Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

"uhapsen" General Ratko Mladic
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 26, 2011, 13:12:08 POSLE PODNE
"uhapsen" General Ratko Mladic
Opa,sva sreća da neću bit na BS da se ne uključim,ako bude svaÄ'a..

...Neno...

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 26, 2011, 13:12:08 POSLE PODNE
"uhapsen" General Ratko Mladic
Nije sigurno,sad sam procitao na Teleksteru na HR1.Dobili su vijest,ali nisu sigurni..
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 13:16:45 POSLE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Ok, dosta o tome, ima da radi čika ban.

Correlli

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 26, 2011, 13:11:17 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 13:07:28 POSLE PODNE
Pazite danas da nebi kakva svaÄ'a izbila povodom novih viesti... da nebi bilo bananja.

Ko je rekao da su te vesti tacne ?

Tvoj predsjednik upravo drži press konferenciju... reci mi zaÅ¡to bi je inaće držao dok joÅ¡ niÅ¡ta nije potvrÄ'eno? I kako čitam, prijatelj Mladićeve familije je potvrdio da je to on.

Pa siguran sam da je srpska vlada cielo vrieme znala gdje se krije kao i za Karadžića, samo što je sada konačno došlo vrieme da i Srbija počne sa pregovorima Europske Unije, pa treba platiti početnu cienu.

I jućer je bio sastanak hrvatskog, bosanskohercegovačkog i srpskog tužitelja zajedno sa haškim tužiteljem na Brijunima, i to je sigurno povezano, 100%.
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 13:21:30 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 13:19:18 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 26, 2011, 13:11:17 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 13:07:28 POSLE PODNE
Pazite danas da nebi kakva svaÄ'a izbila povodom novih viesti... da nebi bilo bananja.

Ko je rekao da su te vesti tacne ?

Tvoj predsjednik upravo drži press konferenciju... reci mi zaÅ¡to bi je inaće držao dok joÅ¡ niÅ¡ta nije potvrÄ'eno? I kako čitam, prijatelj Mladićeve familije je potvrdio da je to on.
Pa siguran sam da je srpska vlada cielo vrieme znala gdje se krije kao i za Karadžića, samo što je sada konačno došlo vrieme da i Srbija počne sa pregovorima Europske Unije, pa treba platiti početnu cienu.

Izdajice nisu moji predsednici  ;) http://www.youtube.com/watch?v=Y2JIZWn1ugs
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Danas je veoma vesel dan u BiH,statut usvojen i nastavljamo kvalifikacije za odlazak na EU prvenstvo,sa druge strane uhićen Ratko i njemu je konačno vrijeme da izaÄ'e pred lice pravde.I treće stvar meni najdraža danas,banati ću svako onog ko započne svaÄ'u.

Evo ako nekog zanima neka pogleda film o Isi a.s (po hrišćanskom Isusu) KLIK,baš sam danas pregledao.

Correlli

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 26, 2011, 13:20:23 POSLE PODNE
Izdajice nisu moji predsednici  ;) http://www.youtube.com/watch?v=Y2JIZWn1ugs
Dobro, razumjeli smo se na koga mislim - na Tadića. ;)

Citat: Koksildo poslato Maj 26, 2011, 13:21:00 POSLE PODNE
Evo ako nekog zanima neka pogleda film o Isi a.s (po hrišćanskom Isusu) KLIK,baš sam danas pregledao.
Glu*ost, ne znam odakle ta priča da se je ljudima pričinilo Isusovo razapeće, dok je on stvarno bio razapet.
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 13:27:59 POSLE PODNE od Correlli

Correlli, kad će više ba LI:RP?
Omg, ja ću se usrati, ne mogu više čekati xD!
Jedva čekammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Aj samo reci kad tačno planiraš xD?

Correlli

Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 13:24:25 POSLE PODNE
Correlli, kad će više ba LI:RP?
Omg, ja ću se usrati, ne mogu više čekati xD!
Jedva čekammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Aj samo reci kad tačno planiraš xD?

Piše ti u mom profilu izpod.

...Neno...

Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 13:25:31 POSLE PODNE
Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 13:24:25 POSLE PODNE
Correlli, kad će više ba LI:RP?
Omg, ja ću se usrati, ne mogu više čekati xD!
Jedva čekammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Aj samo reci kad tačno planiraš xD?

Piše ti u mom profilu izpod.
Uh,jedva cekam..nego http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=25831.0

Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 13:25:31 POSLE PODNE
Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 13:24:25 POSLE PODNE
Correlli, kad će više ba LI:RP?
Omg, ja ću se usrati, ne mogu više čekati xD!
Jedva čekammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Aj samo reci kad tačno planiraš xD?

