Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako je sada poglup portal :/




Meni je sada bolji portal. :)
Btw. Å ta mislite da editujem Mexico MOD, ili Balkan Underground?
Počeo sam BE, pičim punom brzinom. :D

Citat: Adobe poslato Maj 18, 2011, 15:49:45 POSLE PODNE
Kako je sada poglup portal :/

zasto je glup?
normalno da ce stavit reklame kad ima preko 100 clanova dnevno(+ gosti) :D

Citat: |SLOU/SKOL|Reddy poslato Maj 18, 2011, 15:55:35 POSLE PODNE
Meni je sada bolji portal. :)
Btw. Å ta mislite da editujem Mexico MOD, ili Balkan Underground?
Počeo sam BE, pičim punom brzinom. :D
Niti jedan radi od nule :D

Mozda i je glup ali zato se zaradjuje na njemu MARKETING :3

Jesu ove reklame usrale portal :S Maloprije bila reklama nekakvog talijanskog servera LoL

...Neno...

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ poslato Maj 18, 2011, 16:10:30 POSLE PODNE
Jesu ove reklame usrale portal :S Maloprije bila reklama nekakvog talijanskog servera LoL
I meni je malo [cenzura]o,ali sta je tu je. xd  :D
Poslednja Izmena: Maj 18, 2011, 16:17:46 POSLE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 18, 2011, 16:17:03 POSLE PODNE
Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ poslato Maj 18, 2011, 16:10:30 POSLE PODNE
Jesu ove reklame usrale portal :S Maloprije bila reklama nekakvog talijanskog servera LoL
I meni je malo [cenzura]o,ali sta je tu je. xd  :D

Vidi ovo :S



šta će nam to na portalu :S

a sta ces nam ti tu? bolje je pitanje... jos jedno pitanje o reklamama i gluposti o tome brisem accounte, obozavam to radit...

Citat: Dude poslato Maj 18, 2011, 16:41:41 POSLE PODNE
jos jedno pitanje o reklamama i [cenzura]osti o tome brisem accounte, obozavam to radit...

A ja baÅ¡ kreno isto to reći, samo sa banovima  ^


Konto sam se napravit budala (kao inače) i napisat neÅ¡to u vezi reklama, al sam skontao da bi mi ti fkt izbrisao acc, pa sam odustao od te ideje  (A)

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Zoran obozava da brise accove, uzitak xD
Jadni mi ako Alen pocne to da radi xD



Da li moze jedno pitanje, moze li se zabraniti mutavi GodFather na ovom Forumu? xD


Ja nerazumem sto nekima smetaju te reklame (cisto me zabole za njih)...

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 18, 2011, 16:53:45 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 18, 2011, 16:41:41 POSLE PODNE
jos jedno pitanje o reklamama i [cenzura]osti o tome brisem accounte, obozavam to radit...

A ja baÅ¡ kreno isto to reći, samo sa banovima  ^


Konto sam se napravit budala (kao inače) i napisat neÅ¡to u vezi reklama, al sam skontao da bi mi ti fkt izbrisao acc, pa sam odustao od te ideje  (A)


ma bas cu ti obrisat... to samo ovim moronima da se moram tako izrazit, ponasaju se kao petogodisnjaci... sta oni misle da ce se forum odrzavat od zraka... a ionako ovi oglasi na balkan sampu nisu donijeli niti blizu onoliko koliko su troskovi...

Citat: eXtreme poslato Maj 18, 2011, 17:01:22 POSLE PODNE
Zoran obozava da brise accove, uzitak xD
Jadni mi ako Alen pocne to da radi xD



Da li moze jedno pitanje, moze li se zabraniti mutavi GodFather na ovom Forumu? xD


Ja nerazumem sto nekima smetaju te reklame (cisto me zabole za njih)...

Sto bi se zabranjivao kad je 90% modova GF edit ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Trazim skriptera koji bi mi pomoga oko jedne skripte, javiti se meni na PM, naravno placam za vase ulozeno vrijeme!

Eto ako mi netko zeli pomoci javiti se meni na PM, naravno da cu platiti za ulozen trud i vrijeme.

Ovo je ipak glavni razgovor i mislim da je bolje zapitati ovdje nego negdje bezveze otvarat teme koja ce vec biti lockana :)