Balkan Street Njihov Karakter

Započeo caupton, Maj 11, 2011, 22:58:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ewo ovako stvarno bezobrazno od strane Gunexa,i od strane Balkan Street Admin tima ,danas je Gunex usao na BD i poceo da reklamira naravno,sta mislite kako bi oni drugcije imali igraca nego da ne reklamiraju,stvarno sramota mene bi bilo sramota...

Gunex-Pokri se Usima i cuti

Slika : http://i53.tinypic.com/2zsxrvs.jpg

Proverili smo da li je IP isti kao Gunexov i jeste...

Sada se vi zapitajte..

1. Kopiraju sve sa drugih servera

2. Reklamiraju

3.I Sada Sta se moze reci?
Poslednja Izmena: Maj 11, 2011, 22:59:43 POSLE PODNE od *BS*Nikola.pwn

Gunex

OMG -.-
Je*em mu mater ko je to radio...
Ne moras odma da optuzis na mene da sam to uradio moze da udje ko bilo na mom nicku i da reklamira
Ako uhvatim ko je to radio dobice zauvek ban sa bs a ja sam strogo zabranio reklamiranje po drugim serverima -.

M ada ja nebi nikad to radio zato sto moj server ima 20-30 igraca a taj server ima 5-6 ...
Poslednja Izmena: Maj 11, 2011, 23:01:28 POSLE PODNE od Gunex

Citat: Gunex poslato Maj 11, 2011, 22:59:57 POSLE PODNE
OMG -.-
Je*em mu mater ko je to radio...
Ne moras odma da optuzis na mene da sam to uradio moze da udje ko bilo na mom nicku i da reklamira
Ako uhvatim ko je to radio dobice zauvek ban sa bs a ja sam strogo zabranio reklamiranje po drugim serverima -.-


Nemoj sada lupetati da kao ti nisi i nemoj psovati samom sebi "mamu",jer si to ti BIJO..

I nemoj sada lupendrkati i lagati..

Bolje se pokri usima u cuti.

Daj mi fino IP tog koji je reklamirao.

Ovdje LOCK.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

SoNNix

Citat: Gunex poslato Maj 11, 2011, 22:59:57 POSLE PODNE
OMG -.-
Je*em mu mater ko je to radio...
Ne moras odma da optuzis na mene da sam to uradio moze da udje ko bilo na mom nicku i da reklamira
Ako uhvatim ko je to radio dobice zauvek ban sa bs a ja sam strogo zabranio reklamiranje po drugim serverima -.

M ada ja nebi nikad to radio zato sto moj server ima 20-30 igraca a taj server ima 5-6 ...

sramota kako mozete reklamirat

Citat: *BS*Nikola.pwn poslato Maj 11, 2011, 22:58:14 POSLE PODNE
Proverili smo da li je IP isti kao Gunexov i jeste...

kako ste to provjerili IP ???
i sta balkan samp ima s time???
banao si i gotovo,a koliko vidim....
ukljucen ti je OOC chat...
sljedeci put iskljuci OOC chat ;) ( komanda: /noooc )

I sta to nas zanima jbt

Mora li svaki put tema kada neko reklamira ?










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


sta onda da reklamira? Pa snaso se covjek ko ti je kriv?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Glupo mi je ovo što reklamiraju po drugim serverima, onda su zaslužili da ovdje dobiju banove i da ih rasputimo ovda.

Jer neko naprimjer trudi se 3-4 mjeseca uradi neÅ¡to fino i sad doÄ'e neki kreten i reklamira -.-


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Ma to oni ili Gunex reklamiraju zbog neke koristi , ukoliko je neki njegov igrac , onda sigurno hoce GameMastera ili Admina , ma dajte koje budale , što vam znači gamemaster ili admin , kad neki izgleda nezznaju sto je gamemaster a kamoli Admin !!

dragan12

Ja sam vlasnik servera i naravno to je greska sto sam ukljucio ooc chat(igraci trazili da ukljucim). Bolje da ovde bude lock radi manjeg spama.

Citat: [BD]Gagi_Corleone poslato Maj 12, 2011, 15:14:05 POSLE PODNE
Ja sam vlasnik servera i naravno to je greska sto sam ukljucio ooc chat(igraci trazili da ukljucim). Bolje da ovde bude lock radi manjeg spama.

Zar je tesko bilo uraditi za 2 sec : /cc i zatim /noooc i to je to :)

dragan12

Citat: k@lu poslato Maj 12, 2011, 15:34:48 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi_Corleone poslato Maj 12, 2011, 15:14:05 POSLE PODNE
Ja sam vlasnik servera i naravno to je greska sto sam ukljucio ooc chat(igraci trazili da ukljucim). Bolje da ovde bude lock radi manjeg spama.

Zar je tesko bilo uraditi za 2 sec : /cc i zatim /noooc i to je to :)
To sam i uradio odmah  ;)

Locked, posto je momak zaboravio vjerojatno :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Maj 12, 2011, 18:45:16 POSLE PODNE
Locked, posto je momak zaboravio vjerojatno :D

A imao sam osjećaj da mi je neÅ¡to promaklo  xD
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265