SAMP Enb Series

Započeo BloOm3R!, Maj 10, 2011, 15:23:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Potreban mi je enb series za samp ak ima moze download evo jacina komp-a otprilike.

RAM:4 G
GRAFA:1 G
PROCESOR:3.20

Citat: Bloomer poslato Maj 10, 2011, 15:23:54 POSLE PODNE
Potreban mi je enb series za samp ak ima moze download evo jacina komp-a otprilike.

RAM:4 G
GRAFA:1 G
PROCESOR:3.20

enb series ti je za grafiku i tako te neke modifikacije nema nista sa samp posebno..
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 15:25:49 POSLE PODNE od Killer NO. 1


imam ja za moj komp dacu ti malo je slabiji,savrseno radi sam sam ga konfigurirao + u samp verziji ti je default mod jer ono more iz enb-a ne radi na sampu
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

pa sam vidio na youtube da ima za samp enb series i to bas ocu  :'(

ima toga, imas na gta gaming ja mislim hummy enb series nesto tako samo kucaj enb series i vidjet ces ali potrebno ti je masinerija od kompa...
Ali ja mislim da ti ni nece raditi na 0.3c verziji jer je to malo stariji neb koji je on napravio za samp, a nije onda bio 0.3c tako da... bolje  ti je koristiti ako oces ovaj moj sa defaultnom vodom nego ono bijelo
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

pa gdje da uzmem tvoj  :D daj download

cekaj, na informatici sam, metnut cu ti poslje na media fire (za 20-30 minuta)

evo ti DL: btw.kad udes u igru nemoras stisnut shift + F12 stavio sam automatski
http://www.mediafire.com/?z6ledvzkfpt3c45
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 17:20:56 POSLE PODNE od System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √