Balkan Street REKLAMIRANJE!

Započeo [LC]Markomen, Maj 12, 2011, 22:54:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gunexu ajde jos jednom pokusaj hackovati LC i vise nikada neces moci hostat u gp.gamehosting.rs! A i sledeci put Abuse mene i ceo LC nemos jebat tako lako!!!!! Znachi to mos jebat nekog drugog LC neces moci :)
Kako vas nije sramota to je bilo pre 3-4 dana,mislim niste hakovali ali ste nekako promenili ime servera i lockali i napisali Novi IP i vas taj jebeni balkan street!
Znachi prijavili smo vas od gamehosting.rs imamo PUNU podrsku a i od vas kolko je vec ownera balkan streeta uzeli smo IP :) jel ste usli na srv i preteli da vam damo PW od HOSTA!
Nemoj mi sada tu seres da niste vi ovo vam samo upozorenje!
BALKAN STREET> Smirite se malo preporucujem vam.
Pozdrav od
[/center]




ADMINI>Znam da nije ovo mesto ovde da postam i sve ali lockajte temu ali ostavite text samo da procitaju,UNAPRED HVALA  :) :)
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 22:57:52 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

A da ti i svi ostali shvatite da OVO NIJE FORUM NEKOG servera nego forum na kojem se uci skriptati i nesto novo nauciti.
Takoder ovo nema nikakve  veze sa BS to rijesavajte sami te to nikoga nezanima. 8)

reklama= ban = zdravo = OVAJ FORUM NEMA NISTA S TIM ;)

Ovde je Gunex najcesce pa valjda ce videt,reko sam gore da admini slobodno lockaju ali da ostave text da vide ovi sa Balkan streeta.
A i drugde reklamiraju mislim da se vecina zali na njih  :-\

EDIT: I ako vas ne zanima tema samo je zaobidjite!
EDIT: KombinatoR ae pravi spam negde drugde  :-\ :-\
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

imas 5 minuta da postas dokaze inace cu tebe ban 4 ever!

Citat: Dude poslato Maj 12, 2011, 23:03:54 POSLE PODNE
imas 5 minuta da postas dokaze inace cu tebe ban 4 ever!
Ok sada cu ti izvadit iz server.log,a nemoj tacno 5 minuta daj mi malo vise dok ocita server.log velik je

EDIT: IZVOLTE STO JE RYDER TRENUTNO IZVADIO IZ SERVER.log sve cam vam izvadit ovo mi je sendo preko skype sace vam i IP dat da  vidite koje to

[junkbuster] - TankMode = 1
[18:08:08] [junkbuster] - WarnPlayers = 0
[18:08:08]

