Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Baff

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Februar 06, 2010, 19:51:55 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 06, 2010, 19:04:07 POSLE PODNE
Sta se mucis , odes na my computer - disk na kojem ti je instaliran GTA - direktorij GTA i jednostavno zbrises cjeli Rockstar direktorij . Nakon tog odi na my documents i zbrisi sve sto se veze za GTA :Sa .. et nadam se da sam ti pomogao . Ako to neide uzmi CCleaner koji ima vlastiti unistaler za sve aplikacije.
i tako ti se nakuplja smece u registryu, bolje da uzme Your Unistaller ili slican program i onda unistalira a ne ovako kako si mu rekao

ili pobrise sve na disku,sve zbrise  u my documentsu,zbrise ga dolje i na start>all programs i onda ode na  "Add or Remove Programs" i tu ga uninstalira i sve 5 bidne :O ?

r4z0r

Jebo te registry koji zauzima 5 byte-a kad sranje pola tih unistallera uopce nerade i zauzimaju po par mb-a .
Sem tog naveo sam CCleaner koji prise nepotrebne registrye .

Citat: Chrisâ,,¢ poslato Februar 06, 2010, 20:03:11 POSLE PODNE
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Februar 06, 2010, 19:51:55 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 06, 2010, 19:04:07 POSLE PODNE
Sta se mucis , odes na my computer - disk na kojem ti je instaliran GTA - direktorij GTA i jednostavno zbrises cjeli Rockstar direktorij . Nakon tog odi na my documents i zbrisi sve sto se veze za GTA :Sa .. et nadam se da sam ti pomogao . Ako to neide uzmi CCleaner koji ima vlastiti unistaler za sve aplikacije.
i tako ti se nakuplja smece u registryu, bolje da uzme Your Unistaller ili slican program i onda unistalira a ne ovako kako si mu rekao

Nemas sta..nista nije bolje od TuneUp ulites...imam verziju 2008 i sve cisti...komp mi je ko sunce uvjek cist...ima vise funkcija...key se lako nade na serialsws ili negdje

Ja imam verziju 2009 TuneUp, al piratirani  :P, inace moras platit da t :P bude original
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

[CH]grudvo

ovisi mozda i ne moras platiti :P

iYoko

Citat
Ja imam verziju 2009 TuneUp, al piratirani  :P, inace moras platit da t :P bude original

Znate li vi sta uopce znaci original? Znaci da morate platiti da ga imate.  I tuneup i SA i bilo sta sto se placa morate platiti da bude original.

Citat: [CC]iYoko poslato Februar 07, 2010, 10:46:14 PRE PODNE
Citat
Ja imam verziju 2009 TuneUp, al piratirani  :P, inace moras platit da t :P bude original

Znate li vi sta uopce znaci original? Znaci da morate platiti da ga imate.  I tuneup i SA i bilo sta sto se placa morate platiti da bude original.

Da, a ja jedva cekam da idem na fakultet, tj ici cu u varazdin na FOI, nedavno sam sad saznao da imaju za sve proizvode license i da si studenti mogu uzet free za sve...

r4z0r

Evo da ne idem od poruke do poruke ovdje cu se zahvalit svima koji su mi cestitali na 1000 postu :) (vec 1003)

[CH]grudvo

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 07, 2010, 13:25:12 POSLE PODNE
Evo da ne idem od poruke do poruke ovdje cu se zahvalit svima koji su mi cestitali na 1000 postu :) (vec 1003)

cestitam macko xD jesi spammercina boli te lafcina kad si qrcina xD

congratualtisonisdnon xD









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |



turker_kc

Citat: °|Chris|° poslato Februar 07, 2010, 10:48:32 PRE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 07, 2010, 10:46:14 PRE PODNE
Citat
Ja imam verziju 2009 TuneUp, al piratirani  :P, inace moras platit da t :P bude original

Znate li vi sta uopce znaci original? Znaci da morate platiti da ga imate.  I tuneup i SA i bilo sta sto se placa morate platiti da bude original.

Da, a ja jedva cekam da idem na fakultet, tj ici cu u varazdin na FOI, nedavno sam sad saznao da imaju za sve proizvode license i da si studenti mogu uzet free za sve...

Es pametan zar ne ?

Ako vec oces ici na racunarstvo idi na FER tamo imas sta za vidjet...

Ludi Grad

loool jeste vidjeli ovo  ;D  ;) .... cccc Correlli nisam znao da si pjandura  :D  :P

Ako ne vjerujes da je Correli pjandura klikni me
8)
Poslednja Izmena: Februar 07, 2010, 16:08:11 POSLE PODNE od [LG]MaX_PaYnE_