Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Baff

Citat: Don Correlli poslato Januar 22, 2010, 15:47:47 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 22, 2010, 15:11:43 POSLE PODNE
Za ovo zasluzujes ban...ali ne zanima me..kao prvo ako nisi skuzio tih 100 postova ja nezz kako se pojavilo uglavnom na neko vrijeme ih nije bilo jer su te teme neke bile izbrisane...pogledaj da su se i razoru,corelliu i galebu digli postovi....

Dijete Trajko je (ne znam kako..) uspio da upane u raćun Super Moderatoru i izbrisao je 2 topika ("Glavni razgovor") i zajedno sa temama su se smanjili i postovi korisnicima koji su postali ovdje, zato sam rućno vratio postove onima koji su najviše postali u ta 2 topika.

Pozdrav,
  Correlli

da neznas mozda adresu od trajka?

Ludi Grad

Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:24:04 POSLE PODNE
da neznas mozda adresu od trajka?
ajooj boze ovaj Baff mi je postao idol na ovome FORUMU.......njegovom svakom postu se smijem  :D ......

P.S. Baff koja si ti budala od cojeka....  ;D  ;)  :P

Baff

Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 22, 2010, 17:26:51 POSLE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:24:04 POSLE PODNE
da neznas mozda adresu od trajka?
ajooj boze ovaj Baff mi je postao idol na ovome FORUMU.......njegovom svakom postu se smijem  :D ......

P.S. Baff koja si ti budala od cojeka....  ;D  ;)  :P

hvala hvala i naravno MIR U SVIJETU !

turker_kc

Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:28:16 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 22, 2010, 17:26:51 POSLE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:24:04 POSLE PODNE
da neznas mozda adresu od trajka?
ajooj boze ovaj Baff mi je postao idol na ovome FORUMU.......njegovom svakom postu se smijem  :D ......

P.S. Baff koja si ti budala od cojeka....  ;D  ;)  :P

hvala hvala i naravno MIR U SVIJETU !


DAJTE COJEKU NOBELOVU NAGRADU ZA MIR ! MOJ IDOL !

Correlli

Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:24:04 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Januar 22, 2010, 15:47:47 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 22, 2010, 15:11:43 POSLE PODNE
Za ovo zasluzujes ban...ali ne zanima me..kao prvo ako nisi skuzio tih 100 postova ja nezz kako se pojavilo uglavnom na neko vrijeme ih nije bilo jer su te teme neke bile izbrisane...pogledaj da su se i razoru,corelliu i galebu digli postovi....

Dijete Trajko je (ne znam kako..) uspio da upane u raćun Super Moderatoru i izbrisao je 2 topika ("Glavni razgovor") i zajedno sa temama su se smanjili i postovi korisnicima koji su postali ovdje, zato sam rućno vratio postove onima koji su najviše postali u ta 2 topika.

Pozdrav,
  Correlli

da neznas mozda adresu od trajka?

Ne znam na koju adresu misliš? Kućnu ili?

Baff

Citat: Don Correlli poslato Januar 22, 2010, 17:37:03 POSLE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:24:04 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Januar 22, 2010, 15:47:47 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 22, 2010, 15:11:43 POSLE PODNE
Za ovo zasluzujes ban...ali ne zanima me..kao prvo ako nisi skuzio tih 100 postova ja nezz kako se pojavilo uglavnom na neko vrijeme ih nije bilo jer su te teme neke bile izbrisane...pogledaj da su se i razoru,corelliu i galebu digli postovi....

Dijete Trajko je (ne znam kako..) uspio da upane u raćun Super Moderatoru i izbrisao je 2 topika ("Glavni razgovor") i zajedno sa temama su se smanjili i postovi korisnicima koji su postali ovdje, zato sam rućno vratio postove onima koji su najviše postali u ta 2 topika.

Pozdrav,
  Correlli

da neznas mozda adresu od trajka?

Ne znam na koju adresu misliš? Kućnu ili?

reko sam ti na PM al evo i ovde cu mozda neko ima :D

znaci KUCNA adresa mi trebao bas onakva kao kad saljes paketice postom ili pisma  :D

Correlli

Citat: Baff poslato Januar 22, 2010, 17:43:18 POSLE PODNE
reko sam ti na PM al evo i ovde cu mozda neko ima :D

znaci KUCNA adresa mi trebao bas onakva kao kad saljes paketice postom ili pisma  :D

Nažalost nemam više, znam da je netko jednom stavio njegovu adresu ovdje na forum za ostale ako bi ga željeli izlemati ali netko od Moderatora je izbrisao post.
Poslednja Izmena: Januar 22, 2010, 17:48:06 POSLE PODNE od Don Correlli

