Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Johnny

Nije te bilo par dana? Pa eto vidis sta bude a tu pises da ides sa foruma kad bude LI:RP gotov :) Sta ce onda da bude ?  :'( :'( :D :D

Citat: Johnny[E] poslato Maj 31, 2011, 16:47:18 POSLE PODNE
Nije te bilo par dana? Pa eto vidis sta bude a tu pises da ides sa foruma kad bude LI:RP gotov :) Sta ce onda da bude ?  :'( :'( :D :D
Kada Corelli ode onda ima se stvori zajednica Botovsko Udruzenje Mladih Amatera  ;D

Citat: Johnny[E] poslato Maj 31, 2011, 16:47:18 POSLE PODNE
Nije te bilo par dana? Pa eto vidis sta bude a tu pises da ides sa foruma kad bude LI:RP gotov :) Sta ce onda da bude ?  :'( :'( :D :D
Ma i da je bio tu bilo bi ovoliko postova ;)
Citat: Kicker poslato Maj 31, 2011, 16:50:59 POSLE PODNE
Kada Corelli ode onda ima se stvori zajednica Botovsko Udruzenje Mladih Amatera  ;D
Uopšte nisi zanimljiv.

Citat: [CGC] korda poslato Maj 31, 2011, 01:05:49 PRE PODNE
Evo ovako kad sam dosao na balkan samp tad sam prestao igrat na ch jer sam poceo radit svoj server, sad mi je malo dosadno pa sam odlucio pocet opet igrat.

Ali sad tokom igre sam s više iskustva primjetio jako jako puno maperski greski i lose izmapano tako da moj prijedlog je da to poprave, ako oce uslikat cu sve sto sam naso da nevalja.

Skriptanje naravno na najvecem nivou

i ko i prije kod mehancara nikad nema vozila xD to treba vise stavit :D


nego sta ima novo kod vas nema me 24 sata vi zaspamate ovaj chat nekim cigarama sta ja znam xD ma kake cigare to je skup sport ;)

Ja na CH usao i pitam za skin ID 167:


Kaze admin nemoze... Uredu reko pa moze li neki drugi skin da RP-am biznismena.... Lik mi dao 60 minuta Mute bez razloga... i ja da igram,nema govora na CH...
//

Correlli

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Maj 31, 2011, 16:58:57 POSLE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Maj 31, 2011, 16:47:18 POSLE PODNE
Nije te bilo par dana? Pa eto vidis sta bude a tu pises da ides sa foruma kad bude LI:RP gotov :) Sta ce onda da bude ?  :'( :'( :D :D
Ma i da je bio tu bilo bi ovoliko postova ;)

A možda i nebi, imam ja ključ od ove teme. :D

cristiane

Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 15:57:31 POSLE PODNE
Odgovorio bih ti ranie, ali nisam mogao, jerbo nisam bio na forumu već par dana zbog obaveza. Nije ni svaka Biblia ista ako nisi znao, pa tako vierujem da ni Kur'an nije  razpravljati.
Ne znam da li je svaka Biblija ista,ali jasno je da orginal ne postoji na današnjici.Dok Kur'an je uvijek isti,u Njemu jasne su riječi napisane,za svako pitanje u Njemu imaš odgovor,opisuju cijelu historiju,opisuje budućnost i td.

Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 15:57:31 POSLE PODNE
(možda si i gdje pročitao: neki ljudi tvrde da se oni drže originalnog Kur'ana, u kojem nema religijskih zabrana poput alkohola i svinjetinje i još nekih stvari),
Ne,nisam,ali to je glu*post,zbog čega? Pa i meni pravo da ti kažem nije bilo jasno o zabranama u Islamu,meÄ'utim pronaÅ¡ao sam tu cijelu istinu koja može razumijeti svaka normalna osoba.Sve Å¡to je Bog zabranio postoji razlog,nije iz čista mira,to sam čitao u jednoj knjizi nedavno.A razlozi su isključivo,Å¡tete po zdravlje i iz svega toga je očigledno da Bog zabranjuje samo ono Å¡to je Å¡tetno po nas.

Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 15:57:31 POSLE PODNE
ali možemo o toj temi danima, jerbo uz takve teme se uviek može raspravljati
Baš sam i ja to rekao.

