Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

baff ti si babica da... ja sam vuk -.-





Možda misli na lugara?  ??? 8)
Poslednja Izmena: Januar 29, 2010, 20:30:31 POSLE PODNE od Nik Delgad




PozZz  :( eo ja skinio oni country i trazin razora da mi pomogne i ne odgovara :( a aj trebam pomoc oko moga servera i nece niko koga sam pitao da mi pomogne...ja neznam sta ce njima onda "s/moderator"ako mi neko moze pomoc molim vas!!! neko pm :(

sta ce ti server kao da ces imati nekog da ti igra?? :) kakva ti je konekcija, mislis li to hostat ili ne?

r4z0r

Nema veze to je bug u prici , mogu dvije bakice bit :)

da nece crashat sa dve bakice?? xP

r4z0r

Ma nece , ionako je jedna bakica bot  ;D

Citat: deadmencro poslato Januar 29, 2010, 20:53:48 POSLE PODNE
PozZz  :( eo ja skinio oni country i trazin razora da mi pomogne i ne odgovara :( a aj trebam pomoc oko moga servera i nece niko koga sam pitao da mi pomogne...ja neznam sta ce njima onda "s/moderator"ako mi neko moze pomoc molim vas!!! neko pm :(

Imas odredeni dio podforuma di mozes trazit pomoc.Otvori temu pa ce ti netko pomoc,smaranjem na PM neces nista postic.

Correlli

Citat: deadmencro poslato Januar 29, 2010, 20:53:48 POSLE PODNE
PozZz  :( eo ja skinio oni country i trazin razora da mi pomogne i ne odgovara :( a aj trebam pomoc oko moga servera i nece niko koga sam pitao da mi pomogne...ja neznam sta ce njima onda "s/moderator"ako mi neko moze pomoc molim vas!!! neko pm :(

Super Moderator je tu da održava forum, nije obavezno da odgovara na svako pitanje. Imaš posebni forum za pomoć u skriptanju, pitaj tamo.


pozz eo mislim se za HOST pa moran provjerit jos par stvari...pa bili mi mogli pomoc s ovin http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=3220.0 TAMO POSTAJTE!

[CH]grudvo

Citat: [CC]Stormer poslato Januar 30, 2010, 00:01:12 PRE PODNE
ja sam batman xd "bjEzte picke evo batman-a" a pozdrav mi je "houhouhou" xd dakle ja sam mjesanac d.mraza i batmana :)

batman usta ti ga metnem :P

Citat: [CH]grudvo poslato Januar 30, 2010, 16:54:57 POSLE PODNE
Citat: [CC]Stormer poslato Januar 30, 2010, 00:01:12 PRE PODNE
ja sam batman xd "bjEzte picke evo batman-a" a pozdrav mi je "houhouhou" xd dakle ja sam mjesanac d.mraza i batmana :)

batman usta ti ga metnem :P

hahah skuvo te :P
LG ip- 188.40.57.132:7704
uskoro i rpg

Aj neki mi nade netko temu kako ubaciti vozila u GF mod znam da sam negdje vidio ali ne znam gdje uopce trazit lol


Odsutan dok ne doÄ'em.