Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


Prilicno puno treba na CH. I jos jedna napomena, usporedujte hostove cija je baza nekoliko gigabajta i cija je nekoliko megabajta, i ciji forum ima 200 clanova i ciji ima 8000 clanova. Tako ne prikazuje se realno stanje. Jer naravno da ce biti brzi forum koji ima 20 posjetitelja od onog koji ima 200 posjetitelja. Iako je ovo za CH malo previse, trebaju jaci serveri ocito.

Citat: admin poslato Januar 15, 2010, 00:15:29 PRE PODNE
Prilicno puno treba na CH. I jos jedna napomena, usporedujte hostove cija je baza nekoliko gigabajta i cija je nekoliko megabajta, i ciji forum ima 200 clanova i ciji ima 8000 clanova. Tako ne prikazuje se realno stanje. Jer naravno da ce biti brzi forum koji ima 20 posjetitelja od onog koji ima 200 posjetitelja. Iako je ovo za CH malo previse, trebaju jaci serveri ocito.

Da, ja mislim da bi morali preci na infoit.hr tj sad se zovu infonet...djuro je njihov reseller tako dabi mogao im tamo hosting otvoriti a domenu samo redirectaju, a i forum bi morali ponovo postvit ovo im je previse zaguseno...

Samo da vamo komentiram ovaj citat jer me nisam bio kuci,nemoijte mi zamjerit.
Citat: admin poslato Januar 15, 2010, 00:15:29 PRE PODNE
Ch je prije mateja bila dotakla dno. I to nece nitko osporiti niti ima pravo, niti ce itko po tome pljuvati
Kad je CH bila na dnu,sto se tice rpg-a,Ja sam ujedno radio i Mod za RPG i za DM,ako me pamcenje sluzi imao sam 2 panela,od RPG/DM-a i od samog DM-a.Tu je jos bio cisti RPG.Kasnije je to matej preuzeo jer sam bio pretrpan ali idalje sam radio skripte koje je matej stavljao.I naravno od samog osnivalja balkan sampa u kojem sam i ucestvovao i naravno da znam tko je svatko od ovih vamo ljudi.Dalje nastavite sa svojom temom ja sam samo ovo htio reci.Hvala!

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Ludi Grad

nego mene zanima kao i vecinu ko je dobio ban u onoj raspravi.........da vidimo jel ista realno  ;)  :D
zez se nego Correlli ako mozes postati da znamo cije postove necemo citati koliko dana???......

Correlli

Sve smo opozorili u onoj temi ali JoeBullet nije reagirao na upozorenje i zato je dobio ban.

Bullet skoro pa ima Hattrick po banovima u jednom danu  ;D

Baff

Ma sve je to lijepo i bajno...

ali TKO MENI STALNO BRISE POSTOVE? xD

jebote ja smisljam pola sata da kazem nesto 'pametno' i neko mi post pobrise -.-'

btw: bulleta banovat je grijeh...grijesnici jedni...ccc

Ludi Grad

ma na ovom Forumu se brise sve sto nije lijepo da javnost vidi.......i to cesto se brise.......ali nzm ko  :D  ;D  ;)

Correlli

Citat: Baff poslato Januar 16, 2010, 00:18:40 PRE PODNE
ali TKO MENI STALNO BRISE POSTOVE? xD

Ako misliš na onaj glupi post:
Citat: Baff poslato Januar 15, 2010, 19:46:44 POSLE PODNE
ma derpe neate pojma nijedni ni drugi  :-X

ajte s menom na /* NG sajt link*/  ;D
onda sam to ja.
Ovakvi glupi postovi nisu potrebni u temi u koju si ti postao.

Baff

Citat: Don Correlli poslato Januar 16, 2010, 00:24:40 PRE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 16, 2010, 00:18:40 PRE PODNE
ali TKO MENI STALNO BRISE POSTOVE? xD

Ako misliš na onaj glupi post:
Citat: Baff poslato Januar 15, 2010, 19:46:44 POSLE PODNE
ma derpe neate pojma nijedni ni drugi  :-X

ajte s menom na /* NG sajt link*/  ;D
onda sam to ja.
Ovakvi glupi postovi nisu potrebni u temi u koju si ti postao.

ti postovi su umjetnost...

Ludi Grad

Citat: Baff poslato Januar 16, 2010, 00:32:49 PRE PODNE
ti postovi su umjetnost...
Baff nije ni tebi lako......  ;D  ;)


EDIT: jbt Correlli nzm sta se desava kad kliknem na FORUM ne prikazuje mi da imaju NOVI POSTOVI, nego tek kad udjem ima ono  novo ...... sta bi moglo biti????
Poslednja Izmena: Januar 16, 2010, 00:50:51 PRE PODNE od _MaX_PaYnE_

Baff

Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 16, 2010, 00:34:11 PRE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 16, 2010, 00:32:49 PRE PODNE
ti postovi su umjetnost...
Baff nije ni tebi lako......  ;D  ;)


EDIT: jbt Correlli nzm sta se desava kad kliknem na FORUM ne prikazuje mi da imaju NOVI POSTOVI, nego tek kad udjem ima ono  novo ...... sta bi moglo biti????

OMG POCELO JE :O

[CH]grudvo

posalji correlu pp mozda nece imat vremena da otvori gl chat

Citat: Baff poslato Januar 16, 2010, 00:18:40 PRE PODNE
Ma sve je to lijepo i bajno...

ali TKO MENI STALNO BRISE POSTOVE? xD

jebote ja smisljam pola sata da kazem nesto 'pametno' i neko mi post pobrise -.-'

btw: bulleta banovat je grijeh...grijesnici jedni...ccc


lol i ja bi tebi pobrisao pola postova, samo kad je bila tema o potresu nez  di sad, ti si rekao onome ko je otvorio temu, ajde na msn

to ti i nije bilo bas pametno

Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 16, 2010, 00:34:11 PRE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 16, 2010, 00:32:49 PRE PODNE
ti postovi su umjetnost...
Baff nije ni tebi lako......  ;D  ;)


EDIT: jbt Correlli nzm sta se desava kad kliknem na FORUM ne prikazuje mi da imaju NOVI POSTOVI, nego tek kad udjem ima ono  novo ...... sta bi moglo biti????

pa kao da ti je bitno, ali probaj cookie ocistit, ili obrisi cjelu povjest :D pregledavanja i svih gluposti :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM