Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Nije ni čudo što padam iz matematike
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

409 i 10990 je blizu. :D Ali dobra je fora. :)

Last nick: Paradox

sto me ljute ovi sa lc joooj tu mi se hvale da imaju 1000 i kusur clanova a sami botovi kao svaki ima barem po jedan post ahhaah, maknili ono da se nemoze vidit members ali se opet moze gledam 700 i vise 00000 postova joj, ma dobro nego da pricamo nesto drugo xD

kakih butri kod vas ima evo tu kod mene neke guzate i sisate plesu pa ih idemo gledat svaki dan :D jel ima kod vas takih xD

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 16, 2011, 20:53:54 POSLE PODNE
 wiiiiiii, novi chat.



 


 yeeeeeeeey   -.-  
Hahahahah slika je za 10 xD...nego ljudi sta se radi? Jel otvara ko neki novi server? Nisam dugo bio online pa eto da vas pitam...

Dodao sam event na svoj server , radi se o dva tima Japanci - Rusi , a SF Docksi su Pearl Harbour , i onda se ratuju ! Ko unisti controlni toranj (od rusa) rusi pobjedili , a ako svi rusi umiru , onda japančićiiiii pobjedili ! Jel dobro ?

Haha skidam Warcraft 3 pozelio se nes takvih igrica. Dosadio SAMP mozda ga i batalim -.-

Mikic95

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:28:59 POSLE PODNE
sto me ljute ovi sa lc joooj tu mi se hvale da imaju 1000 i kusur clanova a sami botovi kao svaki ima barem po jedan post ahhaah, maknili ono da se nemoze vidit members ali se opet moze gledam 700 i vise 00000 postova joj, ma dobro nego da pricamo nesto drugo xD

kakih butri kod vas ima evo tu kod mene neke guzate i sisate plesu pa ih idemo gledat svaki dan :D jel ima kod vas takih xD

Ja sam bio pogledo popis članova Foruma, svi imaju nickova tipa: "afkdfafegah" , "ifzdnslg" , "ofuvnsht"  i  slično. A to Å¡to oni žive u nadi da imaju preko 1000 članova mogu okačit mačku o rep.

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 16, 2011, 22:44:05 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:28:59 POSLE PODNE
sto me ljute ovi sa lc joooj tu mi se hvale da imaju 1000 i kusur clanova a sami botovi kao svaki ima barem po jedan post ahhaah, maknili ono da se nemoze vidit members ali se opet moze gledam 700 i vise 00000 postova joj, ma dobro nego da pricamo nesto drugo xD

kakih butri kod vas ima evo tu kod mene neke guzate i sisate plesu pa ih idemo gledat svaki dan :D jel ima kod vas takih xD

Ja sam bio pogledo popis članova Foruma, svi imaju nickova tipa: "afkdfafegah" , "ifzdnslg" , "ofuvnsht"  i  slično. A to Å¡to oni žive u nadi da imaju preko 1000 članova mogu okačit mačku o rep.

da,da ahahah a e-mail [email protected] hahahahaha umirem

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 16, 2011, 22:32:37 POSLE PODNE
Dodao sam event na svoj server , radi se o dva tima Japanci - Rusi , a SF Docksi su Pearl Harbour , i onda se ratuju ! Ko unisti controlni toranj (od rusa) rusi pobjedili , a ako svi rusi umiru , onda japančićiiiii pobjedili ! Jel dobro ?
Dobar je,kada ti se otvori server imam da svratim da vidim taj event!
:D
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

evo mene nakon duzeg vremena kakav mi je novi potpis ?










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


The Writer

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:53:14 POSLE PODNE
Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 16, 2011, 22:44:05 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:28:59 POSLE PODNE
sto me ljute ovi sa lc joooj tu mi se hvale da imaju 1000 i kusur clanova a sami botovi kao svaki ima barem po jedan post ahhaah, maknili ono da se nemoze vidit members ali se opet moze gledam 700 i vise 00000 postova joj, ma dobro nego da pricamo nesto drugo xD

kakih butri kod vas ima evo tu kod mene neke guzate i sisate plesu pa ih idemo gledat svaki dan :D jel ima kod vas takih xD

Ja sam bio pogledo popis članova Foruma, svi imaju nickova tipa: "afkdfafegah" , "ifzdnslg" , "ofuvnsht"  i  slično. A to Å¡to oni žive u nadi da imaju preko 1000 članova mogu okačit mačku o rep.

da,da ahahah a e-mail [email protected] hahahahaha umirem

regali botove na forum  ??? koje budale, viÅ¡e će ga opteretiti s tim glupostima   :D

E zatvorili Chroherza Trucking :S
Vilko si siguran da nikom nisi dao mod?
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Citat: [LC]Markomen poslato Maj 16, 2011, 23:02:06 POSLE PODNE
Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 16, 2011, 22:32:37 POSLE PODNE
Dodao sam event na svoj server , radi se o dva tima Japanci - Rusi , a SF Docksi su Pearl Harbour , i onda se ratuju ! Ko unisti controlni toranj (od rusa) rusi pobjedili , a ako svi rusi umiru , onda japančićiiiii pobjedili ! Jel dobro ?
Dobar je,kada ti se otvori server imam da svratim da vidim taj event!
:D

eh , znam da hoces :D skriptam punom parom ... radim neke bugove , ali svatim gresku pa ispravim , a intro cu slozit unikatan , da ne bih ovi sa CroHerze i sa ostalih servera me napadali , za intro cu se dogovorit s nekim da vidim jel opće SMIJEM napravit takav intro  da ne ispadnem govno i imitator drugih .

Citat: [LC]Markomen poslato Maj 17, 2011, 10:05:06 PRE PODNE
E zatvorili Chroherza Trucking :S
Vilko si siguran da nikom nisi dao mod?

Nikome ništa nisam pričao o CH!
Ljudi su me 100 puta pitali, daj da ti budem skripter, samo mi trebaš dati podatke od control panela, ali takve poruke samo obrišem!

Od Dextera nisam ništa primio prije, samo ovu sada datoteku, a tada je imao sve podatke od svih računa!