[MAP] Horror deathmatch | by Gotti

Započeo Gotti747, Maj 16, 2011, 13:16:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, radi se o novoj Random Spawn DM mapi koja ce se naci na CroHerze freeroam serveru, mapa je vec ubacena a update ce biti veceras ili sutra, tacnije v1.1 verzija moda, koja pored 2 nove mape (Infernus Paradise by Neno i Horror Dm by Gotti) donosi i jos dosta sitnica tipa spremanja i loadovanja pozicije, nitro i speed boost sa PVarovima itd...

Na mapi ima 4 random spawna, 5-6 standardnih gunova + 1 bazuka sa jednim, ali vrednim metkom  :D

Uzivajte:

http://img819.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=samp011qd.png

P.S: temu o updateu cu napisati veceras ili sutra, i tu cete moci da vidite sve novosti i da ih prokomentarisete.

Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 13:16:47 POSLE PODNE od [CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

XxKeKoxX





Ooo, ja tek sad vidim ovo, extra je kao i uvek  :P


A samo što sam izašao sa servera. Idem da isprobam. Deluje vrhunski.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Hvala svima <3
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


ne svidja mi se ovo :/ po meni losa lokacija i premalo objekata










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting