Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Johnny[E] poslato Maj 31, 2011, 21:31:12 POSLE PODNE
E znas sta skroz niste pravdeni celu temu Correli i Koskido pisu ovde ko da nemaju PP ili FaceBook ili msn
Pričali smo normalno, bez vrieÄ'anja, dok se nisu/niste i drugi uklopili u temu. Barem smo pričali o nećemu pametnom, dok veći dio vas priča Å¡ta će te mapati u MTA editoru, i tako svaki dan za danom, a kad je ova tema bez posta 5 sati, onda vam je čudno Å¡to nitko ne posta u nju.

Drago mi je što si iznieo svoje mišljenje, ali mislim da će biti dosta o ovoj temi za sada.

Inaće za one koji nisu vidieli:
Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 21:30:15 POSLE PODNE
Ustvari, najbolje je da se prekine razprava, i da se promieni tema, jerbo zbog nekih pojedinih ljudi ne može se ni normalna razprava o nećemu voditi.
Ne želim se ponavljati.

Promienite temu.

Citat: Johnny[E] poslato Maj 31, 2011, 21:31:12 POSLE PODNE
E znas sta skroz niste pravdeni celu temu Correli i Koskido pisu ovde ko da nemaju PP ili FaceBook ili msn,ja napise zasto tako misli jer mi je komsija veroucitelj i zelim da ga pitam jer mi je pricao bas oko toga.

Evo samo za tebe Djuro(Istinita Prica):
Bio jedan decak i kaze mu veroucitelj,Bog postoji on je svuda oko nas i decak sad ode kod dede i kaze mu Deda meni je veroucitelj rekao da Bog postoji i da je svuda oko nas.Na to ce Deda Kako on moze da bude svuda oko nas jer ga vidis? On ode i kaze verocitelju rekao sam dedi da bog postoji i da je svuda oko nas a on je rekao gde je jer ga vidis ?
Veroucitelj mu je rekao kada budes krenuo kuci kazi dedi jer on vidi svoj mozak. Dolazi decak kuci i kaze: Deda bog postoji i on je svuda oko nas,Deda juce sam ti rekao kako je svuda oko nas kad ga ne vidis to znaci da ne postoji na to ce decak Deda a jel ti vidis svoj mozak? Tako da sve ima svoju svrhu.

Imam prvo na svoje misljenje i ne zelim da se uvlacim i cutim ko neka sisa.

I nije lepo to sto govoris jer ti si ovde u Admin timu svako veruje i ima svoju veru i svako to postuje za razliku od tebe.  :@

Razocarao si me u svakom pogledu.

bajke za malu djecu samo to mogu reci...

gle, nisam ja ateist, vec agnostik, vjerujem da postoji nešto, ali ne sigurno u toj formi i takvoj bajci kao što to religije govore...

ako već želiš malo znati o agnosticizmu:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Agnosticizam

Johnny

Kao sto Correli kaze necu da se prepirem iskuliracu ovaj post PS: Al svako bi se ljutio da mu pljuje veru kao sto si ti uradio.....


Ne necmo sad o tome nego procitaj ovu podvucenu recenicu i skontaces.... Ja mislim da je ovaj forum otisao predaleko o tim verima ratovima zasto ne mozemo da se druzimo kao pre da se zezamo da zajebemo psovke na veru i sve to.... Da skriptamo da nalazimo nove stvari da se zabavljamo,Ja jesam Srbin i ja nemam nista protiv vas uvek sam za dobru salu i zezanje ne razumem dokle ce nam ovakve teme za razgovor. Iskulirajte se ovo je otislo predaleko....

Evo vam moja slika sa mature da vidi kako sam se picno hahaha :D Imam jos al me mrzi sve da ubacim :D
http://slike.milf-cs.info/images/1306871019.jpg

Citat: Dude poslato Maj 31, 2011, 21:14:05 POSLE PODNE
o čemu vi raspravljate... ionako bog ne postoji... al glavno da su se najveci ratovi vodili u bozje ime, ipak radi necega mora...


Stvarno se nekada treba zapitati? Postoji li stvarno Bog. :(
//

cristiane

Kao što Correlli kaže;
Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 21:35:56 POSLE PODNE
Barem smo pričali o nećemu pametnom, dok veći dio vas priča šta će te mapati u MTA editoru, i tako svaki dan za danom, a kad je ova tema bez posta 5 sati, onda vam je čudno što nitko ne posta u nju.

