Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

iYoko

Hmm... Ako mene pitas...

Zasto su mi napravili Vin Disela od Maxa???

Correlli

Hehe, smiješno je što piše "Winter 2009" :P. Neće to još neko vrijeme, koliko ja znam toćni datum se ne zna (negdje u 2010 godini će biti, valjda uskoro), ali to je jedna od igra koje ćekam. :)

Evo spisak:
- Mafia 2 (PC),
- Serious Sam 3 (PC),
- Assassin's Creed II (PC),
- Splinter Cell 5: Conviction (PC),
- Max Payne 3 (PC),
- Episodes from Liberty City (The Lost and Damned, The Ballad of Gay Tony) (PC).
Poslednja Izmena: Februar 04, 2010, 22:09:29 POSLE PODNE od Don Correlli

iYoko

Mafia 2 - Propalo
Serius Sam 3 - Nikako da dodje...
AC II - Nadmasio ovoga prije... Jebu nas korisnike za PC ali doci ce NAJBOLJA IGRA IKAD....
SC:5 - Previse ih je
Max Payne 3 - Obrijali Maxa



ljudi jel mi moze ko pomoc nemogu izbrisat GTA nikako ideom u control panel i odem remove ali nece stalno ceka kao ucitava ceko sam 10 minuta nije ucitalo

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

probaj all programs,gta san andreas,uninstall =)  ;D ;D :P







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




nece jbg

mozda cu mod kada budem isos a cdom posto an cdu ima uninstall

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Mafia 2 propalo ??? Si ti lud?! To če bit jedna od najboljih sandbox igara u 2010.




Ludi Grad

Mafia uvjedivo najjaca igrica zajedno sa Max Paynom  ;D  , a evo nesto sto sam nasao neke novosti o izlasku, ali nikad se ne zna kad ce sta izaci  ;)

Iako je treći nastavak popularnog Max Paynea trebao izaći ove zime, Rockstar Vancouver je izjavio da bi Max Payne 3 trebao izaći izmeÄ'u 1. augusta i 31. oktobra za PC,Xbox 360 i PS3. Max Payne 3 će nas staviti u ulogu već zastarjelog Maxa, koji je mnogo drugačiji nego prije, kako sam Rockstar kaže. Pored popularnog bullet time u igru se uvodi i zaklon, kao i joÅ¡ par novih poteza, a mjesto sukoba će ovoga puta biti na otvorenim prostorima.

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 05, 2010, 14:04:57 POSLE PODNE
Mafia uvjedivo najjaca igrica zajedno sa Max Paynom  ;D  , a evo nesto sto sam nasao neke novosti o izlasku, ali nikad se ne zna kad ce sta izaci  ;)

Iako je treći nastavak popularnog Max Paynea trebao izaći ove zime, Rockstar Vancouver je izjavio da bi Max Payne 3 trebao izaći izmeÄ'u 1. augusta i 31. oktobra za PC,Xbox 360 i PS3. Max Payne 3 će nas staviti u ulogu već zastarjelog Maxa, koji je mnogo drugačiji nego prije, kako sam Rockstar kaže. Pored popularnog bullet time u igru se uvodi i zaklon, kao i joÅ¡ par novih poteza, a mjesto sukoba će ovoga puta biti na otvorenim prostorima.

Ljepo, ja jos uvjek igram mafiu 1 :D

[CH]grudvo

ne gubite vrijeme cekajuci da igre izadju nek igre gube vrijeme cekajuci vas da ih kupite xD

r4z0r

Sta se mucis , odes na my computer - disk na kojem ti je instaliran GTA - direktorij GTA i jednostavno zbrises cjeli Rockstar direktorij . Nakon tog odi na my documents i zbrisi sve sto se veze za GTA :Sa .. et nadam se da sam ti pomogao . Ako to neide uzmi CCleaner koji ima vlastiti unistaler za sve aplikacije.

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 06, 2010, 19:04:07 POSLE PODNE
Sta se mucis , odes na my computer - disk na kojem ti je instaliran GTA - direktorij GTA i jednostavno zbrises cjeli Rockstar direktorij . Nakon tog odi na my documents i zbrisi sve sto se veze za GTA :Sa .. et nadam se da sam ti pomogao . Ako to neide uzmi CCleaner koji ima vlastiti unistaler za sve aplikacije.
i tako ti se nakuplja smece u registryu, bolje da uzme Your Unistaller ili slican program i onda unistalira a ne ovako kako si mu rekao

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Februar 06, 2010, 19:51:55 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 06, 2010, 19:04:07 POSLE PODNE
Sta se mucis , odes na my computer - disk na kojem ti je instaliran GTA - direktorij GTA i jednostavno zbrises cjeli Rockstar direktorij . Nakon tog odi na my documents i zbrisi sve sto se veze za GTA :Sa .. et nadam se da sam ti pomogao . Ako to neide uzmi CCleaner koji ima vlastiti unistaler za sve aplikacije.
i tako ti se nakuplja smece u registryu, bolje da uzme Your Unistaller ili slican program i onda unistalira a ne ovako kako si mu rekao

Nemas sta..nista nije bolje od TuneUp ulites...imam verziju 2008 i sve cisti...komp mi je ko sunce uvjek cist...ima vise funkcija...key se lako nade na serialsws ili negdje