[18:08:08] [junkbuster] 0 IP-bans have been loaded.
[18:08:08] [junkbuster] 1 temporary bans have been loaded.
[18:08:08] [junkbuster] 1 whitelist entries have been loaded.
[18:08:08] [junkbuster] 2 blacklist entries have been loaded.
[18:08:08] [junkbuster] 0 bad words have been loaded.
[18:08:08] [junkbuster] 20 forbidden weapons have been loaded.
[18:08:08] [junkbuster] JunkBuster has been configurated.
[18:08:08] [junkbuster] JunkBuster has successfully been loaded.
[18:08:08] Script[gamemodes/Los-City.amx]: Run time error 20: "Invalid index parameter (bad entry point)"
[18:08:08] Number of vehicle models: 100
[18:08:44] Incoming connection: 93.86.102.87:15350
[18:08:44] [join] McAfee_Brate has joined the server (0:93.86.102.87)
[18:09:04] Incoming connection: 178.223.251.18:12311
[18:09:04] [join] Filip_Covekov has joined the server (1:178.223.251.18)
[18:09:13] [OOC] Filip_Covekov: [cenzura]i
[18:09:14] [OOC] McAfee_Brate: ko jie amdin
[18:09:18] [OOC] McAfee_Brate: ko je admin?
[18:09:18] [OOC] Filip_Covekov: ja
[18:09:22] [OOC] Filip_Covekov: ja sam head
[18:09:23] [OOC] McAfee_Brate: vlasnik mi treba
[18:09:27] [OOC] Filip_Covekov: pa ja sam vlasnik
[18:09:29] [OOC] Filip_Covekov: head kako oces
[18:09:33] [OOC] McAfee_Brate: oK..Ja sam iz gamehostinga
[18:09:38] (ADMIN) Filip_Covekov: ?
[18:09:42] [OOC] McAfee_Brate: video sam na kompijuteru da vam hack server
[18:09:47] (ADMIN) Filip_Covekov: ?
[18:09:58] [OOC] McAfee_Brate: ako mozes da mi das Gp da ti ubacim jedan anti cit
[18:10:03] [OOC] McAfee_Brate: da vidimo ko ti hack server
[18:10:07] [OOC] McAfee_Brate: da ga prijavimo
[18:10:09] Incoming connection: 188.127.112.46:3134
[18:10:09] [join] Ermin_Fresh has joined the server (2:188.127.112.46)
[18:10:12] [OOC] Filip_Covekov: bote
[18:10:14] [OOC] Filip_Covekov: jel mislis ti
[18:10:17] [OOC] Filip_Covekov: da mene mozes sjebat
[18:10:20] [OOC] Filip_Covekov: nisam ti ja  budala znas?
[18:10:24] [OOC] Filip_Covekov: slusaj decko
[18:10:26] [OOC] McAfee_Brate: ok
[18:10:27] Incoming connection: 188.127.118.204:3061
[18:10:27] [join] Amar_Fresh has joined the server (3:188.127.118.204)
[18:10:28] [OOC] Filip_Covekov: uzo sam ti IP
[18:10:29] [OOC] McAfee_Brate: ja sam iz gamehostinga
[18:10:30] [OOC] Filip_Covekov: zasto haakte?
[18:10:38] [OOC] Filip_Covekov: jebat cu ti majku samo jos jednomt
[18:10:42] [OOC] Ermin_Fresh: brate filipe ko je hack srv
[18:10:42] [OOC] Filip_Covekov: poslo sam im poruku
[18:10:51] [OOC] Filip_Covekov: Poslo sam IP sada IP
[18:10:58] [OOC] Filip_Covekov: uzo sam ti Ip i sada mi je lako
[18:11:07] [OOC] Filip_Covekov: jebem vam balkan street svi cete nadljat
[18:11:24] [OOC] Filip_Covekov: Znachi
[18:11:28] Report od: [ID:3]Amar_Fresh, Prijavio igraca: [ID:0]McAfee_Brate
[18:11:28] Report tekst: ga filipe
[18:11:28] Koristi '/acceptreport [report id]' ili '/trashreport [report id]'
[18:11:36] Incoming connection: 93.143.175.124:57290
[18:11:36] [join] Mikle_Ridlle has joined the server (4:93.143.175.124)
[18:11:48] Report od: [ID:2]Ermin_Fresh, Prijavio igraca: [ID:0]McAfee_Brate
[18:11:48] Report tekst: im sve debilsko nasli su nas jebo ih balkan street
[18:11:48] Koristi '/acceptreport [report id]' ili '/trashreport [report id]'
[18:12:00] Report od: [ID:4]Mikle_Ridlle, Prijavio igraca: [ID:0]McAfee_Brate
[18:12:00] Report tekst: mi skin fbi
[18:12:00] Koristi '/acceptreport [report id]' ili '/trashreport [report id]'
[18:12:07] [kill] Mikle_Ridlle killed Ermin_Fresh AK47
[18:12:08] [death] Amar_Fresh died 54
[18:12:15] [OOC] Filip_Covekov: Pitaj prvo koje [LC]Ryder
[18:12:18] [OOC] Filip_Covekov: pa onda seri
[18:12:24] [OOC] Filip_Covekov: prvo cu Gunexu jebat mater
[18:12:25] Incoming connection: 109.175.75.247:1389




93.86.102.87

ETO GA NJEGOV IP!
Molim te Dude proveri koje a dokazi evo ti gore.
Slikao nisam kada su nam hackovali mislim na ime ali na forumu dacu ti sada link  de su pricali sto su nam hack server i to sve ako oces.

Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 23:12:03 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

[18:08:44] [join] McAfee_Brate has joined the server (0:93.86.102.87)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=5365   -- to ti je taj, nikakav gunex!

