Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Dosta se promenio Forum a i na sluzbenoj listi samo CH....  ;D Mislio sam da cu se vratiti SAMPu i PAWNu ali kad jednom odlucis da odes ne privlaci te... :) I sigurno je bolje tako nego kad sam bio nOLifer...  ;D Mnogo mi je bolji zivot... xD

Citat: RpC poslato Maj 23, 2011, 09:28:15 PRE PODNE
Dosta se promenio Forum a i na sluzbenoj listi samo CH....  ;D Mislio sam da cu se vratiti SAMPu i PAWNu ali kad jednom odlucis da odes ne privlaci te... :) I sigurno je bolje tako nego kad sam bio nOLifer...  ;D Mnogo mi je bolji zivot... xD
Balkan Underground kak se vec pise xD ?

Citat: LuKsA poslato Maj 23, 2011, 09:21:18 PRE PODNE
Uzmi alienware i bez brige si par godina.

Ili mozes Macbook

30min sam razgovarao sa covjekom iz alienware i na kraju zakljucili da toga nema u Hrv
/

Correlli


SoNNix

Citat: Correlli poslato Maj 23, 2011, 11:44:17 PRE PODNE
Citat: RpC poslato Maj 23, 2011, 09:28:15 PRE PODNE
a i na sluzbenoj listi samo CH....

Otvori oči.

Correli evo sad sam ti odlucio ovo reci...Pola Hrvatske (mislim koji igraju samp i koji su na balkan-sampu) da si najveci "Bog" i najveca kraljina,da se samo rugas sa svima zajebajes (oprosti na izrazu) itd...to ti moze njih dosta potvrdit

Citat: SoNNix poslato Maj 23, 2011, 11:48:52 PRE PODNE
Correli evo sad sam ti odlucio ovo reci...Pola Hrvatske (mislim koji igraju samp i koji su na balkan-sampu) da si najveci "Bog" i najveca kraljina,da se samo rugas sa svima zajebajes (oprosti na izrazu) itd...to ti moze njih dosta potvrdit
Sa nerazumnima i buda*ama moraš tako. On to govori samo onima koji zaslužuju to i uvek je upravu.
Da si ti na našim mestima, počupao bi pola kose i odavno bi već otišao iz tima.
Poslednja Izmena: Maj 23, 2011, 11:53:24 PRE PODNE od [AG] gonss.pwn

SoNNix

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Maj 23, 2011, 11:53:00 PRE PODNE
Citat: SoNNix poslato Maj 23, 2011, 11:48:52 PRE PODNE
Correli evo sad sam ti odlucio ovo reci...Pola Hrvatske (mislim koji igraju samp i koji su na balkan-sampu) da si najveci "Bog" i najveca kraljina,da se samo rugas sa svima zajebajes (oprosti na izrazu) itd...to ti moze njih dosta potvrdit
Sa nerazumnima i buda*ama moraš tako. On to govori samo onima koji zaslužuju to i uvek je upravu.
Da si ti na našim mestima, počupao bi pola kose i odavno bi već otišao iz tima.

nisi me raumio dobro,kazem da je jako dobar covjek za zajebanciju u drustvu i da njega nema ja bi otisao odavno,jer me on svako maloo nasmijee :)) to Correlli

Å to mi niste rekli da je danas dan ulizivanja Correlli-u ? 

Totalno sam zaboravio, nisam zapisao u kalendaru  :/

..
...
....

Correlli najbolji si !  Ti si moj idol, bez tebe moj život bi bio kao zemlja bez sunca.  Da nema tebe, ja ne znam kako bih preživio ovaj teÅ¡ki život. Stvarno si najbolji čovjek, ma kakav čovjek, ti si jedna LJUDINA ! Hvala ti Å¡to si tu za mene, ja te volim !

:$ <3

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Correlli

Citat: SoNNix poslato Maj 23, 2011, 11:48:52 PRE PODNE
Correli evo sad sam ti odlucio ovo reci...Pola Hrvatske (mislim koji igraju samp i koji su na balkan-sampu) da si najveci "Bog" i najveca kraljina,da se samo rugas sa svima zajebajes (oprosti na izrazu) itd...to ti moze njih dosta potvrdit
A šta ćeš, život je prekratak da bi ga uzimao previše ozbiljno. :)

Aj, odoh ja, jerbo vidim da će biti sranja. ;D
Poslednja Izmena: Maj 23, 2011, 12:04:45 POSLE PODNE od Correlli

SoNNix

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 23, 2011, 12:03:05 POSLE PODNE
Å to mi niste rekli da je danas dan ulizivanja Correlli-u ? 

Totalno sam zaboravio, nisam zapisao u kalendaru  :/

..
...
....

Correlli najbolji si !  Ti si moj idol, bez tebe moj život bi bio kao zemlja bez sunca.  Da nema tebe, ja ne znam kako bih preživio ovaj teÅ¡ki život. Stvarno si najbolji čovjek, ma kakav čovjek, ti si jedna LJUDINA ! Hvala ti Å¡to si tu za mene, ja te volim !

:$ <3



kao prvo ja se njemu ne ulizujem ali ima dana kad se mi neka ekipa skupimo i pricamo o sampu i dodemo do teme Correli i govorimo sve najbolje o njemu :)

Moj moto je 'Ko rano poludi, život mu proÄ'e u veselju'.


Citat: SoNNix poslato Maj 23, 2011, 12:04:45 POSLE PODNE
kao prvo ja se njemu ne ulizujem ali ima dana kad se mi neka ekipa skupimo i pricamo o sampu i dodemo do teme Correli i govorimo sve najbolje o njemu :)

Ma znam, zaebajem se. Å to jest - jest, dobar je on.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 23, 2011, 12:03:05 POSLE PODNE
Å to mi niste rekli da je danas dan ulizivanja Correlli-u ? 
-Dobro me podseti...
Ti si... Moj dečački san, život, idol, heroj. Uvek  sam te gledao kao oca i nemogu bez tebe... Kad te vidim kao da me je poljubila Pamela, <3

SoNNix

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 23, 2011, 12:05:34 POSLE PODNE
Moj moto je 'Ko rano poludi, život mu proÄ'e u veselju'.


Citat: SoNNix poslato Maj 23, 2011, 12:04:45 POSLE PODNE
kao prvo ja se njemu ne ulizujem ali ima dana kad se mi neka ekipa skupimo i pricamo o sampu i dodemo do teme Correli i govorimo sve najbolje o njemu :)

Ma znam, zaebajem se. Å to jest - jest, dobar je on.

Ovo me je nasmijalo do suzaa !! ahahh dodem nekad jos pogledam i nasmijem se   :D :D :D


Citat: мσмαк. ^ [5]. na Svibanj 07, 2011, 22:30:52
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa imam nekog blagog iskustva... Mislim da znam dovoljno.
Forum na kojem želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Trgovina za raćune
Zašto baš Vi?: Zato što želim da pomognem ovoj zajednici, i zato što mislim da mogu dobro raditi svoj posao.


Sretno svima !

Jao koji si ti vrag.. namjerno to radiÅ¡, samo da bi netko mogao komentirati pa da mu ti zalijepiÅ¡ ban? 

Dobro si skontao za to -.-'
Mi smo slihtare xD

...Neno...

Poz decki,sta ima ?

btw evo mapam nesto ovome slicno,mozda bude i bolje http://www.youtube.com/watch?v=Dv15MlohS1A&feature=player_embedded

EdiT:Moze pomoc ? Kad idem na test u mta nece da mi ucita ni jedna objekat  :'(
Poslednja Izmena: Maj 23, 2011, 17:03:56 POSLE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...