CGC Biografija

Započeo [PG]Korda, Maj 17, 2011, 13:22:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Odlucio sam napisati biografiju CGC-a. Pa evo da pocnem...Croatian Gaming Community je nastao 5.11.2009. godine, tada su u modi bili CS (Counter Strike 1.6) serveri pa smo i mi otvorili svoj, host nam je bio u lokalnoj igraonici i jako puno smo ga placali (oko 10kn slot) tada smo bili jos klinci pa nam je to bilo "jeftino", ali nije sve islo bas glatko tj. i islo je bilo je dosta igraca bio je uvijek 80% pun, ali smo ostali bez novaca, tako da smo zatvorili server na neko vrijeme i onda sam ja upoznao vlasnika BSP Hostinga i onda smo kod njega kupili server i super je radio bio je pun jako puno igrača je igralo iz cijele hrvatske pa i šire. Server je super radio do početka ljeta 2010. tada smo zatvorili server jer smo prestali toliko aktivno igrati. Poslije toga server je jednom pokušan otvoriti, ali nije bilo odaziva igrača, tako da smo odustali i od community-a i od servera i svega.

Sad smo ponovno odlucili otvoriti community, ali ovaj put sa SA:MP serverom, a poslje i CS 1.6 i CoD 4. Eto to je bila biografija CGC-a za sada. Nadamo se još puno uspijeha i raznih servera, u planu nam je nakon otvorenja ovih svih servera otvoriti jos jedan SA:MP server ali STUNT. To bi bilo to o serverima, uz servere smo još otvorili i pyro-klub u suradnji sa pyro-forumom, PC recenzije i PC problemi, od sajtova još planiramo otvoriti PC Svijet to ce biti ko neki portal za novosti i vijesti iz pc svijeta.

Ljudi koji su ostavili trag u CGC povijesti:

-Fran Blažević Fraja - jedan od osnivača CGC-a

-Dominik Frečko Frle - glavni head admin community-a jako puno pomogao i još uvijek pomaže



zelim vam srecu,da ovaj put uspijete...xD

biografija ne interesantna. Zelim vam svu srecu
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

Kratka i lijepa biografija,cestitke :P
Citat: [CGC] korda poslato Maj 17, 2011, 13:22:08 POSLE PODNE
Croatian Gaming Community je nastao 5.11.2009. godine, tada su u modi bili CS (Counter Strike 1.6) serveri pa smo i mi otvorili svoj, host nam je bio u lokalnoj igraonici i jako puno smo ga placali (oko 10kn slot) tada smo bili jos klinci pa nam je to bilo "jeftino", ali nije sve islo bas glatko tj. i islo je bilo je dosta igraca bio je uvijek 80% pun, ali smo ostali bez novaca, tako da smo zatvorili server na neko vrijeme i onda sam ja upoznao vlasnika BSP Hostinga i onda smo kod njega kupili server i super je radio bio je pun jako puno igrača je igralo iz cijele hrvatske pa i šire.

xD kolika recenica.Trebo si je malo rastavit :P

hvala svima

Citat: .::Wuj0::. poslato Maj 17, 2011, 15:29:24 POSLE PODNE
biografija ne interesantna. Zelim vam svu srecu

a sta ja mogu tako je bilo necu lagat tu da su mi Isus i Bog igrali na serveru xD
Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 17, 2011, 16:37:40 POSLE PODNE
Kratka i lijepa biografija,cestitke :P
Citat: [CGC] korda poslato Maj 17, 2011, 13:22:08 POSLE PODNE
Croatian Gaming Community je nastao 5.11.2009. godine, tada su u modi bili CS (Counter Strike 1.6) serveri pa smo i mi otvorili svoj, host nam je bio u lokalnoj igraonici i jako puno smo ga placali (oko 10kn slot) tada smo bili jos klinci pa nam je to bilo "jeftino", ali nije sve islo bas glatko tj. i islo je bilo je dosta igraca bio je uvijek 80% pun, ali smo ostali bez novaca, tako da smo zatvorili server na neko vrijeme i onda sam ja upoznao vlasnika BSP Hostinga i onda smo kod njega kupili server i super je radio bio je pun jako puno igrača je igralo iz cijele hrvatske pa i šire.

xD kolika recenica.Trebo si je malo rastavit :P

ma nije to recenica tj. je al to sam samo piso pa kad sam zavrsio stavio . i gotovo :D