Pošto je na ovom forumu jednostavno nemoguće raspravljati o nečemu normalnom,nisam želio da objavim novi post o temi kojoj smo govorili.
I sada dosta o vjerovanju,ko započne sljedeći iza mog posta dobit će ban,a GR će pod ključ.Eto sad pišite o mapama koje ćete mapati i nemojte zaboraviti napisati kad krenete spavati.Svaki bespotreban post će se kažnjavati.
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 22:11:10 POSLE PODNE od Koksildo

// bolje da se ne miješam , glup sam što opće postam ovdje ...
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 22:00:31 POSLE PODNE od [AG] DJ Skora

cristiane

Citat: [AG] DJ Skora poslato Maj 31, 2011, 21:59:25 POSLE PODNE
ako je ovdje Filyx , mislim da mi je on to rekao ... da neznam bass pojacat , meÄ'utim rekao sam mu neÅ¡to Å¡to nisam trebao i  jako mi je žao zbog tog , i za to sam snosio posljedice , i jako mi je zao inace neam običaj vrijeÄ'at majke i očeve , jer znam kako boli . :-\

A to što vi pričate o vjeri , e pa ja vjerujem u Boga , idem na misu svaku Nedjelju , idem na slavlje euharistije ... tako da meni niti jedan znanstvenik nemože projenit mišljenje o mojoj rimo-katoličkoj vjeri , a nit oće . A npr . ja imam dokaz , neznam ja svirat , zato što učim svirat i pjevat , taj talent mi je dao Bog ... to je najjočitiji dokaz , jer bar tako su me učile časne sestre u vrtiću dok sam bio mal , jer ja sam otpočetka odgojen tako !
Banned!!! Još neko?
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 22:11:28 POSLE PODNE od Koksildo

Correlli

Citat: Tvrtković M. poslato Maj 31, 2011, 21:53:36 POSLE PODNE
Stvarno se nekada treba zapitati? Postoji li stvarno Bog. :(
Postoji, a to ću dokazati sa time da ću vas sviju banati prije nego Å¡to otiÄ'em sada.

Citat: Koksildo poslato Maj 31, 2011, 22:00:34 POSLE PODNE
Banned!!! Još neko?
Neka ga, banaj od sada napried.

Citat: Dude poslato Maj 31, 2011, 21:14:05 POSLE PODNE
o čemu vi raspravljate... ionako bog ne postoji... al glavno da su se najveci ratovi vodili u bozje ime, ipak radi necega mora...
ti si ateist? xD
EDIT: Ja se stvarno ispricavam,nisam vidio post... oprostite jos jednom !
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 22:56:47 POSLE PODNE od KombinatoR

Mikic95

Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 22:49:52 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 31, 2011, 21:14:05 POSLE PODNE
o čemu vi raspravljate... ionako bog ne postoji... al glavno da su se najveci ratovi vodili u bozje ime, ipak radi necega mora...
ti si ateist? xD

Mislim da bi bilo bolje za tebe kad bi ovo pročitao:

Citat: Koksildo poslato Maj 31, 2011, 21:54:05 POSLE PODNE
I sada dosta o vjerovanju,ko započne sljedeći iza mog posta dobit će ban,a GR će pod ključ. Svaki bespotreban post će se kažnjavati.

Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 22:49:52 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 31, 2011, 21:14:05 POSLE PODNE
o čemu vi raspravljate... ionako bog ne postoji... al glavno da su se najveci ratovi vodili u bozje ime, ipak radi necega mora...
ti si ateist? xD
EDIT: Ja se stvarno ispricavam,nisam vidio post... oprostite jos jednom !


Ti si banan?!

Zabrana pisanja na 24h

Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 23:25:28 POSLE PODNE od Koksildo



Evo nesto, vjerovali ili ne, nije metal...

http://www.youtube.com/watch?v=7zp1TbLFPp8

Fast5  :)

Outro pjesma, prezakon je!

@Blood, dobra pjesma, cuo ju vec :)

Evo malo metala :D

http://www.youtube.com/watch?v=kcB6SgkG4AE

takoder zakon :)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.