Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Pitao sam Corellija koj on koristi a nisam trazio da mi vi date neki xD
Al fala ovaj je dobar idem isprobat xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Correlli

Ovaj Å¡to ti je dinkO14 dao nije slab, koristio sam ga neko vrijeme dok nisam svog napravio.
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2009, 15:24:52 POSLE PODNE od Don Correlli

Ma sad sam skuzio da vec imam taj, napravio sam s njim sad, jel ima taj tvoj negdje za skinut?  ;D
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Ljudi jedno pitanjce,, ako ste čuli za server RRP?
Na početku njihovog rada ukraden im je GM... e sad... ja znam da puno ljudi ima njihov GM zajedno sa cijelim njihovim serverom... Dali netko od vas ima to što sam naveo? Ja imam preradu jednu ali sam slučajno nešto obrisao sa GM-a i sad nezz kako vratiti... ako netko ima neka javi na PM...

Hvala!

nikad cuo xD mozda je ovo moje to ali doraÄ'ujem vec 4 mjeseca i nemislim nikom dat :P inace nikad cuo ja doraÄ'ujem gf neki
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Citat: [CG]KiCo_aka_Kristijan[CG] poslato Decembar 30, 2009, 16:08:47 POSLE PODNE
nikad cuo xD mozda je ovo moje to ali doraÄ'ujem vec 4 mjeseca i nemislim nikom dat :P inace nikad cuo ja doraÄ'ujem gf neki

za ta tvoja 4 mjeseca editanja mogo si napravit jedan pošten GM




Citat: [CG]KiCo_aka_Kristijan[CG] poslato Decembar 30, 2009, 16:08:47 POSLE PODNE
nikad cuo xD mozda je ovo moje to ali doraÄ'ujem vec 4 mjeseca i nemislim nikom dat :P inace nikad cuo ja doraÄ'ujem gf neki


Imaš MSN ili možda još bolje xfire?

Ako da, dodaj me...


MSN: [email protected]
xfire: crunch112

Correlli

Citat: [CG]KiCo_aka_Kristijan[CG] poslato Decembar 30, 2009, 15:52:10 POSLE PODNE
Ma sad sam skuzio da vec imam taj, napravio sam s njim sad, jel ima taj tvoj negdje za skinut?  ;D

Ne, nema.

Citatza ta tvoja 4 mjeseca editanja mogo si napravit jedan pošten GM
A vidis mozda i jesam xD zapravo tek zadnjih 2 mjeseca pravo dobro radim prije sam vise objekte baze i ta sranja samo ureÄ'ivao i prevodio...

Chruck taj gm nije kod mene jer ja sam skinuo obicni gf jbg al dodacu te ak os xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

zna li neko dogovor na ovu temu (moju) http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2679.0

ak ne zna niko molio bi modove da lockaju :d




[CH]grudvo

Citat: Nik Delgad poslato Decembar 30, 2009, 17:59:53 POSLE PODNE
zna li neko dogovor na ovu temu (moju) http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2679.0

ak ne zna niko molio bi modove da lockaju :d

joj da imam vremena za to skriptanje...  ;D

Dzabe ti svo vrijeme bez mozga :o

Pa bi poceo ko kizla  ;D :D


Odsutan dok ne doÄ'em.


[CH]grudvo

Citat: Dexter Dakar - Leo poslato Decembar 30, 2009, 23:25:44 POSLE PODNE
Dzabe ti svo vrijeme bez mozga :o

Pa bi poceo ko kizla  ;D :D

ja za kizlu izmislio pawno :)

e ljudi ima ko acc na rapidshare da posudi treba mi hitno ne zeli downloadat na free user xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Citat: pliva♫♪ poslato Decembar 30, 2009, 13:01:03 POSLE PODNE
Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 16:14:40 POSLE PODNE
Djura je losa kopija on oce bit skripter ali joste treba ucit, a najbolji skripteri Correli i Djagoro vidim da i razor ima znanje a ostalo ..  :-*

Sam ako sam ja ljubomoran sto Djuro zna skriptat, Onda je on meni ljubomoran sto ja nesto znam a on to nezna necu rec sta
Za zoky-a necu komentirat al sto me nervira ovo SKRIPTERI.Ja bi to nazvao programerima,a najbolji(na Balkanu) su ZBOG toga sto se zna da oni rade za "samp" da dodje bilo koji programer s Fer-a vecina nas bi se poklopila ušima,to je normalno.A ako vec nabrojavas najbolje zaboravio si Bullet-a.
Skripteri se nazivaju jer rade u skripterskim jezicima( LUA, PAWN, PHP itd. ), a programeri jer rade u programskim jezicima( ASM, C, C++ itd. ).
Zapravo je jako tesko odluciti ko je najbolji u skriptanju na balkanu sa PAWNom jer bas i nema previse mogucnosti te ne mozes napraviti nesto jako dobro, jedino bi mogao se izdvojiti iz mase znanjem koji se ne tice samo PAWNa nego i drugih jezika kao sto su manipulacija bitovima i jos neke stvari. A bas su pluginovi izvor svega u PAWNu, tako da onaj ko zna napraviti plugin(npr. ja xD) moze dodati jako puno novih mogucnosti koje nisu moguce u PAWNu(npr. socketi tj. da mozes napraviti chat itd.)