Ludi Grad

daj koji qrac zakljucavajunama teme ne mogu kritikovati malo......... http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=9.0   ovde odma lockana...omg....   :-[  :-\
Poslednja Izmena: Januar 22, 2010, 18:16:51 POSLE PODNE od _MaX_PaYnE_

Ludi Grad

Citat: ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Januar 22, 2010, 18:25:15 POSLE PODNE
ti si nama odma izbrisao "back space deathmatch," postujemo mi ta pravila.ali pogledaj lg,nije proslo mjesec dana 2 teme imaju. ;)
aj nemoj se samo ti jos javljat....kako te bre nije sramota da dolazis na server reklamirati.......a za LG prvo se nauci racunati, onda nauci mjesece pa tek onda mi nest pricaj.......a dotada pozz.....i rijec je u tome sto je covjek stavio ako hocete host recite.....a ne znam ni o cemu je rijec....tako da psssst....

Na brzino sam ovo cito pa nisam siguran da sam dobro skuzio,max payne je izbriso reklamu servera iz podforuma namjenjenom za reklamiranje jer su na njegovom serveru reklamirali taj server?

@Sto se tice trajka
-Netreba njega lemat i nanosit mu neke nove boli,dovoljna mu je kazna jer je takav kakav je,Å¡to psihicki,sto fizicki.

Ludi Grad

Citat: ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Januar 22, 2010, 20:02:08 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2971.0  -ovo ti je zadnja tema
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=949.0  Srpanj 30, 2009, 02:37:32
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=902.0 Srpanj 24, 2009, 02:04:16

Nemoj mi nesto prosipat kad je tu razdoblje 6 dana.A ti si nama obrisao teme,+zakljucavas teme,a svoje od LGa ostavljas pa cak do 4 stranice.I na kraju lockas kada se svi iskazu ;)
P.S:To sto sam ja reklamirao,dokazi,stavi me,i gotovo :D
Nije bed...
Ovako ja tad nisam bio uopste MODERATOR tako da nije moja greska........drzim se PRAVILA FORUMA!!!!! Svoje teme ostavljam jer sam ih ja postavio i ja mogu reci kad ce LOCK, a ako se ne varam a ne varam se Help je rekao da se TEMA LOCKA....i Locko sam vasu temu.....A razdoblje 6 dana nije moja greska nego drugog moderatora ko je tad bio.......

Citat: dinkO14 poslato Januar 22, 2010, 19:40:54 POSLE PODNE
Na brzino sam ovo cito pa nisam siguran da sam dobro skuzio,max payne je izbriso reklamu servera iz podforuma namjenjenom za reklamiranje jer su na njegovom serveru reklamirali taj server?
ne nisi dobro procitao  :P ...... Ja sam im obrisao jednu temu jer je jedna postana bila, a sledeci dan su odma drugu........i msm da sam je obrisao jer je tako i trebalo.....a nisam obrisao jer su reklamirali na mom serveru...iako bi me bila sramota, prvo HELPA jer je rekao da nece dolaziti po igrace CHa i LGa, a Sven je dosao cak po igraca CHa na Moj server.......ako hocete dokaze dobit cete......
Pa Sven ako ti je za pohvalu da ides po drugim serverima trazit i reklamirati igrace ja bi se sramio........i to odes na bas onaj sto ne treba....ali nema veze, mozda si covjek bez obraza....... ;)  8)

[CH]grudvo

Citat: Don Correlli poslato Januar 22, 2010, 15:47:47 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 22, 2010, 15:11:43 POSLE PODNE
Za ovo zasluzujes ban...ali ne zanima me..kao prvo ako nisi skuzio tih 100 postova ja nezz kako se pojavilo uglavnom na neko vrijeme ih nije bilo jer su te teme neke bile izbrisane...pogledaj da su se i razoru,corelliu i galebu digli postovi....

Dijete Trajko je (ne znam kako..) uspio da upane u raćun Super Moderatoru i izbrisao je 2 topika ("Glavni razgovor") i zajedno sa temama su se smanjili i postovi korisnicima koji su postali ovdje, zato sam rućno vratio postove onima koji su najviše postali u ta 2 topika.

Pozdrav,
  Correlli

taj smod je za 10

ajme citam ove sve postove. LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ja neznam koji je svima vama kurac, ja dodem ovdje zajebavam se i jebem pandi mater i on meni, ali to nije jer je on debil ili ja, nego iz zajebancije, a vi svi onako realno. :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ludi Grad


Opet ste se poceli raspravljat oko servera i pametovat.Pobriso sam vam postove,iduci put ban.