Piše ti u mom profilu izpod.

Ma vidim to, nego kakav forum planiraš uzeti?
vB, SMF? Koja domena?
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 13:39:26 POSLE PODNE od [AG] Reddy

cristiane

Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 13:21:06 POSLE PODNE

Citat: Koksildo poslato Maj 26, 2011, 13:21:00 POSLE PODNE
Evo ako nekog zanima neka pogleda film o Isi a.s (po hrišćanskom Isusu) KLIK,baš sam danas pregledao.
Glu*ost, ne znam odakle ta priča da se je ljudima pričinilo Isusovo razapeće, dok je on stvarno bio razapet.
Ti si izgleda odmah pogledao kraj filma i bez početka,taj film je baziran na riječi iz Kur'ana,a o tim da li su ga stvarno razapeli  postoji jasno napisano u Kur'anu:
I zbog riječi njihovih; Mi smo Isaa sina Merjemina, Allahova poslanika ubili, a nisu ga ni ubili niti su ga stvarno razapeli nego im se pričinilo, oni koji se razilaze u mišljenju i oni sami su u sumnji, oni o tome ne znaju ništa nego samo slijede pretpostavke, a oni ga nisu ubili zasigurno». (En-Nisaa, 157)
A taj film prikaziva kako je on uzdignut na nebo prije tog dana kada su ga htjeli ubiti,a Bog je pretvorio Judu u njegov lik.A Juda je bio njegov učenjak koji ga izdao.
Naravno ti ne možeš povjerovati u to jer nisi musliman,ti imaš svoju vjeru,al evo ja iskreno čitam i Bibliju jer volim da znam dosta i o drugim vjerama.

Correlli

Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 13:39:08 POSLE PODNE
Ma vidim to, nego kakav forum planiraš uzeti?
vB, SMF?
SMF, skripta je već napravljena da radi sa SMF MySQL sustavom.

Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 13:39:08 POSLE PODNE
Koja domena?
Saznat ćeš na vrieme.

Citat: Koksildo poslato Maj 26, 2011, 13:41:09 POSLE PODNE
Ti si izgleda odmah pogledao kraj filma i bez početka,taj film je baziran na riječi iz Kur'ana,a o tim da li su ga stvarno razapeli  postoji jasno napisano u Kur'anu:
I zbog riječi njihovih; Mi smo Isaa sina Merjemina, Allahova poslanika ubili, a nisu ga ni ubili niti su ga stvarno razapeli nego im se pričinilo, oni koji se razilaze u mišljenju i oni sami su u sumnji, oni o tome ne znaju ništa nego samo slijede pretpostavke, a oni ga nisu ubili zasigurno». (En-Nisaa, 157)
A taj film prikaziva kako je on uzdignut na nebo prije tog dana kada su ga htjeli ubiti,a Bog je pretvorio Judu u njegov lik.A Juda je bio njegov učenjak koji ga izdao.
Naravno ti ne možeš povjerovati u to jer nisi musliman,ti imaš svoju vjeru
Jesam, pogledao sam početak i kraj filma, inaće je isti kao i svi kršćanski filmovi, sa razlikom na kraju. Stoji to u Kur'anu, ali ja ipak ne vierujem, jerbo zašto bi?
Mnogo više stvari sam do sada u životu vidio koje mi govore da je Isus stvarno spasitelj i Bog-sin, nego stvari koje mi govore da nije.

Citat: Koksildo poslato Maj 26, 2011, 13:41:09 POSLE PODNE
al evo ja iskreno čitam i Bibliju jer volim da znam dosta i o drugim vjerama.
Hvala takoÄ'er, čitam i ja Kur'an ponekad, ma da je meni u 80% isto da li čitao Bibliju, Kur'an ili židovski Talmud, jerbo sve te priče dolaze od jednog Boga, zvao ga ti Jahve (hebrejsko) ili Allah (arapsko), Bog je isti.
Ma da za Talmud nisam siguran, jerbo sam pročitao na mnogo miesta da govori sve najružnije o Isusu, dievici Mariji i kršćanima - toliko ružne stvari da ih nebi mogao izustiti ako je to istina... Morat ću ga nabaviti, pa da se i sam uvierim.
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 13:50:25 POSLE PODNE od Correlli

...Neno...

CitatLokacija:    Kokocljevik - Republika Kokos  :D

:D :D :D

slusa ko riblju corbU =)