim ako igrate competitive... Onda je vec druga prica.

Ovo je mala zajednica i svi se grabaju za igrace, ako ste potjerani sa ovog foruma od pocetka necete uspjet osim ako se neposteno reklamirate na drugim serverima, samo zato ljudi i postuju ta pravila o kopiranju ideja, ripanju radova i slicno.

Mi nismo imali namjeru nikoga kopirati, ja sam se sjetio rijeci paradox, nisam mislio niti na nick od paradoxa niti na iciji nick... Tek kada si ti spomenuo to sam se sjetio.

Ponavljam, ime ne mijenjamo... Iako znam i sam da ima hrpa servera sa tim imenom... Bar na call of duty 4 je svaki drugi klan bio paradox nesto xD
Poslednja Izmena: Maj 18, 2011, 00:18:25 PRE PODNE od [Paradox] Sonny