[pomoc] error

Započeo sampzone, Maj 10, 2011, 22:03:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mod koji ja koristim: BU

problem: htjeo sam da naprabim textdrav na loginu i pojavio mi se error a to je :


C:\Documents and Settings\Brkovic\Desktop\bu mod\gamemodes\balkan-underground.pwn(12992) : error 037: invalid string (possibly non-terminated string)
C:\Documents and Settings\Brkovic\Desktop\bu mod\gamemodes\balkan-underground.pwn(12992) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Brkovic\Desktop\bu mod\gamemodes\balkan-underground.pwn(12992) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Brkovic\Desktop\bu mod\gamemodes\balkan-underground.pwn(12992) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.


Dio skripte: 12992 red je: ulazak1 = TextDrawCreate(11.000000,334.000000,"\\\\\\\\\\\\\\www.sampzone.info\\\\\\\\\\\\\\\\\");


a na vrhu moda sam stavio i : new Text:ulazak1;

Hvala za pomoc unaprijed!

makni sve ove kose crte na toj liniji
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Citat: eXtreme poslato Maj 10, 2011, 23:10:17 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 10, 2011, 23:01:14 POSLE PODNE
makni sve ove kose crte na toj liniji
Sto bi makao kad je pod "//"
moj bed pod \ ne pod / xd BTW.probaj maknuti te crte svejedno pa reci!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √