Afrika Gaming - News

Započeo The Writer, Maj 09, 2011, 21:17:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

The Writer


Afrika Gaming - News






  • Pozdrav svim vjernim članovima ovog foruma,

Naime ovim putem bi Afrika Gaming Tim želio da Vas obavijesti o nekoliko novosti.
Pa krenimo redom.


1. Afrika Gaming je prvi server koji svojim članovima daje mogućnost da zavire u server prije otvaranja. Naime radi se o PDF-u "Upoznavanje servera" kojeg mozete posjetiti klikom ovdje -> http://afrika-gaming.com/forum/index.php?board=128.0
Kako je ideja startala prije 15 minuta nema jos mnogo sadrzaja ali tokom par dana biti ce dodane kljucne lokacije, kako bise korisnici naseg foruma ali uskoro i servera, upoznali sa istim te time bolje snašli nakon otvaranja servera.




2. Afrika Gaming već nekoliko dana za redom ruši DNEVNE rekored posjeta foruma, te se nadamo nastaviti taj trend i u buducnosti.





3. Afrika Gaming TS3:
IP: 178.63.165.90
Port: 9995

Ukoliko trebate sobu za nešto javite se, to može biti za klan, za zabavu, za pričanje ili nešto drugo.




4. Afrika Gaming statistika je u svom najboljem izdanju:
Statistika Foruma    12.451 Postova u 674 Tema od 241 ÄŒlanova




Budite na svome, budite na Afrika Gaming
www.afrika-gaming.com

A sad je 8 gostiju,a 24 korinika,eto jos vise  :D :D :D

The Writer


Sada nas je jos vise.

8 Gostiju, 28 Korisnika (4 Prijatelja)
Aktivnih korisnika u zadnjih 60 minuta:
mafica .pwn, Nixa, Hitman, Hawks, IgOrTELEP, NaneK, Adobe, gonss, Gangasta300, x3m, Mario, Luka007, N1n0, Paradox, Hutch Dano, ivanVU, Ante_Dracar aka Lopa, maRmun ^^, zero, Baja, X-zeR* aka Vilko, hyper107, Stefan_Dominic, Mr.WorldWide, TechniQue, RinDO ^^, KillerMan, filter

Cestitke administraciji,iako sam njihov clan :P, idemo do kraja !

Mikic95

Eno i ja doÅ¡o da vam poboljÅ¡am statistiku   :P  Svaka čast, samo napred !  Kad se otvori server bit će to odlično.

The Writer

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 09, 2011, 21:36:19 POSLE PODNE
Eno i ja doÅ¡o da vam poboljÅ¡am statistiku   :P  Svaka čast, samo napred !  Kad se otvori server bit će to odlično.

Hvala  ;)


12 gostiju i 31 clan sad ;)
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

The Writer


XxKeKoxX

Svaka  vam cast svima, jer se vidi da Afrika Gaming postize puno toga i da ce ih jos postic.......

ja se nemogu reggat :S A i paradox mi reko da vam sklepan neki Auto salon pa radim na tom
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

The Writer

Hvala  ;)

@ System32, Auto salon vec imamo tako da ne moras, iako nisam o tome informisan, to se tice registracije ako imas problema sa onom slikom idi preko nekog drugo browsera jer moguce je da ti taj trenutni ne moze ucitati iz nekog razloga


iako ste mi konkurencija sretno vam.

trenutno
Korisnika: 34
Gostiju: 23

to se mora pohvalit.



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

The Writer