Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

Jutro
[SampArena]Deo javi mi se na pm

Citat: Koksildo poslato Maj 29, 2011, 10:34:47 PRE PODNE
Raspoloženje mi je na najnižem nivou,zato bi vas zamolio da prestanete o tim finalu,da ne bi bilo zabrana.

Evo prestajemo.....

Ima ovde ko da zivi na Ilidzi ili u okolini [ Sarajevo ] ?

cristiane

Citat: Tebrx poslato Maj 29, 2011, 10:36:16 PRE PODNE
Jutro
I tebi. Banned
EDIT:Novi si,ne piši takve postove u GR.
Poslednja Izmena: Maj 29, 2011, 10:40:51 PRE PODNE od Koksildo

Citat: Uciha poslato Maj 29, 2011, 10:37:13 PRE PODNE
Citat: Koksildo poslato Maj 29, 2011, 10:34:47 PRE PODNE
Raspoloženje mi je na najnižem nivou,zato bi vas zamolio da prestanete o tim finalu,da ne bi bilo zabrana.

Evo prestajemo.....

Ima ovde ko da zivi na Ilidzi ili u okolini [ Sarajevo ] ?

Kiseljak

Citat: Koksildo poslato Maj 29, 2011, 10:34:47 PRE PODNE
Raspoloženje mi je na najnižem nivou,zato bi vas zamolio da prestanete o tim finalu,da ne bi bilo zabrana.
Svoje raspolozenje odnosno ne raspolozenje nemoj da upotrebljavas nad korisnicima, vec lepo izadji sa drustvom...

Citat: [AG] eXtreme poslato Maj 29, 2011, 10:48:52 PRE PODNE
Svoje raspolozenje odnosno ne raspolozenje nemoj da upotrebljavas nad korisnicima, vec lepo izadji sa drustvom...

ZaÅ¡to ? BaÅ¡ je kul iznervirat se i onda banovat sve koji piÅ¡u glu*e postove   8)

I da, sljedeći post tipa "Dajte mi ideju šta da mapam", "Evo mene iz MTA, uradio sam novi rad", "Odoh ja u MTA malo radit" itd... - Ban.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Koksildo poslato Maj 29, 2011, 10:37:21 PRE PODNE
Citat: Tebrx poslato Maj 29, 2011, 10:36:16 PRE PODNE
Jutro
I tebi. Banned
EDIT:Novi si,ne piši takve postove u GR.

Nisam znao sory
[SampArena]Deo javi mi se na pm

cristiane

Citat: [AG] eXtreme poslato Maj 29, 2011, 10:48:52 PRE PODNE
Svoje raspolozenje odnosno ne raspolozenje nemoj da upotrebljavas nad korisnicima, vec lepo izadji sa drustvom...
Ne znam ja kako si ti to shvatio,ali ono je bilo upozorenje da prestanete o sinošnjoj utakmici.I nemoj mi ti govoriti šta ću ja da radim,jer mogao bi nešto da uradim što ti se neće svidjeti.


Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265



Ja sam tek poceo, pa se pitam, kako da stavim da mi unutar onog kruga/lopte pise ime
ili nesto, jer vidio sam kod nekih tu pise ime...



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265