TextDraw [[STATS]] YUnitedBalkan Rp

Započeo Yoldic, Maj 10, 2011, 14:56:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo malo cu da vam prezentiram stats jednog servera koji je u izradi i po svemu sudeci  bit ce jedan od boljih na Balkanu.
Stats ima svoj menu, znaci mozete se kretati po opcijama (racun,imovina...) koristeci num 4 i num 6 i odabirati koristeci SPACE.

Imovina

Racun



Malo su slike uvecane molim vas ne zamjerite!!!
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 15:00:45 POSLE PODNE od Yoldic
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

Jako slično onom starom sa CH. Čak i radi na istom principu - 4,6,space.  ::)

Inače je malo razbacano za moj ukus.
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 15:00:32 POSLE PODNE od Lazy Ass


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Yoldic poslato Maj 10, 2011, 14:56:10 POSLE PODNE
bit ce jedan od boljih na Balkanu.
hahahha xD al se odma hvalis.
U tom si dosta kopirao CH ali lijepo mi to izgleda ;)

Citat: Lazy Ass poslato Maj 10, 2011, 14:59:58 POSLE PODNE
Jako slično onom starom sa CH. ÄŒak i radi na istom principu - 4,6,space.  ::)

Inače je malo razbacano za moj ukus.

Na ch su imali odlicnu idjeu sa tim i takav menu je odlican, nismo vidjeli jos servera na balkanu osim ch sa takvim  menu statsom pa smo uradili i mi jedan  ;) ;) ;)

                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

Citat: Yoldic poslato Maj 10, 2011, 14:56:10 POSLE PODNE
Evo malo cu da vam prezentiram stats jednog servera koji je u izradi i po svemu sudeci  bit ce jedan od boljih na Balkanu.
mislim da nece, barem nece tu bit popularan... jer ce biti izbrisan zbog kopiranja... :S
jel vi ( opcenito mislim ) mozete sami nesto napravit,a da ne kopirate...
btw. nije lose...

Stvar nije u kopiranju,stvar je u tome sto su svi serveri slicni  i onda kada zelis raditi na visem nivou radis kao najboji u svom okruzenju sto je jako tesko.
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

Aj odi na CH i kad udes utipkaj /ucp i onda reci da su tvoji bolji ,,,,,

Citat: Dexter poslato Maj 10, 2011, 15:10:43 POSLE PODNE
Aj odi na CH i kad udes utipkaj /ucp i onda reci da su tvoji bolji ,,,,,
Niko nije reko da je bolji od Ch nego jedan od boljih :D
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

Citat: Yoldic poslato Maj 10, 2011, 15:13:32 POSLE PODNE
Citat: Dexter poslato Maj 10, 2011, 15:10:43 POSLE PODNE
Aj odi na CH i kad udes utipkaj /ucp i onda reci da su tvoji bolji ,,,,,
Niko nije reko da je bolji od Ch nego jedan od boljih :D


skroz je slicno na CH :)
al dobro je

Citat: [Magura]G4NG4$TA poslato Maj 10, 2011, 15:20:54 POSLE PODNE
Citat: Yoldic poslato Maj 10, 2011, 15:13:32 POSLE PODNE
Citat: Dexter poslato Maj 10, 2011, 15:10:43 POSLE PODNE
Aj odi na CH i kad udes utipkaj /ucp i onda reci da su tvoji bolji ,,,,,
Niko nije reko da je bolji od Ch nego jedan od boljih :D


skroz je slicno na CH :)
al dobro je
Bitno je da se razlikujes od vecine, a svako zeli biti slican NAJBOLJEM
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 15:25:07 POSLE PODNE od Yoldic
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

...Neno...

Veoma slican kao sto je bio na CH !  ;) A iskreno,ocjena 9/10,kao sto je Lazzy Ass rekao,malo je razbacano!

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 10, 2011, 15:28:18 POSLE PODNE
Veoma slican kao sto je bio na CH !  ;) A iskreno,ocjena 9/10,kao sto je Lazzy Ass rekao,malo je razbacano!
Nije razbacano nego slike su dosta uvelicane
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

heh bit ce banova opet... neki izgleda ne zele napravit nesto svoje, vec cim netko nesta napravi oni odmah idu kopirat... kao oni botovi sto kopiraju ch u svakom dijelu, cak i tekst za opis kopirali, mislim na onog hoxya i ekipu...

a i ti ces za njima s ovog foruma!

Dude bio sam na otvaranju tog srw vjeruje vise bugova nide nisam vidio ...

Citat: Dude poslato Maj 10, 2011, 15:47:17 POSLE PODNE
heh bit ce banova opet... neki izgleda ne zele napravit nesto svoje, vec cim netko nesta napravi oni odmah idu kopirat... kao oni botovi sto kopiraju ch u svakom dijelu, cak i tekst za opis kopirali, mislim na onog hoxya i ekipu...

a i ti ces za njima s ovog foruma!
Dobro sad napravili smo stats i sad je kopija CH, jbg necu da se namecem i svadjam
ali stvar samo radi na istom principu, a meni se cini da se razlikuje od ch statsa a i sam znas
da nepravimo ovdje novu igricu i normalno je da stvari budu slicne  jer u principu sve funkcionse na istom principu
uz ovo zelim jos da iskazem veliki respekt za citav CH a narocite tebe Djuro, nadam se da nece bit nesuglasica
dalje sto se tice nas
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 16:19:40 POSLE PODNE od Yoldic
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]