Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Zdravo pedercici sta ima










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


...Neno...

Citat: [CH] Mac Taylor poslato Maj 31, 2011, 15:44:48 POSLE PODNE
Zdravo [cenzura]cici sta ima
OoOoOoOoOoOo Refko,pa nea nista  :D :D :D


btw idemo cestitke extremeu sto je uspio doci do gaymothera xaxaxa  :D :D :D

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 31, 2011, 15:47:20 POSLE PODNE
Citat: [CH] Mac Taylor poslato Maj 31, 2011, 15:44:48 POSLE PODNE
Zdravo [cenzura]cici sta ima
OoOoOoOoOoOo Refko,pa nea nista  :D :D :D


btw idemo cestitke extremeu sto je uspio doci do gaymothera xaxaxa  :D :D :D
Nemojte praviti posla za Momka molim vas...

Correlli

Citat: Koksildo poslato Maj 26, 2011, 20:20:05 POSLE PODNE
Da,gdje se spominje u Bibliji da Bog je dao to pravo nekom čovjeku da mjenja što u Svetoj knjigi? Bog je jedan i samo On isporučuje Svoje zakone i samo On zna svoje.Jedino kome je dao malu moć da ima to su Poslanici i po vašim vjerovanju Božijim sinu Isai a.s(Isusu).
I ponovo proćitaj  ovo Å¡to sam ti gore naveo:
Niti što nadodajite onome što vam zapovijedam niti što od toga oduzimljite; vršite zapovijedi Jahve, Boga svoga, što vam ih dajem
Jeremija 8: 8
Kako možete tvrditi: 'Mi smo mudri, u nas je Zakon Jahvin!' Zaista, u laž ga je pretvorila lažljiva pisaljka pisara!“Ponovljeni zakon, 31

Odgovorio bih ti ranie, ali nisam mogao, jerbo nisam bio na forumu već par dana zbog obaveza. Nije ni svaka Biblia ista ako nisi znao, pa tako vierujem da ni Kur'an nije (možda si i gdje pročitao: neki ljudi tvrde da se oni drže originalnog Kur'ana, u kojem nema religijskih zabrana poput alkohola i svinjetinje i još nekih stvari), ali možemo o toj temi danima, jerbo uz takve teme se uviek može razpravljati.

I prekinite me dodavati na FB-u, jerbo ne prihvaćam ljudi sa BS-a.

ja jesam dijete uopste nisam rekao da nisam jbt hahaah a kad mi komp crkne izaci cu napolje igrati fudbala i sta znaci to godmather kako se dobije nova razina ovdje msm ono transformer godmather i to?
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 16:01:06 POSLE PODNE od Mike the one

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

Citat: Mike the one poslato Maj 31, 2011, 16:00:21 POSLE PODNE
ja jesam dijete uopste nisam rekao da nisam jbt hahaah a kad mi komp crkne izaci cu napolje igrati fudbala
Da, grubost je riješenje?
Vidi se da si ti jako cudan lik, i da ti, bez uvrede, treba pomoc.
Kad ti crkne ti ces se iskaljivati na jadnoj lopti, jel tako? No way, pa nije lopta kriva ;)
I da, ovo je bio samo savijet, a ne razlog za bann(meine bann ofc) :)
Heyllo!

Citat: GPRS poslato Maj 31, 2011, 16:01:42 POSLE PODNE
Citat: Mike the one poslato Maj 31, 2011, 16:00:21 POSLE PODNE
ja jesam dijete uopste nisam rekao da nisam jbt hahaah a kad mi komp crkne izaci cu napolje igrati fudbala
Da, grubost je riješenje?
Vidi se da si ti jako cudan lik, i da ti, bez uvrede, treba pomoc.
Kad ti crkne ti ces se iskaljivati na jadnoj lopti, jel tako? No way, pa nije lopta kriva ;)
I da, ovo je bio samo savijet, a ne razlog za bann(meine bann ofc) :)

joj jbte jesi ti bez uvrede g*** lik sta tebe boli klinac sto cu ja fudbala igrati a za igranje fudbala moras sutati loptu a ne stajati ko drvena maria i gledati (mozd ti nisi znao za to)..i nezz uopce zasto bi mi trebala pomoc mozda tebi treba a meni ne......

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 15:57:31 POSLE PODNE
I prekinite me dodavati na FB-u, jerbo ne prihvaćam ljudi sa BS-a.
Ja ti uopće nisam poslao zathjev.. :P

Correlli

Citat: [SX:RP] aleluja poslato Maj 31, 2011, 16:10:03 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Maj 31, 2011, 15:57:31 POSLE PODNE
I prekinite me dodavati na FB-u, jerbo ne prihvaćam ljudi sa BS-a.
Ja ti uopće nisam poslao zathjev.. :P

To sam napisao zbog onih koji jesu, jerbo i ne znam tko je tko uobće.
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 16:21:42 POSLE PODNE od Correlli

ovako Kur"an ima samo jedan tj. orginalni a svi ostale "kopije" su ljudi naknadno napisali tj, nesto su izmjenili a to samo Bog moze mijenjati tako da u pravom Kur"anu stoji da muslimani nesmiju piti alkohol i jesti svinjsko meso.......... itd a svi ostali koji se pridrzavaju te kopije Kur"ana nisu muslimani jer piju alkohol i jedu svinjsko meso(nemojte misliti da ja odredjujem nego je tako dokazanO).
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 16:29:52 POSLE PODNE od Mike the one

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

Correlli

Citat: Mike the one poslato Maj 31, 2011, 16:27:53 POSLE PODNE
ovako Kur"an ima samo jedan tj. orginalni a svi ostale "kopije" su ljudi naknadno napisali tj, nesto su izmjenili a to samo Bog moze mijenjati tako da u pravom Kur"anu stoji da muslimani nesmiju piti alkohol i jesti svinjsko meso.......... itd a svi ostali koji se pridrzavaju te kopije Kur"ana nisu muslimani jer piju alkohol i jedu svinjsko meso(nemojte misliti da ja odredjujem nego je tako dokazanO).

Ne znam sve baš, jerbo nisam musliman, ali kažem kaj sam pročitao u vezi muslimana koji tvrde drukčije.
Poslednja Izmena: Maj 31, 2011, 16:38:22 POSLE PODNE od Correlli

Ja sam cak cuo jednog glupana negdje kad sam nesto citao napisao je da je Kur an kopija Biblije i da je Muhammed uzeo Bibliju malo je izmjenio te nadio ime Kur an..

Citat: [AG]Shagg poslato Maj 31, 2011, 16:41:35 POSLE PODNE
Ja sam cak cuo jednog [cenzura]ana negdje kad sam nesto citao napisao je da je Kur an kopija Biblije i da je Muhammed uzeo Bibliju malo je izmjenio te nadio ime Kur an..
Pa ako je od nekog glupana zašto onda u to veruješ i nama pričaš?

Pa vidim da je neko poceo o temu razgovarati pa samo kazem nit vjerujem nit me zanima

Correlli

Ajde dosta.

Nije me bilo par dana i napravili ste 10+ stranica u ovoj temi. ::)