[MAP]Second Kind Of Life | Taxi & Granica

Započeo [•]SoberMutant[•], Maj 16, 2011, 12:36:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

SKOL Rp Mapping Team vam predstavlja taxi bzu i granicu sa los santosa na red county,  uzivajte !

Granica :



Taxi Baza :






Slikao sam vise slika za taxi bazu , ali sam stavio 2 samo  ::)




...Neno...

Citat: [MRP i CH:FR] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 16, 2011, 14:18:00 POSLE PODNE
9/10 - malo neravne rampe , prijedlog , stavi da ako igrac ima wanted level da nemoze prec granicu.
Ovo za predlog,malo mi nije RP,jer ja uvek u RL vidim kako zlocinci bjeze u druge drzave,npr. Ovi iz velikih gradova iz Amerike bjeze preko Meksicke Granice..Ali,svako ima svoje misljenje! ;)

@Mapa - 8/10,Lepo izgleda. :)

Bolje bi bilo da ne koristis te je**** palme xDD
8/10
Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 14:41:31 POSLE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 16, 2011, 14:28:51 POSLE PODNE
Citat: [MRP i CH:FR] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 16, 2011, 14:18:00 POSLE PODNE
9/10 - malo neravne rampe , prijedlog , stavi da ako igrac ima wanted level da nemoze prec granicu.
Ovo za predlog,malo mi nije RP,jer ja uvek u RL vidim kako zlocinci bjeze u druge drzave,npr. Ovi iz velikih gradova iz Amerike bjeze preko Meksicke Granice..Ali,svako ima svoje misljenje! ;)

@Mapa - 8/10,Lepo izgleda. :)
Pa neidu na granicu sa putovnicom lol


Nekontam šta će granice kad ideš u drugi grad koji je u istoj zemlji :S

Granica: 7/10
TAXI: 9/10

Granica, onako.

Ono mi ne lici na Taxi bazu nego na neku bastu

J4€k

8/10
Granica ljepo izgleda iako nije previse Rp
Taxi dobar samo nisi trebao staviti one palme posred parkinga
ili ih bar drukcije poredaj jer je ovako nonRP

granica: 8/10 jer si izmapo samo jednu... xDD ima dosta izlaza iz LS... ali sto i sam kazes ovo je za Red.. ;)
taxi: 10/10 svidja mi se prilaz.. (samo ne znam da li je sve precizno.. ovako iz daljine tesko se vidi)

:D