Citat: Mike the one poslato Maj 31, 2011, 16:27:53 POSLE PODNE
ovako Kur"an ima samo jedan tj. orginalni a svi ostale "kopije" su ljudi naknadno napisali tj, nesto su izmjenili a to samo Bog moze mijenjati tako da u pravom Kur"anu stoji da muslimani nesmiju piti alkohol i jesti svinjsko meso.......... itd a svi ostali koji se pridrzavaju te kopije Kur"ana nisu muslimani jer piju alkohol i jedu svinjsko meso(nemojte misliti da ja odredjujem nego je tako dokazanO).
Ne,griješiš.Svi su isti,u svakom ti piše šta je zabranjeno,a šta ne.A sada može se naći neka budala pa da mijenja,ali ne vjerujem da ima budala koje bi vjerovale tim nevjerniku što piše laži u ime Boga.

Citat: [AG]Shagg poslato Maj 31, 2011, 16:41:35 POSLE PODNE
Ja sam cak cuo jednog [cenzura]ana negdje kad sam nesto citao napisao je da je Kur an kopija Biblije i da je Muhammed uzeo Bibliju malo je izmjenio te nadio ime Kur an..
Ovo je najveća glu*post što sam ikada čuo.Muhammed uopšte nije davao ime Svetoj muslimanskoj knjizi niti je ona njegova,već od Allaha koji mu je dostavio,kao i svakom poslaniku prije njega.

Correlli

Citat: Koksildo poslato Maj 31, 2011, 17:50:03 POSLE PODNE
Ne znam da li je svaka Biblija ista,ali jasno je da orginal ne postoji na današnjici.Dok Kur'an je uvijek isti,u Njemu jasne su riječi napisane,za svako pitanje u Njemu imaš odgovor,opisuju cijelu historiju,opisuje budućnost i td.
Postoji, kako ne? Biblia se sastoji od više priča, o Židovima, ustvari Hebrejima, o Abrahamu, Mojsiju, ... Uglavnom - pričamo o Starom Zavietu, koji tvori te priče prema kojima se sastoji Stari Zaviet. Sakupi sva originalna pričanja koja su napisana na starim papirima i dobit ćeš Stari Zaviet, ma da ne znam kaj je po tvome točno promienjeno u Starom Zavietu ako gledamo na Kur'an?
O Novom Zavietu sa tobom neću pričat, jerbo ga ti kao musliman nećeš nešto puno priznati, jedino Otkrivenje koje je slično kao u Kur'anu.

Citat: Koksildo poslato Maj 31, 2011, 17:50:03 POSLE PODNE
Ne,nisam,ali to je glu*post,zbog čega? Pa i meni pravo da ti kažem nije bilo jasno o zabranama u Islamu,meÄ'utim pronaÅ¡ao sam tu cijelu istinu koja može razumijeti svaka normalna osoba.Sve Å¡to je Bog zabranio postoji razlog,nije iz čista mira,to sam čitao u jednoj knjizi nedavno.A razlozi su isključivo,Å¡tete po zdravlje i iz svega toga je očigledno da Bog zabranjuje samo ono Å¡to je Å¡tetno po nas.
Ne, nego oni vieruju da posjeduju originalni Kur'an, koji po njihovom mišljenju nije taj Kur'an kojeg čitaš ti ili veći dio drugih muslimana.

Correlli, hito sam ti rec da tebe malo zeza ij :D
ako je vjeruje ti pises vierue i to...
samo sam ti htio rec da su to gramaticke greske i nekak ne izgleda lijepo... ;)

Correlli

Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 18:16:01 POSLE PODNE
Correlli, hito sam ti rec da tebe malo zeza ij :D
ako je vjeruje ti pises vierue i to...
samo sam ti htio rec da su to gramaticke greske i nekak ne izgleda lijepo... ;)

ÄŒini ti se - sa razlogom ne piÅ¡em tako kao Å¡to ti misliÅ¡ da bi trebao. Dosta dugo sam pisao sa jezikom punim tuÄ'ica.

http://hakave.org/index.php?option=com_content&id=5302:jedan-i-jedinstven-pravopis
http://hr.metapedia.org/wiki/Koriensko_pisanje
http://hr.metapedia.org/wiki/Koriensko_pisanje#Ob.C4.87enito_o_korienskom_pravopisu

Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 18:26:15 POSLE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 18:16:01 POSLE PODNE
Correlli, hito sam ti rec da tebe malo zeza ij :D
ako je vjeruje ti pises vierue i to...
samo sam ti htio rec da su to gramaticke greske i nekak ne izgleda lijepo... ;)

ÄŒini ti se - sa razlogom ne piÅ¡em tako kao Å¡to ti misliÅ¡ da bi trebao. Dosta dugo sam pisao sa jezikom punim tuÄ'ica.

http://hakave.org/index.php?option=com_content&id=5302:jedan-i-jedinstven-pravopis
http://hr.metapedia.org/wiki/Koriensko_pisanje
http://hr.metapedia.org/wiki/Koriensko_pisanje#Ob.C4.87enito_o_korienskom_pravopisu
sve je danas moguce.... da si kod moje profesorice, rekla bi: " Kakav ti je to pravopis? Tuzit cu te ustavu ! " hahaha... to je rekla jednom zato sto je napisao zadacu u radnoj biljeznici velikim slovima...

Correlli

Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 18:29:43 POSLE PODNE
sve je danas moguce.... da si kod moje profesorice, rekla bi: " Kakav ti je to pravopis? Tuzit cu te ustavu ! " hahaha... to je rekla jednom zato sto je napisao zadacu u radnoj biljeznici velikim slovima...

Liepo bi joj odgovorio da je jedan i jedini hrvatski pravopis. Tako barem piše veći dio Hrvata u diaspori, onih Hrvata koji su bili protierani za vrieme 2. svietskog rata. Pogledaj linkove koje sam ti dao, i vidiet ćeš da su se Hrvati tim pravopisom koristili puno ranie i dugo vremena.
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 18:34:14 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Mike the one poslato Maj 31, 2011, 16:27:53 POSLE PODNE
ovako Kur"an ima samo jedan tj. orginalni a svi ostale "kopije" su ljudi naknadno napisali tj, nesto su izmjenili a to samo Bog moze mijenjati tako da u pravom Kur"anu stoji da muslimani nesmiju piti alkohol i jesti svinjsko meso.......... itd a svi ostali koji se pridrzavaju te kopije Kur"ana nisu muslimani jer piju alkohol i jedu svinjsko meso(nemojte misliti da ja odredjujem nego je tako dokazanO).
Ne,griješiš.Svi su isti,u svakom ti piše šta je zabranjeno,a šta ne.A sada može se naći neka budala pa da mijenja,ali ne vjerujem da ima budala koje bi vjerovale tim nevjerniku što piše laži u ime Boga.


Da da upravu si ti Kur"an je jedinstven jest da ima razlicitih oblika msm prevoda ali je u smislu isti.......Izmedju Muslimana Krscana postoji slicnost ali nikad nisam mogao razumjenti kako se to sve poklapa.....Isus=Isa a.s. Kur"an=Biblija  ..........

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 18:33:48 POSLE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 18:29:43 POSLE PODNE
sve je danas moguce.... da si kod moje profesorice, rekla bi: " Kakav ti je to pravopis? Tuzit cu te ustavu ! " hahaha... to je rekla jednom zato sto je napisao zadacu u radnoj biljeznici velikim slovima...

Liepo bi joj odgovorio da je jedan i jedini hrvatski pravopis. Tako barem piše veći dio Hrvata u diaspori, onih Hrvata koji su bili protierani za vrieme 2. svietskog rata. Pogledaj linkove koje sam ti dao, i vidiet ćeš da su se Hrvati tim pravopisom koristili puno ranie i dugo vremena.
pogledao sam...pa sad se cudim... nesmijem joj rec da nije tako... jer ce me onda pilit jos naredne 2 godine....haha

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Maj 31, 2011, 12:56:07 POSLE PODNE
Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 31, 2011, 12:53:28 POSLE PODNE
On je mislio da si zavrsio srednju...
Ahaa, ma u Srbiji je, kad zavrÅ¡iÅ¡ 8. razred imaÅ¡ "malu maturu", takoÄ'e kad zavrÅ¡iÅ¡ 4. srednje imaÅ¡ "veliku maturu". Sad ne znam da li je tako kod vas.

I kod meni je tako, samo sam mislio da si reko za "veliku maturu" :)



Correlli

Citat: KombinatoR poslato Maj 31, 2011, 18:45:48 POSLE PODNE
pogledao sam...pa sad se cudim... nesmijem joj rec da nije tako... jer ce me onda pilit jos naredne 2 godine....haha

Mah... krampom u glavu. :D ;D