Citat: $--L84S--$ poslato Maj 12, 2011, 22:57:39 POSLE PODNE
A da ti i svi ostali shvatite da OVO NIJE FORUM NEKOG servera nego forum na kojem se uci skriptati i nesto novo nauciti.
Takoder ovo nema nikakve  veze sa BS to rijesavajte sami te to nikoga nezanima. 8)


Pa mozda nije forum tamo nekog servera,ali se pak reklamiraju ovdje svi koji krenu s novootvorenim serverima i sl.

Ali ove djecije igrice kao hackovanja(keylogeri) idu mi pomalo na zivce,samo se pitam kako ovakvim stati na kraj ?

Citat: Classico poslato Maj 13, 2011, 00:26:41 PRE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato Maj 12, 2011, 22:57:39 POSLE PODNE
A da ti i svi ostali shvatite da OVO NIJE FORUM NEKOG servera nego forum na kojem se uci skriptati i nesto novo nauciti.
Takoder ovo nema nikakve  veze sa BS to rijesavajte sami te to nikoga nezanima. 8)


Pa mozda nije forum tamo nekog servera,ali se pak reklamiraju ovdje svi koji krenu s novootvorenim serverima i sl.

Ali ove djecije igrice kao hackovanja(keylogeri) idu mi pomalo na zivce,samo se pitam kako ovakvim stati na kraj ?
Preko neta ces tesko naci lek za to.Kad ti neko dira server,lepo mu uzmes ip i lociras mesto stanovanja i predjes na posao.Tu decu treba dobro prebiti dok se ne opamete.Od mog caleta prijatelj radi u Abuse sluzbi i uz dokaze kod njega mozes svaki problem da resis sto se tice hakovanja i tih gluposti kojima se vecinom razmazena derista bave.Prvo gledaj da se docepas fejsa od tog sto ti ometa razvoj servera i lepo vidis kako izgleda i dodjes mu u kraj i iznenadis ga.Znam da ce neki da kazu da je ovo sto pricam glupost,ali probajte pa cete da se uverite kako ce da bude posle,znam iz iskustva.Nemojte da se uzbudjujete mnogo oko toga ako vam neko preti,ignorisite ga i nece mu uspeti ono sto pokusava,a to je da vam uvali keylogger i te gluposti.Ispravite me ako sam negde pogresio.
Pozz

Citat: [BF] Monk poslato Maj 13, 2011, 00:43:28 PRE PODNE
Citat: Classico poslato Maj 13, 2011, 00:26:41 PRE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato Maj 12, 2011, 22:57:39 POSLE PODNE
A da ti i svi ostali shvatite da OVO NIJE FORUM NEKOG servera nego forum na kojem se uci skriptati i nesto novo nauciti.
Takoder ovo nema nikakve  veze sa BS to rijesavajte sami te to nikoga nezanima. 8)


Pa mozda nije forum tamo nekog servera,ali se pak reklamiraju ovdje svi koji krenu s novootvorenim serverima i sl.

Ali ove djecije igrice kao hackovanja(keylogeri) idu mi pomalo na zivce,samo se pitam kako ovakvim stati na kraj ?
Preko neta ces tesko naci lek za to.Kad ti neko dira server,lepo mu uzmes ip i lociras mesto stanovanja i predjes na posao.Tu decu treba dobro prebiti dok se ne opamete.Od mog caleta prijatelj radi u Abuse sluzbi i uz dokaze kod njega mozes svaki problem da resis sto se tice hakovanja i tih [cenzura]osti kojima se vecinom razmazena derista bave.Prvo gledaj da se docepas fejsa od tog sto ti ometa razvoj servera i lepo vidis kako izgleda i dodjes mu u kraj i iznenadis ga.Znam da ce neki da kazu da je ovo sto pricam [cenzura]ost,ali probajte pa cete da se uverite kako ce da bude posle,znam iz iskustva.Nemojte da se uzbudjujete mnogo oko toga ako vam neko preti,ignorisite ga i nece mu uspeti ono sto pokusava,a to je da vam uvali keylogger i te [cenzura]osti.Ispravite me ako sam negde pogresio.
Pozz

Ne daje abuse licne podatke korisnika niti njihovo mjesto prebivalista :D

Stvarno, BS previse reklamira po serverima i ne cudi me to sto su uradili sa LC. NE PRIMAJTE FAJLOVE OD NEPOZNATIH LJUDI! (sry ca caps)

Citat: Dude poslato Maj 13, 2011, 00:23:03 PRE PODNE
[18:08:44] [join] McAfee_Brate has joined the server (0:93.86.102.87)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=5365   -- to ti je taj, nikakav gunex!
Da ali Gunex je vlasnik balkan streeta i on sigurno iza toga stoji :D
Jel on je poznat po reklamiranju :D a svejedno mozes lockat da ne bude vise svadjat.
Citat: \¤/Sabbath\¤/ poslato Maj 13, 2011, 11:46:43 PRE PODNE
Stvarno, BS previse reklamira po serverima i ne cudi me to sto su uradili sa LC. NE PRIMAJTE FAJLOVE OD NEPOZNATIH LJUDI! (sry ca caps)
Da reklamiraju puno,i po chroherzi,gf i cak i po LB reklamiraju pa evo poceli i po LC.
Treba ih malo smirit
[/quote]
Preko neta ces tesko naci lek za to.Kad ti neko dira server,lepo mu uzmes ip i lociras mesto stanovanja i predjes na posao.Tu decu treba dobro prebiti dok se ne opamete.Od mog caleta prijatelj radi u Abuse sluzbi i uz dokaze kod njega mozes svaki problem da resis sto se tice hakovanja i tih [cenzura]osti kojima se vecinom razmazena derista bave.Prvo gledaj da se docepas fejsa od tog sto ti ometa razvoj servera i lepo vidis kako izgleda i dodjes mu u kraj i iznenadis ga.Znam da ce neki da kazu da je ovo sto pricam [cenzura]ost,ali probajte pa cete da se uverite kako ce da bude posle,znam iz iskustva.Nemojte da se uzbudjujete mnogo oko toga ako vam neko preti,ignorisite ga i nece mu uspeti ono sto pokusava,a to je da vam uvali keylogger i te [cenzura]osti.Ispravite me ako sam negde pogresio.
Pozz
[/quote]
Monk dajmi forum kako da ih prijavim ili tako nestho kako vec :D da ih prijavim jel imam sve dokaze a i ako nemam dokaze da je Gunex imam za ovog.
To im opomena pa valjda ce se smirit :)
EDIT: Hvala zorane sto si video koje to :D
Poslednja Izmena: Maj 13, 2011, 16:53:38 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Tu decu treba dobro prebiti dok se ne opamete.

Nek si ti odrasto.. -.-"

Od mog caleta prijatelj radi u Abuse sluzbi

Moj tata je Superman
vecinom razmazena derista bave

nek si nam ti odrastao, hvala Bogu valjda i naucio pisati.

MTA.user sta ti pametujes tu nestho?
Vidim sa balkan streeta si bolje suti srecom nije tvoj IP :)
Dete si sigurno
UUU brate blago tebi sto ti tata bio na gey paradi :) znam neki se i u supermena ubukli
Pa covek je jedno slova pogresio jel to problem ?
MTA svoju ljubomoru prikazuj negde drugde nemoj ovde molim te znam vatate pubertet jbg :) staces tako je to :D kada si dete srecom ima ovde sto si neki i izasli :D

EDIT: crozzer ti si LC player jel tako? cini mi se da jesi,Da gamehosting.rs im je jedno vreme ugasio srv vecina je mogla primetit sledeci put nece moci hostat nigde :).Jer sa LC admini mogu lako sredit da vise nikada nemoze hostat ali sada necu o tome jer je vec onaj BalkanEra Gaming smo im...Nestho uradili i vise sute sada pricaju LC najbolji hahaha,mozda si i cuo stasmo to uradili i vecina igracha nas je podrzavalo.

http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Vidim sa balkan streeta si bolje suti srecom nije tvoj IP
Dete si sigurno



Nisam sa nikakvog BS-a, i nisam djete za razliku od tebe.
tebi sto ti tata bio na gey paradi


Sta si mi vidio tamo tatu ? Nisam znao da si bio tamo. I pise se GAY, ne gey.. :S
vatate


Sta je to ?

kada si dete srecom ima ovde sto si neki i izasli

Shvatit ces ti tek kad udjes u pubertet. Jedino si ti ovdje djete od 10 godina.

I da ti kazem, balkan ti je takav, svatko ce reklamirat gdje god stigne kako bi dobio igrace. Ti si kao pravi vlasnik, nigdje nisi reklamirao ? Ma de lol -.-"