[Pomoc] Mta-AutoSave + ...

Započeo [ST]~Kifla~, Maj 12, 2011, 16:38:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ako mi moze neko rec kako da iskljucim autosave? jer se meni mapa svako 10 sec snima sama .. a ja bi to zelio da izgasim ako se moze i dali neko zna kako..

a usput da pitam da ne otvaram drugu temu imam jos jedan problem a to je

kad ides otvoriti mapu uprem kvoklik na nju ili enter nije bitno i sad ono mene dali sigurno hocu da otovrim .... i ja uprem DA i onda nista samo mi se vrati na popis mapa svih i  nece da otvori..
Isto tako kad napravim nesto i idem save i uprem save sve se samo zamrzne i nemogu nis..

Eto ako neko zna da mi pomogne bio bih zahvalan. Hvala

Btw: Nemojte govoriti Reinstaliraj mta.. ako ima neki drugi nacin recite ako ne nista..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

zasto komplicirat i traziti neke fajlove kad mozes lijepo kopirati sve mape koje si mapao (foldere), satvit novi MTA i vratiti mape?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ugl sredio sam ovo drugo ali mi i dalje treba ovo prvo -.-
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Autosave se ne gasi.. :D btw to i nije lose.. moze ti doc crash kompjutera i ti samo otvoris kad ono tvoja mapa stoji sacuvana.. ;) A ako gresis opet ce autosave da izbrise to obrisano.. To je mnogo dobro uradjeno

http://code.google.com/p/mtasa-resources/downloads/list Skini i zamjeni sa sadašnjim resourceovima. Mislim da tada neće više biti autosavea.




aha ok fala..

nego mene opeeeeeeeeettt jebe onvaj drugi problem.. nekontam zasto svaki put kad reinstal sve ok udes ok izadem ok ponovo udesm OPETT NEVALJA nekontamm do cegaa je...
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Aj me poslusaj nesto... otvori C:ProgramFiles/MTA/server/mods/deathmatch/resources i kopiraj sve te foldere tj. mape.. onda unistal MTA i sve izbrisi vezano za MTA.. skini novi sa neta instaliraj i otvori opet ovaj resources i sve paste..
Ovaj totalni reinstal ce mozda resiti tvoj problem.. (mozda)

Citat: Lane_Hudson poslato Maj 12, 2011, 20:46:44 POSLE PODNE
Aj me poslusaj nesto... otvori C:ProgramFiles/MTA/server/mods/deathmatch/resources i kopiraj sve te foldere tj. mape.. onda unistal MTA i sve izbrisi vezano za MTA.. skini novi sa neta instaliraj i otvori opet ovaj resources i sve paste..
Ovaj totalni reinstal ce mozda resiti tvoj problem.. (mozda)

pokusao i kad to ucinim sve je ok kad 1 put udem ali nakon 2 ulaza nece da snima ni otvara samo zamrzne nece -.-
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Hmmm zanimljiv problem.. Jesi probavo nesto u opcijama.. Meni se nekad BUG-uje MTA ali nikad ne bude crash ili tako nesto.. Moracu da proverim to jos.. :/

Kao što rekoh, najbolje ti je da zbrišeš sve u starom resoruce folderu i staviš ono što sam ti dao za download. Samo pazi da si mape ne pogubiš kopiraj si ih prvo pa izbriši.




Ma moguce je i to.. ali coek je reinstal MTA citav.. :/

Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 12, 2011, 21:06:26 POSLE PODNE
Kao što rekoh, najbolje ti je da zbrišeš sve u starom resoruce folderu i staviš ono što sam ti dao za download. Samo pazi da si mape ne pogubiš kopiraj si ih prvo pa izbriši.

reinsalirao sam cijeli mta sveeee doslovno svee..

ne crasha mi nego zamrzne tj nemogu nista da upirem pa odem na esc i exit..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

prckaj po settingsima naci ces  ;)
hakler xD

Znas sta je moguce?? To sam imao ja.. ali neverovatno.. neki ce se i smejati na ovo... Mis ili tastatura su ti pokvareni.. Meni je mis tako blokirao stalno.. ne radi u sampu ali radi svugde drugo.. i ponekad radi a nekad ne.. to je i tebi moguce...
ALi napomena.. NISAM SIGURAN DA JE I TEBI

Citat: Lane_Hudson poslato Maj 12, 2011, 22:00:34 POSLE PODNE
Znas sta je moguce?? To sam imao ja.. ali neverovatno.. neki ce se i smejati na ovo... Mis ili tastatura su ti pokvareni.. Meni je mis tako blokirao stalno.. ne radi u sampu ali radi svugde drugo.. i ponekad radi a nekad ne.. to je i tebi moguce...
ALi napomena.. NISAM SIGURAN DA JE I TEBI

Pa da, i meni je internet spor zbog ekrana...
Mislim -.-"
hakler xD